Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Super jedlo a miesto pre rodinu s detmi.vrelo odporúčam"

Nájdete v:

PINUS restaurant
Demänová 584, Liptovský Mikuláš - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Super jedlo a miesto pre rodinu s detmi.vrelo odporúčam"

10/10 celkové hodnotenie

"Krásne miesto, jedlo..."

Veľmi chutné a obsluha výborná. Jedlo nám doniesli do 15min na stôl po objednaní. Nápoj do pár minút.

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes sme boli..."

S kamošmi v pinuse a mame odtiaľ len dobre skúsenosti. Milý čašníci a barmani príjemná atmosféra. Lenka, Viky a Aďka nás obsluhovali a môžeme ich len chváliť. milý barman Peťo nám pripravil úžasné limonády. určite sa tam ešte vrátime môžeme len odporúčať. Ďakujeme za zážitok

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná reštaurácia -..."

Indické jedlá. Obsluhujúci personal hovorí len anglicky. Pestrý výber jedla a zážitková kuchyňa.

10/10 celkové hodnotenie

"Panenka so zaúdeným..."

Pyré...fantastické!!! Potom ešte dezert Trhanec, tiež úžasný! Iba cena vyššia, no dlho som sa tak dobre nenajedol!!! Čistá, priestraná a vkusne zariadená reštaurácia! Obsluha milá a všetko rýchlo na stole. Dal by som 6* z piatich, keby sa dalo.

8/10 celkové hodnotenie

"Jeden z novších..."

Rezortov v Demänovej prichádza s 2 skvelými reštauráciami. Pinus na prízemí ponúka klasickejšie menu a bohatý výber jedál, nápojov aj zákuskov. Ceny sú na takýto rezort primerané, obsluha ústretová, milá a príjemná. Odporúčam využiť vonkajšie posedenie pri fontáne! Hlavne v lete je to osviežujúce. ;-)

8/10 celkové hodnotenie

"Reštauráciu sme využívali..."

V rámci pobytu, raňajky boli super. Večera bola taktiež dobrá. Ceny vyššie.

10/10 celkové hodnotenie

"Milujem túto reštauráciu!..."

Musím pochváliť ich neodolateľnú pizzu. Jej chuť a kvalita jednoducho excelujú nad ostatnými. Mäkký, tenký a krásne vyprážaný cesto je dokonalé až do posledného kúska. Ich pizzové náplne sú nevídané - čerstvé a chutné ingrediencie sa spájajú v dokonalú harmóniu. Je to jednoznačne najlepšia pizza, akú som kedy ochutnal! Ale nejde len o fantastickú pizzu. Chcem zdôrazniť, že majú tiež skutočne úžasných kuchárov. Ich kreativita a zručnosť sú fascinujúce. Sledovať ako oni pripravujú jedlá je ako umenie. Vytvárajú jedinečné kombinácie chutí a zdokonaľujú každý jedálny zážitok.

6/10 celkové hodnotenie

"Reštauráciu sme navštívili..."

Niekoľko x počas nášho pobytu v rezorte, zakaždým chaos pri roznášaní jedla, na terase dlhá čakacia doba, kým personál objedná, čakala som viac ako hodinu hladná na jedlo, ktoré napokon išlo cez iné 2 stoly až kým sa dostalo ku mne :D Pritom ale na terase bolo okrem nás len 5 stolov obsadených, čašníčka si to ospravedlnila nejakým problémom s koláčikmi, ale to nás ako hostí zaujímať nemusí však. Okrem toho inak jedlo a káva výborné, čašníčka inak milá a usmiata, ostatný personál by bolo treba trošku preškoliť, k hranolkám by sme ocenili aspoň vidličku a servítku, ku polievke lyžicu miesto vidličky ;) Chaos personálu narúša celkový dobrý dojem reštaurácie. Viem že práca v gastro priemysle je náročná, preto je vhodné poriadne nastaviť management, aby všetko fungovalo. Inak priestory pekné aj prostredie príjemné a vhodné pre deti.

10/10 celkové hodnotenie

"Absolútna spokojnosť,vrelo odporúčam..."

Všetkým.skvela atmosfera ,prijemny personal ochotny splnit kazde vase zelanie,.sme tu prvýkrát ale urcite nie poslednýkrat .........z 10 bodov dávam 11......

10/10 celkové hodnotenie

"Úžasné jedlo, ktoré..."

Pohladká chuťové poháriky! Páči sa mi, že berú ohľad na ľudí so špeci stravovacími požiadavkami 🙂 jedlo bolo označené (bez lepku, bez laktózy atď.) Jediné mínus je, že sme dlhšie čakali na to, kým si nás obsluha všimla. Za mňa aj napriek tomu odporúčam! 😉

10/10 celkové hodnotenie

"Krásne prostredie, nie..."

ďaleko od diaľnice, dobré možnosti parkovania… ponuka jedál dostatočná. Paradajková polievka výborná, pizza jemne vysušená, ale zjedli sme všetko. Chválime detský kútik, ktorý sme plno využili. Ako dezert sme si dali zmrzlinu a bola výborná. Určite sa ešte vrátime.

6/10 celkové hodnotenie

"Pekne zariadená veľká..."

Reštaurácia s televízormi nad každým stolom, ale tam to končí, resp. to je najlepšie na tom asi, nakoľko obsluha trochu časovo nerovnomerná, keďže nebolo hostí priniesli nám všetko jedlo veľmi rýchlo a naraz, takže sa nestíhalo ani jesť a začalo jedlo chladnúť... Následne sme dlho čakali kým niekto prišiel ku kase aby sme mohli platiť, ale to sú také detaily. Kapustnica bola celkom chutná a na tú cenu aj dosť mäsom bohatá. Liptovské halušky však nechutilo príliš skvele. Na to že sme boli na Liptove som čakal trochu viac od hlavného jedla tohto typu...

10/10 celkové hodnotenie

"Štýlová reštaurácia v..."

Rezorte s dobre vyskladaným menu, z ktorého si vyberie podľa mňa každý. Prostredie bolo čisté s dobre vyzerajúcimi drevenými prvkami a dostatočným miestom na sedenie. Obsluha bola veľmi pozorná a milá. Jedlo bolo veľmi chutné a na tanieri vyzeralo tak isto skvele. Potešila aj široká ponuka pív, ktoré boli dobre načapované. Meniace sa dezerty chutili rovnako dobre ako vyzerali.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10