Menu
zdroj: Google maps
Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Rezne vyborne pekne..."

Prostredie a dosť miesta, príjemná obsluha. WC v poriadku

Nájdete v:Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Rezne vyborne pekne..."

Prostredie a dosť miesta, príjemná obsluha. WC v poriadku

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná obsluha, krásne..."

Prostredie a rýchla príprava jedla 👍 Jedlo bolo vynikajúce a každý si nájde v lístku niečo načo má chuť 🙂

8/10 celkové hodnotenie

"Už dávno som..."

Nezažila tak príjemnú obsluhu. Ako predjedlo sme si dali bruschettu s N'Duja pomazánkou ktorá bola akurát pikantná. Pizza patrí asi medzi mojich top 10 na Slovensku ale trochu ma sklamal dezert. Tiramisu bolo velmi priemerne, krém bol takmer biely a ja preferujem keď sa použije viacej vajec, potom je krém do žltá, je viac nadýchanejší a lepšie chuti.

10/10 celkové hodnotenie

"Mali sme tu..."

Rodinnú oslavu a keďže to bolo presne na prahu pandemického ošiaľu nikde ani noha, atmosféra bola vskutku rodinná 😁 Všetko prebehlo na úrovni, odporúčam 👌

10/10 celkové hodnotenie

"Milá obsluha, príjemné..."

Prostredie, skvelé jedlo.😊 Určite sa radi vrátime!

10/10 celkové hodnotenie

"Krásna reštaurácia s..."

Obsluhou na úrovni. Ale hlavne, najlepšia pizza, akú som kedy jedla. A k tomu taliansky dezert. Naozaj gurmánsky zážitok.

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná obsluha káva..."

Dobrá a aj limonáda nabudúce ochutnáme aj jedlo... ale bolo tam príjemne

10/10 celkové hodnotenie

"príjemné prostredie, výborná..."

Obsluha, neskutočne dobre jedlo. Vrelo odporúčam.

10/10 celkové hodnotenie

"Pekný interiér, slušna..."

Obsluha, dobré jedlo a parkovanie vo dvore

10/10 celkové hodnotenie

"Úžasná sobotná skúsenosť!..."

Veľmi milí personál, pekná teraska a to jedlo nemalo chybu! Jemnejšie kalamáre som nejedla ani pri mori. Fantázia! Už teraz sa teším až ochutnám niečo ďalšie zo super jedálneho lístka :) Nech sa darí!!!

10/10 celkové hodnotenie

"Už dlhší čas..."

Sme chceli ochutnať vašu kuchyňu a prvá návšteva naplnila moje očakávania. Dali sme si chobotnicu na balzamiku s listovym šalátom a pizza chlebom. Lahky letný obed sme mali na stole do 15 min. Chobotnica čerstvá, lahodná s plnou jemno vlastnou chutou, dala sa prekrojit aj vidlicou👍 listovy šalát čerstvý, pizza chlieb tenký chrumkavy s vôňou čerstvého rozmarnú a olivového oleja. Maximálna spokojnosť s jedlom aj obsluhou aj prostredím neďaleko centra Nitry, ďakujeme všetkým za vynikajúci kulinársky zážitok.

8/10 celkové hodnotenie

"Prvy dojem nebol..."

Najlepsi, boli sme v restauracii takmer sami, asi kvoli horucave a chybajucej klimatizacii. Jedlo vsak bolo vyborne, pizza na taliansky styl, teda nizke suchsie cesto. Ceny su kvalite jedla primerane, vratime sa vsak iba ked bude vonku chladnejsie.

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúca a milá..."

Obsluha a jedlo... no nebíčko v papuľke

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo vynikajúce, obsluha..."

Bola ukážková. Môžem dodať len jedno, vybrali sme si fantastickú reštauráciu pre naše výročie 👍

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná atmosféra a..."

Prostredie, veľmi milí personál. Jedlo rýchlo pripravené, čerstvé a chutné. Určite odporúčam navštíviť. Radi prídeme znovu. ❤️

10/10 celkové hodnotenie

"V tejto restauracii..."

Sme boli prvýkrát. Prostredie bolo veľmi príjemné, taktiež obsluha, ktorá sa prišla viackrát uistiť,ze je všetko v poriadku. Na jedenie sme si dali steaky a veľmi nám chutili, radi sa opäť vrátime.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi chutné a..."

