Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

8/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Pizza Hut je dobrým miestom pre pekné jedlo z pizze. Užili sme si pizzu, ale mliečny kokteil by mohol byť lepší. Nebolo to zlé, ale…"

Nájdete v:

Pizza Hut Örebro
Hagagatan 49, Nezaradené - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

8/10 celkové hodnotenie

"Pizza Hut je dobrým miestom pre pekné jedlo z pizze. Užili sme si pizzu, ale mliečny kokteil by mohol byť lepší. Nebolo to zlé, ale…"

10/10 celkové hodnotenie

"Pekný servis ... dobrý výhľad (Pôvodné) Nice service...good view"

8/10 celkové hodnotenie

"Dobrý a priateľský personál! hoci trochu príliš drahé! (Pôvodné)…"

8/10 celkové hodnotenie

"skvelé (Pôvodné) Jättebra"

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobrá pizza a šalátový bar, priateľský personál. (Pôvodné)…"

8/10 celkové hodnotenie

"Bezlepková pizza s dobrým dnom (neobvykle luxusná). Len trochu malý, inak absolútne super!…"

10/10 celkové hodnotenie

"Tak dobrý, ako môžete očakávať. Skvelá pizza, veľmi pekný personál, čisté toalety.…"

6/10 celkové hodnotenie

"Úplne v poriadku pizza zárez, celkom dobrý bufet. Zdá sa vám však nudná medzi stolmi v príliš tmavom prostredí.…"

8/10 celkové hodnotenie

"Príjemné ošetrenie a dobré jedlo! Všimli sme si, že sa lovili na tipy, ale sračky, návšteva bola pekná!…"

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobré a..."

Chutné pizze na panvici. K dispozícii sú veľmi pekné vegetariánske možnosti a naozaj dobrý šalátový stôl. Majú aj tenké pizze na kváskovom chlebe. Prečo nie jemnú zmrzlinu s posýpkami v rôznych príchutiach ako dezert. Nie je problém objednať si príliš veľa, potom dostanete krabicu od pizze, ktorú si vezmete domov, plátky, ktoré ste nemohli zniesť. Bohužiaľ, toalety neboli úplne čerstvé. Naozaj veľmi dobré 😀

6/10 celkové hodnotenie

"Bolo to dobré,..."

Ale pizze, zmenil by som veci, keby som mal hodnotiť pizzu, je to 6/10, kuracie mäso má 9/10, čo ma urobilo šťastným, nie je to vôbec zlé, je to dobré! Možno príde znova! 🥰

10/10 celkové hodnotenie

"Ak máte radi..."

Pizzu, toto je ona, môžete si dať aj iné veci. Ak chcete aj skvelé služby od priateľského a ústretového personálu, potom je to PizzaHut Örebro. Radi by sme prišli znova, aj keď počasie v ten deň nebolo úplne na našej strane.

10/10 celkové hodnotenie

"Cenovo dostupný pizzový..."

Obed formou bufetu, šalát, omáčka a nealkoholické nápoje sú zahrnuté len za 90 SEK Dobré pizze.

10/10 celkové hodnotenie

"Cenovo dostupný pizzový..."

Obed formou bufetu, šalát, omáčka a nealkoholický nápoj v cene len za 90 SEK Dobré pizze.

6/10 celkové hodnotenie

"Tentokrát som jedol..."

Bufet, ako v predchádzajúcich časoch, ale vždy som sklamaný výberom. Mohlo to stáť niekoľko možností pizze alebo trochu drahšie pizze. Veľmi jednoduché zálievky. Pravdepodobne tam už nepôjde, cíti sa skúpy na jedlo, šalátový stôl sa tiež cítil trochu skúpy.

6/10 celkové hodnotenie

"Bolo to dobré,..."

Ale pizze, zmenil by som veci, keby som mal hodnotiť pizzu, je to 6/10, kuracie mäso má 9/10, to je jediná vec, ktorá ma potešila, nie je to vôbec zlé, je to dobré! Možno príde znova!

10/10 celkové hodnotenie

"Dobré pizze ideálne..."

