Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

8/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Zamňa TOP pizza 🍕.... na akú som natrafil v poslednej dobe! prekonala všetky moje "top" 😁👍🏻"

Nájdete v:Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

8/10 celkové hodnotenie

"Zamňa TOP pizza 🍕.... na akú som natrafil v poslednej dobe! prekonala všetky moje "top" 😁👍🏻"

0/10 celkové hodnotenie

"Pizza bola dobrá, ale obsluha príšerná. Objednali sme si 1 veľkú pizzu, ktorú sme chceli jesť na mieste a 2. malú, zabaliť. Slečna čašníčka to však nepochopila a celý čas sa tvárila, že ju obťažujeme. Napriek tomu, že nám doniesla taniere a príbor, obe pizze sme dostali zabalené, a tak sme museli jesť priamo z krabice."

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia pizza v celej Nitre, super pivo a aj originál Kofola 😊 Veľmi milá obsluha, najmä blond čašníčka, ktorá robí najlepšie rezané pivo v celej Nitre. 🙂…"

6/10 celkové hodnotenie

"Je to v poriadku. (Pôvodné) Jest ok."

10/10 celkové hodnotenie

"Pekné útulné miesto, bolo to blízko môjho hotela. Skvelá vec bola, že bola otvorená v nedeľu do 10:00. Služba bola dobrá a rýchla, podľa môjho záujmu. Odporúčam ich vegetariánsku pizzu. Jedna vec, ktorú je potrebné…"

8/10 celkové hodnotenie

"Klasika. Je to skôr krčma ako reštaurácia ale taka Slovenská pizza s klasickým barom a klasickou obsluhou. Tu to nie je nóbl ale to je na tom super!!!!! Parádna pizza a cítite sa tu ako doma..."

10/10 celkové hodnotenie

"Dlhsie cakanie na..."

Pizzu, cena uz nieje ludova, ale ta pizza… velkost classic by sa inde rovnala XXL a chutovo vynikajuca. Velka spokojnost, obsluha mila ochotna, urcite sa vratime.

6/10 celkové hodnotenie

"Pizza je fakt..."

Neskutočne dobrá, ale donáška... Pizza meskala cez pol hodinu akonáhle prišlo ku konfrontácii, že stačilo zavolať, že bude meškať, (čakali sme na ňu v podniku) odpoveď prišla veľmi nepríjemná, že ak sa nám nepáči, môžme si pizzu objednať od inakadiaľ. Je toho veľká škoda, pretože naozaj musím uznať, že je chutná, len takýmto prístupom si zákazníka odradíte. Skúste trosku zmeniť prístup ku zákazníkom a možno bude aj spätná väzba iná. Inak za pizzu som max spokojná.

10/10 celkové hodnotenie

"V pizzerii pod..."

Borinou som bol prvý krát a aj to neskoršie večer o 21.30 . Dal som si s kamarátom osviežujúcu kofolu. Ale veľmi rád ochutnám pizzu ,najbližšie keď budem môcť prísť. Veľmi príjemné posedenie , ochotná obsluha a pekná pizzeria .. Môžem doporučiť

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia pizzeria v..."

Meste.Nemam čo vytknúť ,obsluha milá ,pizza perfektná,odporúčam ostatným pizzeriam si brať príklad s tejto,takto sa robí biznis pre zákazníka.Dakujem vám že som vás našiel,odteraz pizza v Nitre tak len u vás.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi chutná pizza,..."

Tenšie cesto, cesnakové okraje, na takú pizzu lacné ceny a aj milý personál ;)

10/10 celkové hodnotenie

"Práve sme dojedli..."

Pizzu z Boriny. Objednala som po dlhom čase jedlo mimo bistra,woltu a food pandy, keďže som chcela vyskúšať niečo nové, co na bistre nie je. Svoj výber som neoľutovaala. Moj manžel mal pravdu, ze pizza od Boriny bola výborná aj za cias ked bol on pubertiak a výborná je aj teraz. Obaja sme si neskutočne pochutili :) aj nabudúce objednáme určite 🤩 navyse obrovské plus za extremnu rýchlosť. Od volania objednávky az po telefonát od kuriéra,ze je pred dverami ubehlo presne 19min. Ďakujeme. Mega spokojnosť. :)

8/10 celkové hodnotenie

"Zamňa TOP ..."

Pizza 🍕.... na akú som natrafil v poslednej dobe! prekonala všetky moje "top" 😁👍🏻

8/10 celkové hodnotenie

"Pizza skvelá chutná..."

Za super cenu len sme museli dlhšie čakať napriek tomu že sme v pizzerií boli takmer sami. Obsluha milá ochotná. Každému odporúčam

10/10 celkové hodnotenie

"Rada navštevujem tento..."

Podnik, pre vynikajúcu pizzu, super rýchlu obsluhu a taktiež super atmosféru, môžem len odporúčať 👌👍🏻

10/10 celkové hodnotenie

"Jednoznačne najpoctivejšia a..."

Najchutnejšia pizza v Nitre

8/10 celkové hodnotenie

"Trocha zastarale vonku..."

Stoly pre 5-6 ludi Ale pizza ujde celkom velkostou aj prevedenim ingrediencii Viac krčma ako pizzeria

10/10 celkové hodnotenie

"Pekné tiché miesto..."

Pod horou. Na kopčeku, zdiaľky viditeľné. Vonku bezplatné parkovisko. Stojan na bicykle. Terasa na vyvýšenine. Vnútri rozsiahly priestor. Po rekonštrukcii. Pizza a špeciálne pivá. Alko, nealko, víno, káva, čaj. Na prechádzku, aj vybehnúť autom, na bicykli. Neďaleko železničnej a autobusovej stanice, odkiaľ prejdete peši zrekonštruovaným nadchodom ponad koľaje alebo okolo cez strelu autom. Aj na deň, aj na večer.

8/10 celkové hodnotenie

"Dobre pivko, chutna..."

Pizza, aj ked naposledy som mal po nej tazkosti s travenim

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10