Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Živá hudba. Dobrý servis. Skvelé prostredie (Pôvodné)…"

Nájdete v:

Cafe Delhi Heights
Shop No. 222 and 224, Nezaradené - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Živá hudba. Dobrý servis. Skvelé prostredie (Pôvodné)…"

10/10 celkové hodnotenie

"Je to krásne miesto. Súhra je dobrá a sanjay singh nám slúžil a bol skutočne nápomocný. Zaslúži si propagáciu 😊 za jeho správanie .Jedlo je úžasné, objednali sme si pizzu a rizoto. Musím navštíviť miesta .Päť hviezd z…"

8/10 celkové hodnotenie

"Musí odporučiť Chicken tikka masala Pizza! Milovníci chicken a pizza by určite mali ísť na to dobré prostredie a dobrý výzdobu.…"

8/10 celkové hodnotenie

"Cafe Delhi Heights je zaručeným nádherným zážitkom. Rýchla služba, od indickej po taliansku až po kontinentálne odrody. Dobrá ponuka nápojov. Rôzne odrody sedenia. 😊…"

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo naozaj dobré 😍😍😍 pizza aj cestoviny oba zaliali ústa 😍…"

8/10 celkové hodnotenie

"Zvyčajne naozaj dobré jedlo, ale nedávno tam išlo a paradajková polievka mala rezance a chutila tak ako Tom yum. Okrem toho pizza nemala omáčku z pizze ... takže jedlo bolo dosť sklamané. Ale mali už predtým veľké…"

10/10 celkové hodnotenie

"Naozaj dobré jedlo a atmosféra. Veľkosť porcie je skvelá! Miloval som brusnicový jablkový ľadový čaj :)…"

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelé miesto, jedlo a prostredie sú úžasné. Určite odporúčam.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Na tomto mieste..."

Som sa mal stretnúť so svojimi priateľmi z vysokej školy. Medzi všetkými ostatnými drahými reštauráciami vo vybranom meste je to jedna z nich. Jedlo a prostredie sú však celkom pekné. Personál je priateľský. Objednali sme si cesnakový chlieb, rezance, rolku Paneer kathi a nápoje. Celkovo to bol pekný zážitok. Dostali sme účet asi 2200 za 3 osoby. Podľa mňa je to teda trochu predražené. Zvyšok, všetko bolo pekné!

8/10 celkové hodnotenie

"Atmosféra je dobrá...."

Služba je tiež dobrá. Trochu drahé. Vyskúšané cestoviny, ktoré boli naozaj chutné. A pizza bola tiež naozaj dobrá. Ale jedna vec, ktorá sa mi nepáčila, bola studená káva. Mohlo to byť lepšie.

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi drahá reštaurácia..."

V obchodaku. Aj keď bolo jedlo veľmi dobré, množstvo niektorých položiek bolo veľmi menšie. Celková skúsenosť bola v poriadku. Ale v okolí je veľa ďalších reštaurácií s podobnými skúsenosťami a jedlom. Takže ich vyskúšajte skôr, ako sem vstúpite. Ak cena nie je pre vás faktorom, potom určite miesto na návštevu.

10/10 celkové hodnotenie

"Úžasný zážitok Najlepšie sú..."

V jedle a nápojoch Zistil som, že jahodová limonáda je veľmi úžasná💯 Raz to treba vyskúšať.

10/10 celkové hodnotenie

"Išiel som sem..."

Na skorú večeru s priateľmi. Objednali sme nachos, chilli paneer a Banta sódu. Jedlo bolo naozaj dobré a atmosféra pekná.

10/10 celkové hodnotenie

"Mal som na..."

Tomto mieste malé stretnutie s kamarátmi z vysokej školy. Medzi všetkými ostatnými drahými reštauráciami vo vybranom meste je to jedna z nich. Jedlo a prostredie sú však celkom pekné. Personál je priateľský. Objednali sme si cesnakový chlieb, rezance, rolku Paneer kathi a nápoje. Celkovo to bol pekný zážitok. Dostali sme účet okolo 2200 pre 3 osoby. Takže podľa mňa je to trochu predražené. Oddych všetko bolo pekné!

