Menu
zdroj: Google maps

K vínku
Obsahuje:


Najužitočnejšie hodnotenie:

4/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Príjemné prostredie, super personál.. žiaľbohu cestoviny, hoci kvalitné domáce bolo potrebné dochutiť. Cestoviny boli také nevýrazné, chýbala tam nejaká výraznejšia chuť.. čakala som viacej od reštaurácie, kde majú vraj najlepšie cestoviny v Ke."

Nájdete v:

Pizzeria Zvon
Zvonárska 4, Okres Košice - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

4/10 celkové hodnotenie

"Príjemné prostredie, super personál.. žiaľbohu cestoviny, hoci kvalitné domáce bolo potrebné dochutiť. Cestoviny boli také nevýrazné, chýbala tam nejaká výraznejšia chuť.. čakala som viacej od reštaurácie, kde majú vraj najlepšie cestoviny v Ke."

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelé cestoviny a pizza 🍕 + jedna z najlepších letných terasiek v meste 👌"

8/10 celkové hodnotenie

"Krásne miesto, dobré jedlo, pekná cena. (Pôvodné)…"

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúce talianske cestoviny. Príjemná reštaurácia s krásnym prostredím"

4/10 celkové hodnotenie

"S návštevou sme neboli spokojný, nápoj ktorý je označovaný ako limonáda je voda so sirupom a trochu ovocia, po objednaní cestovín sme v polovici jedla prišli na to, že akosi jednému niečo chyba v jedle neskôr sme prišli na to nie že na nám…"

10/10 celkové hodnotenie

"Pizzeria trošku schovaná..."

V bočnej uličke, ale miestnym asi dobre známa, keďže tu bolo plno. Pri vstupe do prvej miestnosti som si myslel, že som v nejakom sklade, ale to boli asi len stoličky a stoli z letnej terasy. No po prejdení druhými dverami, som už bol vnútri pizzerie. Rajcinova polievka bola super, a takisto aj pizza stangle poliate medom a omáčkou z masla a byliniek. Obsluha milá, rýchla.

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes som zažil..."

Po dlhšom čase Gastronomický zážitok. Príjemné prostredie, milý personál a to jedlo, niečo báječné, fantastické, geniálne, Penne Pollo-toľko húb nemáme ani doma v kapustnicu, chuť super. Spaghetti sicilia-cuketa bombasticka, perfektne chilli dochutene, všetko spolu ladilo a do toho príjemná jemná hudba. Už sa teším na ďalšiu návštevu.

8/10 celkové hodnotenie

"ĽAHKÉ, CHUTNÉ A..."

CENOVO DOSTUPNÉ JEDLO Reštaurácia s talianskou kuchyňou ponúka pestrý výber cestovín a pizze. V čase, kedy sa väčšina miestnych rozhodne ísť sa navečerať je tu celkom plno a tým, že sú stoly dosť blízko pri sebe je priestor stiesnení. Chuťovo sú cestoviny dobré a kvalitné no bolo ich potrebné dochutiť. Taktiež ponúkajú rôzne miešané nápoje alebo čapovaný Pilsner. Vhodné pre ľahkú večeru, alebo pre večer trávený s priateľmi, ktorý môžete zlepšiť drinkami.

10/10 celkové hodnotenie

"Zaujímavé miesto a..."

Navodí vám skvelý pocit. Priamo v historickom centre Košíc. Pocit ako v Taliansku. Skvelá je tu taktiež obsluha, ktorá je milá prívetiva a rada pomôže usadiť či pomôže pri výbere jedla a nápojov. Rozhodne odporúčam navštíviť či už s partnerom alebo partiou priateľov. Toto je skvelé miestom, vrelo odporúčam všetkými desiatimi☺️ My sme si tu zaručene pochutnali na skvelom jedle. Niekedy si ho vezmeme domov so sebou alebo si dáme priamo v podniku :)

10/10 celkové hodnotenie

"Na túto pizéeriu..."

Som natrafil náhodou a moju skúsenosť s ňou hodnotím veľmi pozitívne. Pizzéria ponúka útulné prostredie ladené do talianského lokálneho štýlu. V menu možno nájsť mnoho druhov talianských jedál (pizza, pasta atď). Moja pizza (Il Grande) bola chutná, prístup personálu adekvátny. Pizzéria neponúka žiaden luxus, ale je super spojením dobrého jedla, útulného pristoru a prijateľných cien.

10/10 celkové hodnotenie

"skvelá obsluha, príjemné..."

Sedenie, chutné jedlo , dobré ceny >>> za mňa naozaj skvelý gastronomický zážitok🤭👩🏻‍🍳🔪🍕 URČITE ODPORÚČAM..

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi pekná maličká..."

