Menu

Najužitočnejšie hodnotenie:

6/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Čakal som viac. Nie zlé, ale ... ako z továrne na výrobu :) (Pôvodné)…"

Nájdete v:

Domino's Pizza
Krížna 23, Staré Mesto (Bratislava) - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

6/10 celkové hodnotenie

"Čakal som viac. Nie zlé, ale ... ako z továrne na výrobu :) (Pôvodné)…"

4/10 celkové hodnotenie

"Prvá objednávka dnes. Čas a donáška v poriadku. Mala to byť pizza stredná provinziale s tenkým cestom. Miesto toho prišiel osúch, či posúch s príchuťou pizze. Čo by neprekážalo, ak by Domino uviedo, že nepredáva pizzu, ale polotovar,…"

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia pizza ☺️ (Pôvodné) Top pizza ☺️"

0/10 celkové hodnotenie

"Po skúsenostiach v zahraničí sme sa rozhodli skúsiť aj u nás. Bohužiaľ to bolo veľké sklamanie. Pobočka Krížna: Mali sme 2 kupóny na 1+1 zadarmo. Prvá objednávka bola Quattro Formaggi americke cesto + Provinciale talianske cesto s cheassy…"

10/10 celkové hodnotenie

"Super rýchlovka, chutná..."

Chrumkavá pizza bola pripravená do desiatich minút. Posedenie na poschodí pohodové, rozhodne neľutujem, že sme sem vkročili.

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes obed pizza...."

Musim uznat, ze po precitani recenzii som nebol moc presvadceny o chuti a rychlosti ale milo prekvapili. Pizza chutna upecena a este aj rychlo. Spokojnost.

8/10 celkové hodnotenie

"Pizza je super..."

Ako aj interiér prevádzky. Robia ju rýchlo a aj donášky sú rýchle. Jediná vec ktorú by som prijal, aby boli pocesnakované okraje. Alebo teda aby to bolo na výber. Možnože sa to už zmenilo, pretože v tejto konkrétnej prevádzke som bol už dávnejšie. Ale hlavná vec je, že pizza chutila.

10/10 celkové hodnotenie

"pri navsteve prevadzky..."

Pizza (quattro formaggi) hotova do 10 min a vzdy bola fajn...

8/10 celkové hodnotenie

"Celkovo môžem povedať..."

že pizze boli skutočne super hoci cena 14€ za jednu taliansku pizzu je trocha extrém(vzhľadom k tomu že samotné pizze sú skutočne malé). Taktiež ale pri toľkých akciách čo majú sa dajú pizze častokrát zohnať lacnejšie. Zamestnanci na filiálke boli milí a ústretoví. Rád sa sem vrátim ale isto si vyčkám na nejaký dobrý kupón

6/10 celkové hodnotenie

"Kebyze sa da,..."

Dám 3.5 hviezdičky. Obsluha veľmi milá a ochotná. Jedlo výborne. Jedine prečo strhávam tak veľa je v akom stave boli wc. Veľmi nepekný pohľad na popol z cigariet na zemi, toaletný na ktorom boli hnedé škvrny a celkovo podlahu ktorá bola taka špinavá, že vyzerala ako keby sa mesiac nezmývalo. Taktiež plno papiera a rôzneho smetia na zemi. Snad to podobne nevyzerá aj v kuchyni a obsluha a manažment budú prihliadať na to ze aj vzhľad prevádzky je dôležitý.

8/10 celkové hodnotenie

"Fajn pizza za..."

Dobrú cenu, nezhoretá, nie príliš mastná, ananás aj šunka chutné a čerstvé, len trvalo trocha dlho dokým ju priniesli. Prístup obsluhy by taktiež mohol byť trocha aktívnejší.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10