MenuNajužitočnejšie hodnotenie:

8/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Silná konkurencia"

Paradajková polievka je v talianskej reštaurácii vlastne vstupenkou. Musí byť dobrá, lebo nastaví očakávania ďalších jedál. A táto bola tak dobrá, že jemne zatemnila aj hlavné chody. :) bol to silný zážitok. Musíme zopakovať aby sme vedeli...Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

8/10 celkové hodnotenie

"Silná konkurencia"

Paradajková polievka je v talianskej reštaurácii vlastne vstupenkou. Musí byť dobrá, lebo nastaví očakávania ďalších jedál. A táto bola tak dobrá, že jemne zatemnila aj hlavné chody. :) bol to silný zážitok. Musíme zopakovať aby sme vedeli zobjektívniť :)

8/10 celkové hodnotenie

"TOP paradajková polievka"

6/10 celkové hodnotenie

"27.11.2021 večer. Cez..."

Výdajné okienko stánku som si dal trhané mäso v žemli. Zrovna zážitok to nebol...

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná reštaurácia, bola..."

Som len na terase, ktorá je krytá, majú tam aj ohrievacie lampy, samozrejme deky, takže dalo sa sedieť vonku aj keď bolo chladnejšie. Vynikajúca pizza a cestoviny, príjemná obsluha, zhovorčivý čašník. Nabudúce musím navštíviť aj vnútro reštaurácie, už teraz sa teším ako sa tam pôjdeme najesť znova.

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúca kvalitná a..."

Chutná kuchyňa. A milá a priateľská obsluha. Určite to nebola posledná návšteva.

10/10 celkové hodnotenie

"Vzdy absolutne perfektne..."

Jedlo, vsetko velmi stavnate, na cestovinach kopec omacky!! Topka!

8/10 celkové hodnotenie

"Skvela pizza, salaty,..."

Cestoviny, vino .... len keby ak sa uz postupne formou 1,5 deci vyna vypila flaska uctovalo ako flasa a nie 5 x 1,5 deci alebo 4 x 2deci

8/10 celkové hodnotenie

"Ppč až na..."

To ze možnosť dovozu sa odvíja od ceny objednavky..

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi pekná reštaurácia,..."

S vlastným parkovaním v areáli, možnosťou sedieť vnútri aj vonku. Majú ochotnú a milú obsluhu. Objednali sme si batátový krém, lunguine s krevetami a pistáciovým pestom, hovädzie rebrá do zemiakovo-paštrnákovým pyré. Jedlo aj vizuálne aj chuťovo prekonalo všetky naše očakávania. Určite odporúčam🎀

8/10 celkové hodnotenie

"Pekná luxusná Reštaurácia..."

s výbornou kuchyňou Talianským nádychom

6/10 celkové hodnotenie

"Jedlo výborné, avšak..."

Pomalšia obsluha

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo výborné,..."

Ochotný, milý a nápomocný personál. Veľmi príjemné miesto aj ja rodinné oslavy prípadne iné spoločenské akcie. Určite sa ešte vrátime a ochutnáme ďalšie jedla z jedálneho lístku 👌🏽👌🏽

10/10 celkové hodnotenie

"Naozaj veľmi dobrá..."

Pizza - veľká spokojnosť. Polievka naozaj chutná , citronáda dobre ochutená - chválim. Dá sa sedieť aj vonku na terase, ktorá je krytá - pre nás veľmi vyhovujúce. Chválim personál. Treba navštíviť - neoľutujete.

8/10 celkové hodnotenie

"Velmi prijemne miesto,..."

Mila obsluha a chutne jedlo.

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná reštaurácia, kvalitná..."

Pizza aj cestoviny, skvelé spagety carbonara, obsluha na úrovni.

8/10 celkové hodnotenie

"Výborne jedlo, ktoré..."

Vyzeralo LUXUSNE. Ceny sa zdajú vysoké, no za ten gurmánsky zážitok sú veľmi prijateľné. Vyskúšal som gnochi s flambovaným kokosom a malinami a bolo to naozaj výborné. Odporúčam si zarezervivať stôl, pretože niekedy tu je dosť plno. Porcie vedia zasýtiť, no nie sú obrovské, že by ste ich mali problém dojesť.

10/10 celkové hodnotenie

"Skvele jedla Johny..."

Italian Bistro, ktorému chýbalo príjemné sedenie/prostredie si uz môžete vychutnať v príjemnom prostredí Johny Italian Restaurant ❤ Veľmi sa z toho teším 😊 Varia proste famózne 🧑‍🍳👌

8/10 celkové hodnotenie

"Pizza bola dobrá..."

Na môj vkus málo základu, reštaurácia na mňa celkovo pôsobila veľmi dobre. Milá obsluha, super atmosféra. Určite sem vezmem priateľku. Čo považujem za nevýhodu je parkovanie, v danej cenovej kategórii nájdete aj kvalitnejšiu, lepšiu pizzu.

8/10 celkové hodnotenie

"Celkom to ujde, Nepovedal..."

Som ze sa mi nieco nepáčilo 😉

10/10 celkové hodnotenie

"Objednal som si..."

Pizzu prostredníctvom Wolt aplikácie. Perfektné, rýchle doručenie objednávky do mestskej časti Bratislava - Petržalka, celkovo do 22 minút som mal pizzu doma na stole. Pizza taktiež dobrá, cesto v poriadku, obloha primeraná. Som celkom spokojný.

6/10 celkové hodnotenie

"Veľké sklamanie ...."

Sledovala som ich na instagrame cely čas som sa tam tešila ale jedlo je jedine ak tak pekne . Ale chuťovo veľmi slabé a cena prehnane vysoká . Boli to vyhodené peniaze .

10/10 celkové hodnotenie

"Výborná kuchyňa s..."

Talianskymi špecialitami. Ak chcete ochutnať ozajstnú kvalitu, neváhajte prísť, bude Vám chutiť. :)

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes sme tu..."

Boli druhýkrát. Prvý nám chutilo, ale chýbal tam wow efekt. Rozhodli sme sa, ale dať tu druhú šancu, a bolo to wow na tretiu! Tuniakový steak jemnejší ako kuracie mäso, lahodné rizoto, perfektne pripravená carbonara. Jednoducho nebíčko v ústach. Určite sem odporúčam prísť na rizoto, neoľutujete. Obsluha prijémna, priestory bohužiaľ neklimatizované. Prídeme znovu.

6/10 celkové hodnotenie

"Velmi dobre jedlo,..."

Napoje. Chutna pizza. Vycitka smerom k obsluhe, kedy nam bolo povedane, ze ucet nemozno rozdelit a mame si poposielat peniaze na osobne ucty navzajom pri stole (potrebne vraj upozornit na zaciatku bezprostredne po objednani). S tymto som sa teda nestretol este nikde v Bratislave, usudzujem, ze je to iba lacny trik ku koncu pracovnej zmeny. Rad navstivim aj nabuduce, kedze jedlo bolo velmi dobre.

10/10 celkové hodnotenie

"Úžasná reštaurácia, veľmi..."

Príjemná obsluha a skvelé jedlo, nemám čo vytknúť😊

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10