8/10 celkové hodnotenie

"Atmosféra je dobrá...."

Služba je tiež dobrá. Trochu drahé. Vyskúšali cestoviny, ktoré boli naozaj chutné. A pizza bola tiež naozaj dobrá. Ale jedna vec, ktorá sa mi nepáčila, bola studená káva. Mohlo to byť lepšie.

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelé miesto pre..."

Jedlo na DLF avenue je Saket. Porcie jedla sú obrovské, takže pri objednávaní buďte opatrní. Klasický Dillí burger je vyprážaný burger predtým, ako sme mali MacDonalds. Personál je priateľský a v kabíne sme mali televíziu, ktorá sledovala zápas

10/10 celkové hodnotenie

"Úžasný zážitok Najlepšie sú..."

V jedle a nápojoch Jahodová limonáda mi prišla veľmi úžasná💯 Raz to treba vyskúšať.

8/10 celkové hodnotenie

"Je to predajňa..."

Potravinového reťazca s populárnou značkou. Rôzne jedlá a nápoje dostupné v ponuke s slušnou kvalitou. Služba bola na rovnakej úrovni, neboli pozorní, pretože to bolo okolo 5 večer a sedeli iba 2 - 3 stoly. Myslím, že hlavným problémom je umiestnenie na konci nákupného centra, čo mu zanechalo menšiu príťažlivosť a nedostatok toku na prilákanie hostí. Stále lepšie ako ostatní okolo.

8/10 celkové hodnotenie

"Cafe Delhi Heights..."

Je dobrým miestom na oddych s priateľmi a rodinou. Páči sa mi atmosféra a posedenie na tomto mieste. Bol som trochu nespokojný so šalátom a pizzou, ktoré som si objednal. Možno bol príčinou cesty kozí syr a uistite sa, že si objednávate pizzu s vaším obľúbeným syrom. Nakoniec nám dali bezplatný ananásový koláč a to bolo mňam. Príjemné stolovanie všetkým🍻

10/10 celkové hodnotenie

"Prišiel sem na..."

Posledný deň v roku. Naozaj sladké prostredie. Servery boli tiež zdvorilé. Jedlo chutilo dobre. Miloval živú hudbu (úžasný zoznam skladieb). Koktejly boli naozaj dobré. Celkovo treba navštíviť miesto.

10/10 celkové hodnotenie

"Miloval som toto..."

Miesto. Všetko bolo perfektné. Ambiance esp malé kryty. Objednali sme tikki chaat - bolo to s twistom. Polievka Minestrone a vada paav - obe boli veľmi chutné. Najlepšia časť bola služba - s úsmevom. Boli viac ako radi, že dali náplň, či už Chatni alebo tvaroh alebo polievku atď. Vynikajúce

8/10 celkové hodnotenie

"Atmosféra bola dobrá...."

Personál bol v poriadku ... len ste im museli dvakrát pripomenúť pár vecí. Jedlo bolo tiež dobré, ale bolo trochu predražené. Keďže som sa ponáhľal, vyskúšal som len Achari paneer Tikka a čipsy / dipy s celkovým účtom okolo 1200 inr. Achari paneer Tikka bol úžasný. Interiér reštaurácie je dobre udržiavaný. Tu môžete kliknúť na niekoľko dobrých obrázkov.

10/10 celkové hodnotenie

"Je to menšia..."

útulná pobočka v porovnaní s ostatnými v Dillí. Jedlo je úžasné! Milovali chilli cesnakové rezance, bobuľovú a bazalkovú limonádu a pizzu al Greco. Majú bezlepkové možnosti, prial by som si, aby čoskoro pridali aj bezlaktózové mlieko! Služba je v každom prípade skvelá. Porcie jedla tiež stoja za peniaze!

8/10 celkové hodnotenie

"Skvelá atmosféra, dobré..."

Služby. Jedlo bolo vo všeobecnosti pekné, ale mohlo by byť lepšie. Napríklad besanový náter na vada z vada pao bol príliš silný a tým pádom premáhajúci.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10