Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Takto sa ma variť vo výbornej reštaurácií..."

Nájdete v:

Gasthof LEVANDA
Kováčska 408/4, Košický kraj - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Takto sa ma variť vo výbornej reštaurácií..."

8/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúce rizoto s lesnými hubami a cviklový šalát s kozím syrom"

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemná obsluha. Bránou prechádza malá oáza. Dobré jedlo. Bol som so všetkým úplne spokojný.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná obsluha, útulné priestory, rodinná atmosféra, chutné jedlá, odporúčam"

8/10 celkové hodnotenie

"Velmi pekne prostredie...."

Jedlo priniesli rychlo. Polievka ( vyvar a hraskovy krem) chutili dobre. Rezen bol tiez fajn,sklamanim bolo citrusové rizoto s lososom. Losos mal supiny a rizoto bolo dost kysle. Atmosfera prijemna,obsluha dobra.

10/10 celkové hodnotenie

"Krásny podnik, výborne..."

Jedlo. Obsluha bola super, vedela odporučiť čo je naj. Určite odporúčam a rád sa znova vrátim.

10/10 celkové hodnotenie

"Ten vzhľad, to..."

Miesto, tá obsluha a jedlo! Nehovorím, každé hodnotenie je subjektívne, ale skutočne - táto reštaurácia bola milým prekvapením.

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúce jedlo, nádherné..."

Prostredie, prišli sme sem iba kvôli reštaurácii samej

10/10 celkové hodnotenie

"Nečakané zastavenie po..."

Turistike. Veľké prekvapenie, nečakal som až také pekné prostredie, keď vojdete z ulice. Obsluha ochotná a aj pod respirátormi usmievavý. Jedlo bolo výborné, i keď sme si dali iba obedové menu. Najbližšie sa zastavíme na klasické menu a už teraz sa teším podľa ponuky, ktorú som si pozrel. Ďalšie zastavenie, tentokrát úmyselne po polroku. Výborné posedenie na príjemnej terase reštaurácie na dvore. Polievka hrášková bola výborná, farfale bolo výborné a panenka so zelenou fazuľkou v slanine vynikajúca. Zákusok už od pohľadu svieži. Oplatí sa zastaviť na výborné jedlo. Obsluha ústretová a ochotná. Po ďalšej návšteve znova potvrdili predchádzajúce hodnotenia.

10/10 celkové hodnotenie

"Romantické prostredie v..."

štýle provence , jedlo tip top obsluha úžasná vie poradiť pri výbere jedla , radi sa tam vraciame ❣️

10/10 celkové hodnotenie

"Super rýchla obsluha..."

Skvelý kolektív výnimočné štýlové prostredie jedlá chutné čo viac si môžme priať kiežby naša vlada pracovala tak usilovne žily by sme si ako vo Švajčiarsku Ďakujem.

6/10 celkové hodnotenie

"Boli sme naozaj..."

Nadšení, že sme mohli ísť na večeru do vašej reštaurácie. Boli sme vo vašej reštaurácii predtým a vaše jedlo bolo vynikajúce. ALE BOHUŽIAĽ, Vaša reštaurácia bola ZATVORENÁ. Máte 3 rôzne otváracie hodiny. Ale na Google a VAŠEJ VLASTNEJ FACEBOOKOVEJ STRÁNKE, ste oficiálne OTVORENÍ. Prišli sme sem a boli sme naozaj sklamaní. Prosím, zmeňte si otváracie hodiny, cesrovali sme sem hodinu. We were really excited that we could go to your restaurant for dinner. We were at your restaurant before and your food was delicious. BUT UNFORTUNATELY, your restaurant was CLOSED. You have 3 different open hours. But at Google and YOUR OWN FACEBOOK PAGE you have to be OPEN. We came here and we were really sad. Please, change your open hours, we were driving here for one hour.

10/10 celkové hodnotenie

"Čo by som..."

Tak asi k tomuto miestu..? Jednoducho chutilo! A fantasticky :-) Nabudúce ešte prídeme na koláč s kávou. To sme po tom vynikajúcom steaku už nedali...

10/10 celkové hodnotenie

"V reštaurácii sme..."

S rodinou boli po prvý krát a určite nie posledný. Odporúčam to tu navštíviť každému kto ma rád jedlo ktoré dobre na tanieri vyzerá a rovnako tak aj chutí . Personál ústretový a milý.

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes sme vyskúšali..."

, milá obsluha, jedlo vynikajúce , dezerty obrovské !!! Odporúčame !!!

10/10 celkové hodnotenie

"Luxusná reštaurácia, recenzia..."

Nesklamala, je to skvost 😊.

10/10 celkové hodnotenie

"Prostredie, jedlo, obsluha..."

A hlavne miesto pre detičky úplne super 🤩

6/10 celkové hodnotenie

"Túto reštauráciu sme..."

Navštívili viackrát a jedlo bolo vždy vynikajúce. Čo nás ale naposledy sklamalo, bolo to, že nám bola naúčtovaná výzdoba stola 10€, na ktorej sme sa nedohodli a márne už niekolko dní rozmýšlam, čím sa táto výzdoba líšila od bežného prestierania, okrem čierneho obrusa, ktorý bol naviac nevhodný, nakolko to nebol kar, ale oslava narodenín staršej dámy. Takéto maličkosti nakoniec pokazia inak dobrý dojem a je to škoda pre všetkých.

10/10 celkové hodnotenie

"Nenápadný podnik v..."

Maličkej dedinke ponúka omnoho viac, než by ste čakali. Chýry o super jedle nás sem doviedli, a môžeme potvrdiť, že boli pravdivé. Jedlo vyberáte z bohatej ponuky, či už chcete niečo ľahké v podobe polievky a šalátu, zlatej strednej cesty v podobe cestovín, alebo chuťovku v podobe lahodných hamburgerov. Na jedlo sme si ako 5-členná skupina trochu počkali, ale stálo to za to. Po sýtom obede, s rozumnou gramážou a bohatou chuťovou škálou, sme to zakončili limonádami a skvelými koláčmi. Či už ako zastávka po ceste, alebo cieľ, odporúčam navštíviť.

10/10 celkové hodnotenie

"Opäť sme sa..."

Výborne najedli. Kačacie hody určite odporúčam!!!

10/10 celkové hodnotenie

"Utulna a prijemna..."

Reštaurácia milí ludia a rýchli servis. Košicke reštaurácie by sa mohli prispieť poučiť a prisposobyt ceny tejto kvalite.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10