Pizzéria s príjemnou atmosférou, chutná pizza a veľmi milá, ústretová obsluha. Ak hľadáte chutné a cenovo dostupné jedlo v príjemnom prostredí, odporúčam.

6/10 celkové hodnotenie

"Objednavala som TAGLIATELLE..."

LA SÉRA, podľa popisu je to pasta s omačkou zo sušenych paradajok, ale namiesto omačky boli len dusene konzervirovane paradajky. Pri hodnoteni servisu tiež som stiahla 1*, na chladenu colu doniesli teply pohar rovno s myčky… Atmosferu hodnotim maximalne, napriek všetkemu je to prijemne miesto ktore vhodne aj na rodinnu večeru aj na rande.

10/10 celkové hodnotenie

"Jedno z najlepších..."

Miest na obed či slušné posedenie. Ceny sú rozumné, obsluha je profesionálna, prostredie veľmi príjemné a jedlo vyzerá aj chutí výborne!

6/10 celkové hodnotenie

"Po dlhej dobe..."

Sme si objednali pizze na donášku. V reštaurácii sme boli naposledy pred cca 3rokmi, zmenilo sa cesto a aj celková chuť pizze a omáčok. Bolo by dobré ak by ste ku omáčkam na boltfood nastavili výber minimálne / maximálne 1, keďže sme ostali nemilo prekvapený, že nám prišla len jedna omáčka a ani nie ta čo sme si objednali.

6/10 celkové hodnotenie

"Mali sme tam..."

Cestoviny a palacinky. Palacinky boli chutné, aj v dostatočnom množstve. Taktiež malinová limonáda bola chutná. Čo sa týka cestovín, bolo tam priveľa cesnaku, aj porcia bola pomerne malá. Ale pre menších jedákov by bola akurát. Obsluha bola príjemná, profesionálna. Aj ponuka jedál bola celkom pestrá.

10/10 celkové hodnotenie

"Spokojnosť po všetkých..."

Stránkach. Jedlo ako vždy nesklamalo, chutné a bohatý výber. Obsluha super, veľmi milý pán čašník, ktorý aj napriek plnej terase zvládal všetkých obslúžiť s úsmevom. Ďakujeme.

10/10 celkové hodnotenie

"Pizzeria Zvon je..."

Naša najobľúbenejšia reštaurácia v Košiciach. Chodíme tam pomerne často, takmer pri každej návšteve Košíc. Je tam stále príjemná atmosféra a vynikajúca pizza. Personál veľmi prijemný. Odporúčame

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná pizzeria na..."

Bočnej ulici. Vchod do podniku je bariérový, sedieť sa dá aj vonku. Jedlo je chutné, porcie dostatočné, ceny primerané. Obsluha je rýchla a príjemná. Platba možná v hotovosti ale aj kartou.

10/10 celkové hodnotenie

"Stále sa tu..."

Rada vraciam, jedlo je úžasné a atmosféra taktiež. Obsluha je veľmi ochotná, ktorá stále pomôže s výberom. Odporúčam tento podnik všetkými 10timi. 👌

10/10 celkové hodnotenie

"Reštauráciu sme navštívili..."

Len párkrát, tiež sme využili aj dovoz jedla, ale stále sme boli spokojní. Obsluha bola milá, nemali problém nájsť nám stôl, aj keď bol podnik preplnený. Jedlo bolo chutné a myslím, že vo veľmi dobrom pomere cena a kvalita, a to aj vzhľadom na to, že ide o reštauráciu v centre mesta. Určite tam ešte zavítame.

10/10 celkové hodnotenie

"Navštívili sme reštauráciu..."

Na základe veľmi dobrých recenzií ktoré nesklamali. Jedlo rýchlo pripravené, perfektne dochutené. Taktiež atmosféra a priestory sú super.

10/10 celkové hodnotenie

"Táto reštaurácia je..."

To najlepšie, čo v Košiciach máme. Chodíme tam pravidelne už veľa rokov a stále im nemám čo vytknúť. Na prvom mieste chcem vyzdvihnúť prístup čašníkov/čašníčok- vždy ochotní, milí, s dobrou náladou a milým humorom. Tu vidno, že ich práca baví a sú super kolektív- čo sa v Ke gastre vidí málokedy. Skvelé jedlo, naj cestoviny&šaláty. Určite odporúčam Špagety Silicia, pizza rožky a k tomu famózne bylinkové maslo. A polievky ! Zážitkom je sedenie vonku, v nerušnej uličke, kde určite pocítite Taliansku atmosféru. Ceny stále super, už niekoľko rokov, žiadne skokové zdražovanie. Kamaráti aj rodina zdieľajú moje pocity, prídeme určite zas :)

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10