Pre tých, ktorí majú radi bufety, tiež jedna z mála s bezplatným doplňovaním nápojov. Trochu nudná jedáleň, veľa hnedej a béžovej. Priateľský personál.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi chutné a..."

Rýchle. Obedový bufet je skvelý. Obsluha priateľská - dohovoríte sa v angličtine.

6/10 celkové hodnotenie

"Dobré pizze. Katastrofálne..."

Hranolky, chuťou aj množstvom. Sú uvarené v rúre a chutia horšie, ako keď si doma ohrievam hranolky z Lidla 😶

6/10 celkové hodnotenie

"Veľmi nečisté, toaleta..."

Vyzerala ako krčma o 02:00. Stoly boli plné riadu. Veľmi mladý personál. Ale kuchyňa dodala dobré nové pizze.

6/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo celkom..."

V poriadku. Moja pizza bola dobrá, ale moja manželova bola trochu cestovitá. Objednali sme s dohodou, takže sme priniesli cibuľové krúžky, ktoré neboli dostatočne vyprážané. Boli dosť vláčne. Sami sme si objednali k stolu, bolo to hladké

6/10 celkové hodnotenie

"Vzrušujúci a estetický..."

Zážitok okrem iného s urbanizovaným prostredím. Hosťovské menu sme začali malými, ale výstrednými taniermi zo šalátového bufetu, kde zahŕňali cestoviny a slučku jappaleñas, avšak omáčka z mangoraje nebola vrcholom oddelenia chuťových pohárikov. S tým sme (ja a partia) začali násilne a odhodlane jesť pizzu za pizzou. Chcem len dodať, že motívom násilnej konzumácie jedla bolo nenechať svojich 199 SEK premrhať, keďže bolo tak drahé vychutnať si piatkový bufet v Pizza Hutnass. K večeru sa ku mne dostali úbohé „palacinky“ vyprážané v mikrovlnnej rúre, tie prišli v spojení s výberom rôznych poliev, ako je smotana a omáčky, pre mňa, ktorý jedávam palacinky len v spojení s ražnými šiškami, to bolo mimoriadne nezvyčajné! Chcem tiež zdôrazniť, že pizze mali extrémne elastickú štruktúru a palacinky boli (ospravedlňte Francúzi), ale úplne hrozné. Najmä ak vezmete do úvahy, že Sibylle má podobný sortiment v oddelení dezertov, ale oveľa lepšiu kvalitu, mám podozrenie, že rozdiel v kvalite je spôsobený najmä tým, že Sibylle je poctivý švédsky rodinný reťazec, ktorý je nadšený švédskym domovom. varenie, pričom sa zdá, že hádzať na taniere v Pizza Hutnass trochu čohokoľvek, pokiaľ to naplní vrecká. Chcel by som dodať, že sa mi počas celej návštevy podniku nepodarilo nájsť žiadne známky podpory LGBTQ+🏳️‍🌈 ľudí alebo pohybu, čo má za následok, že sa necítim objatý a bezpečný, keďže sa identifikujem ako oni/oni/ xhe/xher pussylanamous. Ďalej sme sa rozhodli uspokojiť túžbu nášho žalúdka po zmrzline tým, že sme si dali bombastickú mäkkú zmrzlinu s posypom a karamelovým dresingom, pričom sme okamžite pocítili syntetickú chuť vanilky, ktorá bola vo vnútorných arómach zmrzliny. Aby som uviedol, zmrzlina bola hybridom medzi babbe jogurtom a vanilkovým extraktom. Po vyváženom a jednoduchom jedle sme sa poďakovali a opustili podnik s pohľadom na to, čo nám večer ponúkne ďalej. Na záver chcem povedať, že ja (Fifos) som mal vyššie očakávania najmä od Pizza Hutnass. Ale je to len preto, aby ste túto konštruktívnu kritiku stavali na sebe jednoducho! //Fifov Douglas Al-Fa'fasyanos Tesfaye Kawalo Merandi

8/10 celkové hodnotenie

"Mycket bra och..."

