Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

8/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Dezertná križovatka je známa ako miesto, ktoré slúži dobrým otrasom. Nachádza sa na úpätí Parle. Skúšal som:…"

Nájdete v:

Dessert Junction
Shop No 6, Nezaradené - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

8/10 celkové hodnotenie

"Dezertná križovatka je známa ako miesto, ktoré slúži dobrým otrasom. Nachádza sa na úpätí Parle. Skúšal som:…"

8/10 celkové hodnotenie

"Jednorazové riešenie pre všetky druhy dezertných chutí! Miloval skutočnosť, že skutočne odrádzajú ľudí so sladkými zubami s horúcou horúcou čokoládou. Vďaka slušnej kulise, možnostiam vnútorného a vonkajšieho sedenia a…"

10/10 celkové hodnotenie

"Nedávno sme navštívili miesto známe ako Dessert Junction. Brownie Sundae boli také vynikajúce a tiež prezentácia bola taká krásna 😍😍. Prostredie bolo úžasné. Užívajte si na tomto mieste. Najlepšie miesto, ak máte…"

10/10 celkové hodnotenie

"Je to naozaj pekné miesto, ale trochu drahé. Celkovo je jedlo príliš dobré a chutné. Objednal som si dve pizze, ktoré boli malé, ale správne rezané a umiestnené na tanieri. Ďalej som si objednal nachos, ktoré boli také…"

10/10 celkové hodnotenie

"Takže dnes popoludní navštíviť toto miesto .... V super horúcom lete sa tu ochladilo ... Roztomilé miesto .. S krásnou výzdobou .. Vnútri je 3 až 4 stoly a vonku tiež posedenie so 4 stolmi ...…"

8/10 celkové hodnotenie

"Malý a útulný priestor, ktorý vám poskytne úžasný čas a chutné jedlo. Tento malý priestor je vynikajúci na stretnutie s pár priateľmi. Som milovník čokolády a toto bol pre mňa raj. Vyskúšali ich pražený mandľový cad a…"

6/10 celkové hodnotenie

"Poloha je príliš ďaleko od hlavných ciest. Ťažké nájsť. O výrobkoch, zmrzlinách, ktoré som mal, čo malo veľmi peknú chuť.…"

8/10 celkové hodnotenie

"Jednorazové riešenie pre..."

Všetky druhy chutí na dezerty! Páčilo sa mi, že skutočne odpudzujú ľudí, ktorí majú chuť na sladké, svojou zaparenou horúcou a horúcou čokoládou. Vďaka slušnému prostrediu, vnútorným a vonkajším možnostiam sedenia a dostupným cenám je táto malá predajňa perfektnou voľbou na stretnutie.

10/10 celkové hodnotenie

"Visited this place..."

Second time, but still it never disappoints! Ordered sizzling brownie, which was served within a few mins, plus the brownie was fresh and perfect! Kudos to the chef!! Also the Nutella freakshake is awesome!!

10/10 celkové hodnotenie

"Toto je moje..."

Najobľúbenejšie miesto, kam môžem ísť. Naozaj milujem Choco B a White Cad. Môžete tiež dostať všetky druhy slaných vecí a tiež rozmaznávať svoj sladký zub. Vrelo odporúčam toto miesto, je to lacné vo vašom vrecku a množstvo je dosť dobré.

8/10 celkové hodnotenie

"Celkovo to bolo..."

Dobré. Cestoviny 🍝 boli chutné, ale matka kulfi nesplnila očakávania.

10/10 celkové hodnotenie

"Toto je moje..."

Najobľúbenejšie miesto, kam chodím. Naozaj milujem Choco B a White Cad. Môžete tiež získať všetky druhy slaných vecí a tiež rozmaznávať svoju chuť na sladké. Vrelo odporúčam toto miesto, je to lacné do vrecka a množstvo je dosť dobré.

10/10 celkové hodnotenie

"Navštívili ste toto..."

