Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

4/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Porcie dosť malé a ceny pomerne vysoké. Mali sme tam oslavu (12 ľudí) a čakali sme na jedlo 1.5hodiny"

Nájdete v:

Villa Regia penzión
Dominikánske námestie 599, Staré Mesto (Košice) - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

4/10 celkové hodnotenie

"Porcie dosť malé a ceny pomerne vysoké. Mali sme tam oslavu (12 ľudí) a čakali sme na jedlo 1.5hodiny"

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemné prostredie, výhodou..."

Je blízkosť k samotnému centru mesta. Čistota kúpeľne na vysokej úrovni, izba korektne pripravená a tichá. Personál veľmi milý, usmievavý a ústretový (hlavne pozdravujem Jarka ;-) Po dohode možnosť úschovy batožiny. Raňajky podľa výberu z menu. Pri parkovaní auta na neďalekom vonkajšom stráženom parkovisku je možné dostať zľavu na poplatok za parkovné.

10/10 celkové hodnotenie

"Úžasné jedlo so..."

Zaujímavou skladbou. Napríklad panenka, pečené zemiaky, kôprová omáčka a vypražené vajce. V podstate dve jedlá spojené do jedného. Cesnačka taktiež výborná. Personál bez chyby, milý a ochotný. A interiér krásny, pre mňa osobne oku lahodiaci, ale to je vec vkusu a osobných preferencií.

8/10 celkové hodnotenie

"Reštaurácia veľmi dobrá,..."

Personál viac-menej profesionálny, jedlo spoľahlivo na úrovni, skoro všetkým nám chutilo, aj keď je pravda, že omáčka syrovo-paradajkových kuracích pŕs bola výrazne, ale výrazne presolená. Syr a slané sušené paradajky dohromady so slaným až presoleným mäsom je jednoducho príliš veľa a kuchár by tú omáčku mal ochutnať...

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné, skvelé 🙏..."

Dali sme si menší battle Slavia (líčka) vs Villa Regia (panenka) = 0:1 Určite odporúčam, príjemné prostredie, skvelé jedlo

10/10 celkové hodnotenie

"14.10.2022 Skvelé jedlo, výborný..."

Dezert a ukážková obsluha. Dámy a páni z obsluhy, klobúk dole ! Určite sa vrátime. Hlavne kvôli Vám. Ďakujeme, bolo SUPER !!!

10/10 celkové hodnotenie

"Ubytovanie štýlové, čisté..."

Izby. Cítil som sa veľmi príjemne. Obsluha v reštaurácii bola milá, usmiata. A jedlo bolo skvelé. Ak budem mať možnosť, určite sa sem vrátim.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborná kapustnica Parádne vyprážané..."

Kuracie stehno Veľké porcie Extra požiadavka splnená, petržlenová vňať Dobrá bazová limonáda Trochu vyššie ceny Príjemná atmosféra v reštike

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelá dostupnosť centra..."

Mesta. Platené parkovanie v pešej dostupnosti. Mali sme len raňajky, boli chutné a obsahovali všetko na čo sme mali chuť. Personál bol milý. Otvorili nám aj o 02:30 ;) .

10/10 celkové hodnotenie

"Veľká spokojnosť! Klobúk..."

Dole. Nádherné prostredie, profesionálna obsluha, fantastické jedlo. Určite sme tam neboli poslednýkrát. Ďakujeme.

10/10 celkové hodnotenie

"Fantastické jedlo! ..."

Super od predjedla až po dezert! Príjemná, ústretová, bezchybičková obsluha. Krásne, veľmi príjemné, nie hlučné miesto na rodinnú oslavu v malom rodinnom kruhu, aj pri plne obsadenej reštaurácii sa cítite veľmi dobre a útulne. Personál sa snaží maximálne splniť Vaše priania, cítite sa výnimočne. Obľúbené miesto, kde sa vraciate🙂

10/10 celkové hodnotenie

"Vždy, keď prídeme..."

Z Oravy do Košíc, navštívime túto skvelú reštauráciu. Fakt vinikajuce jedlo, víno, personál… už veľa rokov. Treba zažiť! Nič podobné sme na cestách po Slovensku, zatiaľ nenašli.

10/10 celkové hodnotenie

"Milujem rannú sobotňajšiu..."

Kávičku spolu s grilovaným croasanom a dobrou spoločnosťou . Krásne miesto na Dominikanskom námestí kde to žije vďaka trhovisku, kde ľudia nakupujú zeleninu, ovocie, kvety aj priesady. Milujem tento krásny čas, sledovať ten život a s chutnou kávou je to omnoho lepšie 😉☕ rada tu chodievam cez vikend na raňajky s manželom, čo nám spríjemňuje nákupy 😁 Villa Regia zatiaľ nesklamala.

10/10 celkové hodnotenie

"Villa Regia ....."

Paradne jedlo - viď foto - dostatočný výber jedál, menu in english, veľmi príjemná a profesionálna obluha, fajné pivko, príjemné prostredie.. proste kvalitka, za ktorú si pripatíte a neobanujete. 👍😎

10/10 celkové hodnotenie

"Cestujem veľa služobne..."

Mimo SR, ale už dlho som sa tak dobre v hoteli necítil. Penzión s atmosférou, ústretový a milý personál, veľmi dobrá kuchyňa, čistota izieb. Určite sa tu vrátime zase na víkend. Ak chcete luxus, choďte do Double Tree. Ak chcete príjemný pocit a atmosféru, Villa Regia je výborná voľba.

10/10 celkové hodnotenie

"Bravčová panenka vo..."

Villle je zážitok, nie len jedlo. Reštaurácia má atmosféru, čašníci zmysel pre humor… a šéfkuchár to v tej kuchyni fakt umí! Jednoznačne odporúčam😊

10/10 celkové hodnotenie

"Na jedlo sme..."

čakali troška dlhšie (po polievke), ale bolo vynikajúce. Prostredie príjemné, personál ochotný.

10/10 celkové hodnotenie

"Kto by to..."

Bol myslel, že kombinácia poctivej pečene na pive s makom dokáže tak poštekliť hladnú nezbednú dušu. Fantastické a nezvyčajné kombinácie, priam drzé chute s citom pre jemnosť a zároveň dravosť... Jednoducho fantázia! Vrelo odporúčam a prajem príjemný kulinársky zážitok.

10/10 celkové hodnotenie

"Navštívil som len..."

Reštauráciu a bol som nadmieru spokojný. Ďakujem pekne za chutné jedlo

10/10 celkové hodnotenie

"Mala som tu..."

Svadobné pohostenie a bola som maximálne spokojná. Jedlá sú famózne, všetkým chutilo. Rada sa tu vždy vrátim 😊

10/10 celkové hodnotenie

"Villa Regia, the..."

Gold standard of Kosice food scene. Top quality food, 10 years ago and today. Traditional food made in extraordinary way. Absolutely delicious! (Ďakujeme, všetko nám veľmi chutilo. Ešte aj z tej obyčajnej "kôprovky" ste vyčarovali nadherné jedlo. Šúľance z detského menu boli FANTASTICKÉ!)

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10