čerstvé jedlo. Vždy niečim prekvapia aj v rámci obedového menu . Dnes to bola naozaj top chrumkave , mäkké kačacie masko na štýl ala hamburger v knedlikovej žemľy s červenou kapustou a skaraméizovanou cibuľkou . Naozaj to bolo famózne . Odporúčam , prijemne prostredie , obsluha a gastronomická úroveň .

10/10 celkové hodnotenie

"Pekná a sympatická..."

Terasa, s dobrou energiou. Jedlo famózne a morské plody čerstvé akoby z mora priamo vylovené.🙂 Obsluha veľmi príjemná, starostlivá, uctivá. Cítili sme sa ako v Taliansku, v našom druhom domove. Ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov.🙂

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná reštaurácia Počas teplých..."

Dní sa dá sedieť aj vonku, je tu aj detské ihrisko Vhodná aj na oslavy Chodievame na obedové menu, vždy je jedlo výborné Obsluha je milá Ceny sú primerané Dá sa platiť kartou Odporúčam

10/10 celkové hodnotenie

"Na odporúčanie priateľov..."

Sme navštívili túto reštauráciu a boli sme nadmieru spokojní ☺️ veľmi príjemná obsluha, jedlo bolo vynikajúce.Lepšiu panenku som ešte nejedla 🤩Takýchto kvalitných reštaurácii poznám veľmi málo. Radi Vás navštívime opäť 🥰

10/10 celkové hodnotenie

"Ak chcete ísť..."

Do Talianska, stačí prísť do tejto reštaurácie. Obsluha na úrovni, jedlo výborné (obzvlášť paradajkový krém, ktorý je ako z talianskej učebnice!). K dispozícii aj detské ihrisko s trampolínou. Žiaľ sa to Taliansku podobá aj cenami, ale tak asi tam nebudete chodiť každý týždeň.

10/10 celkové hodnotenie

"Tri návštevy nie..."

Sú nekonečne veľa. Tri návštevy však nie sú ani celkom málo. Obzvlášť, ak nasávate atmosféru, "vdychujete" čo sa okolo vás deje, ako ten zvláštny hodinový stroj funguje - či "s vrzgotom a pískaním, alebo ľahúčko a harmonicky" - a ako do seba zapadajú /prípadne "ne-"/ všetky tie jeho súkolia... Áno - metaforicky - práve tie, ktoré v konečnom dôsledku prezrádzajú gro o atmosfére a fungovaní danej kuchyne a tímu. Či si senzoricky, ale aj podprahovo "prečítate" - že okolo vás hostí chodia ľudia so zmyslom pre povinnosť a či svoju prácu majú radi alebo "iba robia čo musia". Záleží i na tom či dostanete úprimnú otázku počas konzumácie, prípadne v jej závere - či je všetko v poriadku, prípadne či máte iné, ďalšie priania - a či ich vaša spokojnosť naozaj poteší. Tiež či - ak sa opýtate na to, čo by vám naozaj radi ponúkli - a dostanete zanietenú obšírnu odpoveď, v čom sú naozaj majstri a čo považujú za "rodinné zlato" svojej ponuky. Ak vám s hrdosťou garantujú čerstvosť i kvalitu surovín, rýb a špecialít - dostaví sa potešenie i odhodlanie ochutnať čo to z jedálnička... Exteriér bežného štandardu no neurazí. Interiér patrí k lepšiemu priemeru. Dôležitá je čistota a prívetivosť prostredia. Ak ste zažili atmosféru menších reštaurácií v grécku, v taliansku či trebárs v belgickom Bruseli - vystihovala ich (teraz hovorím o tých s najlepšími gastronomickými zážitkami) vždy výnimočná kvalita jedál, čistota a prívetivosť a profesionalita personálu. Ani náhodou ich necharakterizuje okázalosť prostredia a samoúčelný prepych či snobstvo. Ak sedíte pri tabuli s 12 ľudmi, kde si každý vyberie iné jedlo, a i napriek tomu je každé pastvou pre oči a kde (by vaše oči najradšej ochutnali z každého taniera) a kde všetkým pri stole naozaj chutilo - je to potešenie, motivácia prísť opäť i satisfakcia - že výber podniku bol správny. A teraz k jedlu: Ak ste priaznivec pizze /podotýkam a zdôrazňujem PIZZE a nie jej všakovakých "imitácií"/ tak ste na správnom mieste. Cesto tak tenké a lahodné, že nenájdem tie správne slová, suroviny v nenarieknuteľnej kvalite i v optimálnom množstve - vo výsledku je možné konštatovať jediné: Dokonalá - ale výstižnejšie: PRAVÁ PIZZA! Klobúk dole - lepšiu som naozaj doposiaľ NIKDE v SR nejedol. Hoc viaceré z nich boli výborné i vynikajúce. Cestoviny, steaky, ryby, morské plody a šaláty sú nateraz v poradovníku - ak sa tu vyskytnete v čase obeda v pracovných dňoch a zhodnotíte čo sa roznáša okolo vás po okolitých stoloch ostanete - s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou - v duchu s odhodlaním, že "vám neostáva na výber nič iné", ako vodiť sem vašu rodinu a známych ešte pekných zopár desiatok návštev... Samozrejme za predpokladu, že nezažijete pri žiadnej z nich sklamanie - v čo v tejto chvíli odhodlane verím. Teda za nás nateraz plný počet a ďakujeme za jedlo u vás - je naozaj výnimočné - v tom najlepšom slova zmysle. PS: Nateraz asi 30-40 návštev za tri roky, dve či tri drobné klopýtnutia - ale stále sem chodíme najradšej.