Miesto druhýkrát, ale stále to nikdy nesklame! Objednané prskajúce sušienky, ktoré sa podávali za pár minút, navyše sušienky boli čerstvé a dokonalé! Sláva kuchárovi!! Tiež Nutella freakshake je úžasný! !

6/10 celkové hodnotenie

"Páčil sa mi..."

Sizzling Chocolate Brownie. Bolo to skvelé. Musím povedať, že služba bola veľmi, veľmi pomalá a vnútorné posedenie bolo neuveriteľne hlučné. Chlapík, ktorý vedie obchod, sa pohyboval medzi manipuláciou s papierovými peniazmi, príborom a jedlom bez toho, aby si umýval ruky. Celkovo bol dezert pekný, ale nie som si istý, či by som tam išiel znova.

10/10 celkové hodnotenie

"Vyskúšali sme jahodový..."

Pohár🍓🍓 s čerstvými jahodami a rasgullou a brownie pohár s hranolkami😊😊Chutný a mňam😋😋😋

10/10 celkové hodnotenie

"Keďže všetci milujeme..."

Sladkosti, všetci po nich túžime. Máme úžasné miesto s názvom The desert Junction, ktoré dokáže naplniť vaše túžby mnohými rôznymi spôsobmi. Nachádza sa v Paranjpe Scheme, v blízkosti školy Mahila Sangh, Vile Parle East. Toto miesto ponúka rôzne dezerty, zmrzliny, vafle, sendviče, hamburgery atď. Majú veľmi atraktívny a priestranný priestor na sedenie s rôznymi vzormi stien a farebnými svetlami, vďaka ktorým je to veľkolepejšie. Naservírovali nám svoje najchutnejšie jedlo. Sendviče Oreo shake Jahodový pohár Ich služba bola rýchla a dobrá. Čistota bola na vrchole. Personál bol tiež priateľský

10/10 celkové hodnotenie

"Táto predajňa vo..."

Vile Parle má moje srdce a je úplne úžasná. S lahodnými dezertmi, sendvičmi, hranolkami a oveľa viac je to jedno miesto pre všetkých. Úplne som miloval poháre a prémiové kokteily, ktoré ponúkajú. Vyskúšali sme: • Jahodový pohár – Super lahodný. Vrstvené s jahodami, jahodovou rasgullou, jahodovou zmrzlinou a smotanou. • Oreo Dip Premium Shake – Hustý oreo kokteil s množstvom čokolády navrchu. • Jumbo Melting Cheese Sandwich – tento by som určite odporučila. S paprikou, syrom a oveľa viac to nebol základný sendvič, ktorý máme všade. Počas šťastných hodín majú k dispozícii aj skvelé kombinované ponuky.

10/10 celkové hodnotenie

"Toto je miesto,..."

Ktoré musíte vyskúšať pre dezerty. Má obrovské možnosti pre dezerty, husté šejky, ľadový čaj, zmrzliny a mnoho ďalšieho. Vyskúšajte aj občerstvenie, ktoré sa vyrába čerstvé. Keď som navštívil, prebiehala ponuka. Navštívte nás a získajte zaujímavé ponuky skúsil som Pikantná vegetariánska pizza Tenká, ale mäkká kôrka pizza s množstvom zeleniny a syra na vrchu. Miloval chuť. Jahodová nedeľa Najlepšie zo všetkých dezertov, toto je najchutnejšie zo všetkých. Veľa jahôd preťažených smotanou a zmrzlinou. Keď kopáme dole, je tam veľa pokladov. Chutné koláče, jahody, rasmali, rusgullas. Proste sa mi to páčilo Čokoládová hora Toto bolo tak chutné a super chutné. Mal 3 druhy zmrzlín - vanilkovú, čokoládovú a karamelovú s množstvom čokoládovej omáčky. Bola plná sušienok, koláčov a všetkých druhov čokolády vrátane drahokamov, kitkat, výhod, šortiek z mliečneho mlieka. Vyskúšať túto čokoládovú horu bol úžasný zážitok. Musíte vyskúšať dezerty! Páčilo sa mi to všetko

8/10 celkové hodnotenie

"Dezertná križovatka sa..."