Goda panpizzor. Väldigt fina vegetariska alternativ finns, och ett riktigt bra salladsbord. De har även tunna pizzor på surdegsbröd. Varför inte en mjukglass med strössel i olika smaker till efterrätt. Inga problem att beställa för mycket, då får man en pizzakartong att ta med sig hem, de slicarna man inte orkade. Tyvärr var inte toaletterna helt fräscha. Riktigt riktigt gott 😀

8/10 celkové hodnotenie

"Pizza Hut ponúka..."

Bohatý bufet s pestrým výberom pizze a šalátov. Bufet je skvelý spôsob, ako vyskúšať rôzne príchute a nájsť si svoje obľúbené. Miesto, ktoré treba zvážiť, ak máte radi rozmanitosť jedál formou bufetu. Okrem bufetu je cenová hladina o niečo vyššia v porovnaní s inými pizzériami, ale majú štedré študentské zľavy, vďaka čomu je pre študentov dostupnejšia.

10/10 celkové hodnotenie

"Mohli si vybrať..."

Zo stolov. A neseďte na lavičkách vnútri pokladne. Postavte sa a jedzte pred hosťami.

8/10 celkové hodnotenie

"Ak máte radi..."

Chlieb, ste na správnom mieste, dobré pizze, ale veľa sacharidov.

6/10 celkové hodnotenie

"Prešlo pár rokov,..."

čo som tam bol naposledy, ale teraz sa uskutočnila návšteva, skupina 2 ľudí sme si vybrali bufet, bolo to relatívne lacné 150 SEK/os. Samotný bufet bol trochu chudobný, pretože na výber boli 4 druhy pizze, pizze boli, no, úplne v poriadku, absolútne nie wow, aké chutné, trochu suché a nevidel som, že by tam bola omáčka alebo čokoľvek iné na doplnenie bol aj šalátový bufet. Nebolo tam veľa ľudí a nejedli, ale asi boli celkom 3 skupiny, ktoré boli v reštaurácii. Pocit bol trochu taký, že áno, reštaurácia je tu, ale to nás až tak nezaujíma.

10/10 celkové hodnotenie

"Dobrá pizza, ale..."

škoda, že v piatok je len bufet a kebab pizza vtedy nie je na výber, ale naozaj dobrá

10/10 celkové hodnotenie

"Dobré jedlo, dobrá..."

Obsluha, záchod bol však trochu špinavý a ak ste tam boli po 18-tej, tak tam veľa návštevníkov nebolo a personál väčšinou rozprával. Obsluha bola dobrá, boli ústretoví a príjemní, ako som povedal. Bude tam znova jesť.

6/10 celkové hodnotenie

"Jedlo dobré a..."

Chutné. Milý personál, ale reštaurácia akoby stratila dynamiku a máte pocit, že zabudli na detaily okolo. Zabudlo sa napríklad aj na toaletu, ktorá bola ako jediná otvorená, keď bola druhá mimo prevádzky. Podrobnosti chýbajú. V tom čase sa 200 SEK zdalo trochu predražené za strednú pizzu. Žiaľ, už sa tam nezastavíme, prepáčte.

6/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo skvelé..."

A služba bola dobrá, ale toaleta a stoly, pri ktorých sedíte, neboli čerstvé. Stôl bol špinavý a všade na záchode bol papier a bol mokrý.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi chutná pizza..."

A krásna atmosféra. Vrelo odporúčam vyskúšať reštauráciu. Všetko vďaka personálu a špeciálne poďakovanie mladému mužovi /Amirovi, /ktorý bol veľmi zdvorilý a veľmi nám pomohol.

6/10 celkové hodnotenie

"Dobrá pizza Pepperoni,..."

Plniaca, výdatná a za rozumnú cenu.

8/10 celkové hodnotenie

"Ich pizze sú..."

Super chutné, nadýchaný chlieb a veľa polevy atď. Personál je tiež veľmi milý! ✨️ Jediná vec, ktorá to drží od 5/5 je, že si myslím, že je to trochu príliš drahé na pizzu. Keď sme si kúpili, vzali sme 2 za 1, keď to bolo k dispozícii!

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10