Menu

Najužitočnejšie hodnotenie:

4/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Zmiešaný zážitok v tejto malej reštaurácii. Personál bol veľmi príjemný. Jedlo je dobré, ale celkom špeciálne. Zistili sme, že tacos sú slabo nabité. Koriander bol v rezancoch príliš prítomný, čo kazilo chuť. Táto…"

Nájdete v:

BEMBA - rawfood & plant-based
Kollárovo námestie 17, Staré Mesto (Bratislava) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

4/10 celkové hodnotenie

"Zmiešaný zážitok v tejto malej reštaurácii. Personál bol veľmi príjemný. Jedlo je dobré, ale celkom špeciálne. Zistili sme, že tacos sú slabo nabité. Koriander bol v rezancoch príliš prítomný, čo kazilo chuť. Táto…"

10/10 celkové hodnotenie

"Je to moja najobľúbenejšia reštaurácia tak čo dodať 😍"

10/10 celkové hodnotenie

"Toto je určite najlepšia vegánska / surová reštaurácia, v ktorej som bol. Výnimočný servis, veľmi priateľský a pomáha s výberom. Naozaj som nevedel, čo na objednávku, všetko vyzerá skvele! Majú tiež čerstvé džúsy,…"

10/10 celkové hodnotenie

"Och, až umriem, tak dúfam že tam bude tento podnik 👌😂😍 (Pôvodné)…"

10/10 celkové hodnotenie

"Čerstvé jedlo. Jednoduché..."

Ale zdravé a sýte veganske pokrmy. Denne menu 10€: domáca polievka v rozumnom objeme + hl. jedlo. Všetko fajn. Nie je to na silu veganska fancy restika ale skôr veganske prijemne bistro. Asi každý deň by som sa tu nestravoval ale z času na čas sa tu rad vrátim.

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúci zážitok. Jedlo..."

Bolo ako krásne na tanieri tak aj chuťovo zaujímavé. Raw a vegan jedlá splnili všetky očakavánia. Syrová rolka, karamelový koláč a makové palacinky boli fakt top! Odporúčam.

10/10 celkové hodnotenie

"Jedna z TOP..."

Vegánskych reštaurácii v Bratislave a ešte k tomu aj raw a plant-based. Veľmi chutné jedlá a dokonca cenovo by som povedal, že patria medzi lacnejšie reštaurácie (ak porovnávame s Vegánskymi). Taktiež na jedlo sa nečaká dlho a čo sa obsluhy týka, tak som bol veľmi milo prekvapený. Oceňujem najmä ľudský prístup, no i zmysel pre humor, ktorý sa žiaľ v dnešnej dobe čoraz viac vytráca. Zároveň netreba očakávať nejaké obrovské porcie, no skôr ľahší obed. Osobne mi to aj viac vyhovuje, keďže mám potom viac energie a môžem rozumne fungovať ďalej v práci. Určite odporúčam Bembu aj ľuďom, ktorí nie sú vegáni či vegetariáni:)

10/10 celkové hodnotenie

"Bol som tu..."

Prvýkrát, jedlá som vyberal intuitívne, ale musím povedať, že kvalita, chuť jedla bola geniálna, ako sa hovorí veľké veci sú jednoduché, ale aj tie treba vedieť robiť a toto je miesto, kde to vedia. Obsluha výborná, včera ma pobozkal zdravý životný štýl naservírovaný a ochutený na 1. Ďakujem za zážitok

10/10 celkové hodnotenie

"Bemba je bratislavská..."

Pýcha. Alternatíva pre mnohých vegánov a milovníkov zdravej stravy. Ponúka taký obsahový a chuťový koncept, ktorý v iných veggie a vegan podnikoch v Bratislave nenájdete. Úžasný zážitok. Žiadna sója, poctivo pripravené raw produkty z orechov, semien a zeleniny. Navyše, v reštaurácii vládne skvelá atmosféra. Je vidieť, že personál robí svoju prácu s láskou a z presvedčenia. Topkou sú asi všetky polievky a konopné fašírky, raw sushi či raw burger (oba produkty už nie sú síce v stálom menu, ale počas týždňa sa v dennej ponuke pravidelne nachádzajú). Nech si však objednáte z menu čokoľvek, šokuje Vás výnimočná chuť. Z aktuálneho menu mi najviac chutí syrová rolka a kelpové nudle. Samostatnou kapitolou sú raw dezerty. To je nebíčko v papuľke. A tie raw makové palacinky...Dokonalosť :-).

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúca vegánska reštaurácia..."

So skvelým jedlom z čerstvých surovín a ochotným personálom. Pravidelne navštevujeme alebo si objednávame. :-)

10/10 celkové hodnotenie

"Výborne zdravé jedlo..."

Vkusne pripravené a naservirovane milá obsluha keďže som bola prvý krát vysvetlila mi všetko na čo som sa pýtala všetko super

10/10 celkové hodnotenie

"Reštauráciu som sa..."

Rozhodla navštíviť z dôvodu, že ma zaujíma zdravá a čerstvá kuchyňa, chute boli doslova zaujímavé a personál milý. Teší ma prítomnosť takéhoto raw food podniku na Slovensku.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi chutné jedlá,..."

Ponuka Raw a hlavne sladké milujem, že všetko je zdravé a bez cukru ❤️

10/10 celkové hodnotenie

"Super jedlo, obsluha..."

Milá. Ale odporúčam v týchto horúčavách sedieť vnútri, kvôli tieňu lebo vonku na terase neprudi vzduch Eng - great meal and great service.

10/10 celkové hodnotenie

"mozno sediet vonku..."

Aj vnútri, jedlo je zaujimave a dobre ochutene, porcie su viac nez dostačujúce, príjemná atmosféra a veľmi milí personál

6/10 celkové hodnotenie

"Od dnešnej návštevy..."

Som dosť očakávala, keďže som počula viacero dobrých recenzií na vašu reštauráciu. Prvotný dojem bol veľmi dobrý. Obsluhujúca bola príjemná až dokým som si nedovolila dať spätnú väzbu na jedlo. Keďže viem, že je lepšie povedať svoj názor na jedlo priamo v podniku ako nič nepovedať a napísať recenziu. Tak som s dobrým umyslom obsluhujúcej povedala, že si jedlo prosím zabaliť, lebo je totálne bez chuti a že si ho rada doma dochutím a zjem. Tiež som si dovolila podotknúť, že ma prekvapilo, že cuketové špagety boli surové, čo by koniec koncov vôbec neprekážalo keby bolo jedlo vyvážene ochutené. Len som chcela dať najavo, že ma to prekvapilo, keďže na lístku sú aj jedlá, ktoré sa tepelne upravujú. Tým pádom človek nemá ako ziatiť čo z hlavných jedál bude alebo nebude raw. Stačilo mi jednoduché ospravedlnenie, že ju to mrzí. Nemusela tu byť táto recenzia. A však jediné čo sa mi od obsluhujúcej dostalo bolo tak 5x povedané, že ste raw reštaurácia, že čo som čakala. Tak som sa jej snažila vysvetliť, že máte na lístku aj tepelne upravené jedlá. Na čo znova argumentovala, že ste raw reštaurácia a keď som tu prvýkrát mala som to povedať. Áno, prvýkrat som tam sice bola ale asi aj posledný. Inak sme mali na stole 3 hlavné jedlá a 2 polievky a len jedno nebolo tepelne upravené.

10/10 celkové hodnotenie

"Milujem jedlo odtiaľto...."

Tu sa varí s láskou, radosťou a úsmevom na tvári. Jedlo chutí vždy skvele, čerstvo a ja sa cítim po ňom plný energie.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10