Nachádza na Vile Parle East. Nie je to veľký joint, ale rozhodne sa zdá, že je to miesto na oddych pre študentov z vysokej školy. Chodím tam už dlho a vyskúšal som dobré veci. Nedávna vec, na ktorú som narazil, bol tento veľmi fantastický jahodový pohár a ich syrový burger. Miesto má naozaj dobré jedlo a aj prostredie je pekné. Objednávky:- Zeleninový syrový burger: - pekný chutný burger s hranolkami vo vnútri a úžasnou chuťou karbonátky, ktorá zasýti váš žalúdok. Jahodový pohár: pekné jahodové kúsky s množstvom smotany a veľké kopčeky vanilkovej zmrzliny a jahodové mithai kúsky, podávané s peknou oblátkovou sušienkou navrchu. Tento dezert musíte vyskúšať a je to potešenie. Zdá sa mi, že cena tu je trochu vyššia pre väčšinu kuchýň podľa podávaného jedla. Ceny môžu byť určite o niečo nižšie. Personál je dobrý a priateľský. Služba tiež nie je taká pomalá. Je to celkom dobré. Prostredie: - 3,5/5 Jedlo: - 4/5 Personál: - 4/5 Služba: - 4/5

10/10 celkové hodnotenie

"🔸Malý a útulný..."

Priestor, ktorý vám poskytne úžasný čas a chutné jedlo. 🔸Tento malý priestor je skvelý na stretnutie s pár priateľmi. Som milovník čokolády a toto bol pre mňa raj. 🔸Podávajú rôzne dezerty, rýchle sústa, šejky a chutné zmrzliny. Prostredie je krásne s vnútorným a vonkajším posedením 🔸Zatiaľ majú v Bombaji 7 predajní a ďalšie budú nasledovať. Navštívili sme ten vo Vile Parle. Jedná sa o malú predajňu s usporiadaním miest na sedenie pre približne 25. 🔸Personál a majitelia sú veľmi zdvorilí a zdvorilí. Všetky položky, ktoré sme si objednali, boli dobre prezentované a vyzerali príťažlivo ešte pred konzumáciou. ✨Čo sme mali 1. Kombinácia 3 silných šejkov len za 499 Rs/- (Oreo CAD + Čokoláda + KitKat CAD) Jedinečné druhy mliečnych kokteilov s jedinečným názvom, ktorý absolútne chutí, ktorý pozostáva z dobroty čistého bohatstva. 2. Paneer Tikka Sandwich - 3-vrstvový sendvič s rôznou zeleninou a dobrotou z rôznych druhov plnky, pričom paneer je preplnený a vďaka tomu je jedlo naozaj veľmi chutné. Určite vám všetkým odporučím navštíviť toto miesto. Je to ideálne miesto na zahryznutie, keď máte hlad, a ak je táto predajňa v blízkosti vašej lokality, musíte ju navštíviť. Nasledujte ma na Instagram @khaopio_mitro pre viac takéhoto obsahu

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes som šiel..."

Do dezertnej križovatky po dokončení mojej kancelárie, aby som získal atmosféru. Toto miesto je vo veľmi chladnej lokalite, kde je viacero návratov. Ako už názov napovedá, toto miesto má veľmi zaujímavé dezerty. Mal som nasledovné 1) paneer chilli pizza 🍕(5/5) 2) šumivé brownie s vanilkovou zmrzlinou🍦(5/5) 3) Freakshake (5/5) Všetky veci boli úžasné. Odporúčam všetkým vyskúšať vyššie uvedené recepty.

10/10 celkové hodnotenie

"Nachádza sa na..."