10/10 celkové hodnotenie

"Známa ale celkom..."

Nevýrazná reštaurácia, ktorá sídli viac menej mimo centra Nitry, laka svojich zákazníkov na určite vyšší gastronomicky zážitok. Viem, že sme na Slovensku ale tu by som čakala viac toho Talianska, všetko je o ľuďoch a aj tu to nebolo inak. Obsluha mila, hneď sme boli obslúžení ale ten taliansky šmrnc mi tu chýbal, ktory by zanechal lepšiu atmosféru. Najedli sme sa super, ceny sú trošku navýšene k danému menu, hlavne pri predjedlách ale v dnešnej dobe to viac menej chápem. Inak odporúčam.

10/10 celkové hodnotenie

"Morské plody ako..."

Sa patrí, cesnak, olivový olej, biele víno, grilovaná chobotnica navyše s originálnou príchuťou po grilovaní s tým správnym vínom skutočný gastronomický zážitok. Jediné či by som kuchárovi odporučila jakobsové mušle potreť zmesou olivového oleja len trochu cesnaku, bieleho vermutu a na panvicu s tým. Je veľká škoda tak jemné mäso zničiť napatlanou strúhankou, inak skutočná “Cucina Mediterana”. Prostredie čisté a veľmi príjemné, obsluha 5 hviezdičiek z 5. Ak si chcete nechať rozmaznať zmysly a mentálne si oddýchnuť, túto reštaráciu rozhodne odporúčam.

6/10 celkové hodnotenie

"Predjedlo tatarák z..."

Tuniaka bol super. Ale úprimne čakali sme od tejto reštaurácie viac. Reštauráciu sme našli na instagrame kde sa prezentuje ako najlepšia Talianska reštaurácia, no chýbalo nám tam viacero vecí. Chýbala tam atmosféra talianska, možno pár paliem v záhrade by ten priestor oživil. Hlavné jedlo morský vlk, bol fajn , čašníčka vykostila rybu, ale neopýtala sa či chce manžel nechať aj kožu z rybu, tu automaticky vyhodila, druhé jedlo Špageti s krevetami, boli také nikaké. Chýbal tanierik na odpad z kreviet, chýbali tiež utierky na utretie rúk, lyžica k cestovinam. Tieto drobnosti nám pokazili dojem z toho, že by to mala byť reštaurácia na vyššej úrovni.

10/10 celkové hodnotenie

"Môžem len odporučiť...."

Dali sme si dary mora a bolo to fantastický pripravené ozaj skutočný zážitok odporúčam. Určite sa ešte vrátime.

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúce jedlo, milý..."

A ústretový personál ochotný poradiť z výberom jedla. Jediné čo mi chýbalo bol šum mora, lebo inak som si pripadal ako v pravej talianskej reštaurácii na brehu mora. Radi sa opäť vrátime.

10/10 celkové hodnotenie

"Top restauracia na..."

Slovensku. Radi chodievame do novych a skusame, ale tu je to jednoducho istota dobreho jedla a obsluhy! Odporucam kazdemu co sa chce dobre najest. Ceny pomerne nizke za kvalitu co ponukaju. Dakujeme

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10