Menu

Hodnotíme jedlá, nie reštaurácie!

Vytvorili sme platformu pre foodblogerov, aby každý vedel nájsť gastrozážitok podľa svojich predstáv.

Premakané vyhľadávanie

Kde ti najlepšie pripravia jedlo, na ktoré máš práve chuť?

U nás si vieš nájsť reštauráciu podľa jedla, ktoré tam ponúkajú a to na prehľadnej mape podľa polohy jedla. Vieš si vyfiltrovať jedlá podľa typu, mesta, hodnotení alebo zloženia. Či už hľadáš najlepšie halušky v Bratislave, alebo len tip na niečo s krevetami, gastroorgazmus je portál, ktorý ti s tým pomôže!

O nás 1
O nás 2
O nás 3

Osobný profil

Je tvoj mobil plný foodporna? Tu ho môžeš mať na jednom mieste.

Pridávaj svoje obľubené jedlá, označuj čo sa ti páči a čo chceš ochutnať a na základe toho môžeš dostávať personalizované upozornenia na základe tvojich preferencií na nové gastrozážitky v tvojom meste. Zdieľaj tieto zoznamy so svojimi priateľmi a získaš tak body, ktoré ti zaručia, že tvoj názor pri recenziách bude mať váhu! Rôzne odznaky a body získaš za pridanie jedla, tiež keď ti ho niekto ohodnotí, za napísanie recenzie a za označenia páči sa mi to / chcem ochutnať.

O nás 4

Profesionálny foodbloger

Vážia si ľudia tvoj názor na jedlo?

Dávaš ľuďom na instagrame tipy na zážitky, ale štve ťa, že sa v nich nedá vyhľadávať a filtrovať alebo len nemáš čas zakladať instagramy, stránky a hľadať followerov, ale máš v gastrosvete prehľad? Ak máš rád jedlo a už si čo to v reštauráciách preskákal, je viac než isté, že tvoj názor bude chcieť poznať každá dobrá reštaurácia.
Práve pre to sme vytvorili portál gastroorgazmus! Vytvor si profil, kde budeš mať všetky svoje gastrozážitky na jednom mieste. Prehľadné, filtrovateľné aj s tvojím hodnotením. Odpoveďou na otázku: Kde dobre varia? bude tvoj gastroorgazmický profil, na ktorom si každý nájde jedlo, ktoré ma rád.

O nás 5