Odpornom Parle East a je známy svojimi úžasnými púšťami a hustými mliečnymi kokteilmi. Ľudia prichádzajú zďaleka, aby ochutnali ich úžasné púšte a kokteily. Sú úplne chutné a priateľské do vrecka. Atmosféra je chladná a dostatok miesta na sedenie. Na výber mali rôzne koktaily a poháre. Mal som ich madagaskarskú tmavú čokoládu, ktorá bola taká báječná. Nebolo to príliš sladké, čo sa mi páčilo. Mala chuť tmavej čokolády pre ľudí, ktorí milujú čokoládu, by to určite mali vyskúšať. Vyskúšal som ich sendvič paneer tikka, ktorý bol veľmi chutný. Dobrá prezentácia a kúsky paneer boli mäkké a veľmi chutné. Dobré množstvo zeleniny v sendviči. Milujem to!! Personál bol zdvorilý a nápomocný pri navrhovaní jedál. Určite vyskúšajte toto miesto pre ich úžasné púšte.😋👍

10/10 celkové hodnotenie

"Mango Sunday bolo..."

úžasné dobré pre troch ľudí, paneer chilli samosa bolo dobré, tanier s vyprážanými hranolkami dobrý pre troch ľudí. Toto miesto je známe dezertom!

10/10 celkové hodnotenie

"Keďže všetci milujeme..."

Sladkosti, všetci po nich túžime. Máme úžasné miesto s názvom The desert Junction, ktoré dokáže naplniť vaše túžby mnohými rôznymi spôsobmi. Nachádza sa v Paranjpe Scheme, v blízkosti školy Mahila Sangh, Vile Parle East. Toto miesto ponúka rôzne dezerty, zmrzliny, vafle, sendviče, hamburgery atď. Majú veľmi atraktívny a priestranný priestor na sedenie s rôznymi vzormi stien a farebnými svetlami, vďaka ktorým je veľkolepejšie. Naservírovali nám svoje najchutnejšie jedlo. Sendviče Oreo shake Jahodový pohár Ich služba bola rýchla a dobrá. Čistota bola na vrchole. Personál bol tiež priateľský

8/10 celkové hodnotenie

"Dezertná križovatka sa..."

Nachádza na Vile Parle East. Nie je to veľký joint, ale rozhodne sa zdá, že je to miesto na oddych pre študentov z vysokej školy. Chodím tam už dlho a vyskúšal som dobré veci. Nedávna vec, na ktorú som narazil, bol tento veľmi fantastický jahodový pohár a ich syrový burger. Miesto má naozaj dobré jedlo a aj prostredie je pekné. Objednávky:- Zeleninový syrový burger: - pekný chutný burger s hranolkami vo vnútri a úžasnou chuťou karbonátky, ktorá zasýti váš žalúdok. Jahodový pohár: - pekné jahodové kúsky s množstvom smotany a obrovské kopčeky vanilkovej zmrzliny a kúsky jahodového mithai, podávané s peknou oblátkovou sušienkou navrchu. Tento dezert musíte vyskúšať a je to potešenie. Zdá sa mi, že cena tu je trochu vyššia pre väčšinu kuchýň podľa podávaného jedla. Ceny môžu byť určite o niečo nižšie. Personál je dobrý a priateľský. Služba tiež nie je taká pomalá. Je to celkom dobré. Prostredie: - 3,5/5 Jedlo: - 4/5 Personál: - 4/5 Služba: - 4/5

10/10 celkové hodnotenie

"Dezertná križovatka Je to..."

Roztomilá útulná kaviareň, kde podávajú dezerty, ako aj rýchle občerstvenie, ako sú pizzové sendviče, cestoviny, burger a oveľa viac jedla Majú extrahované menu Mali sme Hranolková pizza 5/5 Sendvič so syrom 5/5 Trio pohár 10/10 Pohár bol taký čokoládový a mňam, omg sa nedá vyjadriť slovami, musíte to vyskúšať Služba 5/5

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo vynikajúce,..."

Mali sme Fresh Veggies Pizza a Paneer Tikka Sandwich. Množstvo a kvalita je skvelá podľa cenových poplatkov. Odporúčam všetkým vyskúšať túto čisto zeleninovú kaviareň. Tiež je otvorená do 3:00.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10