Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Výborné jeho, super prostredie 👍👍👍 Ďakujeme 🙏🙏🙏"

Nájdete v:

Habanero Steak Pub
Jánošovská 5400, Vrútky - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné jeho, super prostredie 👍👍👍 Ďakujeme 🙏🙏🙏"

10/10 celkové hodnotenie

"Prostredie je zaujímavé... Je tu toho veľa, veľmi veľa. To tu museli doniesť ľudia zo stoviek povali...toľko zbytočnosti a starých vecí...😀 Inak obsluha dobra, jedlo chutné. Pomerne rýchlo pripravili jedlo. Ponuka jedál…"

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobré jedlo,..."

Trochu drahšie ale za kvalitu sa oplatí priplatiť si. Sklamala ma absencia kofoly v menu a tiež žoviálny prístup čašníka, čo síce niekto môže oceniť ale ja mám osobne radšej profesionálnejšie vystupovanie. Celkovo odporúčam.

8/10 celkové hodnotenie

"Dobré jedlo a..."

Milá obsluha, ale... Veľmi vysoké ceny a na to, aká je to známa reštaurácia, tak majú asi málo personálu, či už čašníkov, ale aj kuchárov. Boli sme tam v bežný deň poobede, reštaurácia bola poloprázdna a na čašníka sme zakaždým čakali vyše 10 minút a na jedno vyše hodiny a pol.

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemné prostredie, sedeli..."

Sme vonku,kde bolo detské ihrisko, rýchla obsluha, ani na jedlo sme dlho nečakali. Polievka bola slanšia (použitím bujónu?🤔), inak výborné hlavné chody. WC mimo reštaurácie, čisté udržiavané.

8/10 celkové hodnotenie

"aj počas týždňa..."

Celkom rušná prevádzka, plné parkovisko ale asi bude k dispozícii onedlho ďalšie, jedlo chutné, obsluha vtipná a profesionálna, prostredie ok, ceny vyššie ale za kvalitu sa oplatí priplatiť ... Doporučujem

10/10 celkové hodnotenie

"August 2022, nedeľa..."

Poobedie. Veľké parkovisko, dostatok voľných stolov, rýchla obsluha. Široké spektrum jedál aj napojov, určite si vyberie každý. Čašník dobre poradil, polievky veľmi sýte a chutné. Limonada výborná 🙂 Druhé jedlo tiež skvelé, veľmi dobre sme sa najedli. Ceny úplne primerané ponukanej kvalite. Prídeme aj nabudúce, návštevu odporúčam 🙂

8/10 celkové hodnotenie

"Fajn miesto s..."

Obrovskými stolmi a lavicami, obsluha bola taká viac "otvorená", proste ako keby sa rozprávate so starým známym. Jediné mínus bola čakacia doba na jedlo.. Čakali sme vyše hodinu a pol na jeden burger a panenku a nebolo veľa ľudí, aj čo boli pili len pivo a dojedali už. Inak chuťovo bolo všetko výborné ale tak za vyššiu cenu sme čakali aj takúto dobrú úroveň jedla.

10/10 celkové hodnotenie

"Tak toto je..."

Zážitok 😍 nielen gastronomický, ale celkovo, atmosféra, jedlo.... Boli sme tu síce v sobotu večer, takže sme dopredu boli upozornení na dlhšiu čakaciu dobu, a naozaj sme čakali 1 a pol hodiny, no po tom, čo jedlo pristálo na našom stole sme na čas strávený čakaním úplne zabudli. Dokonalosť ❤️

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelá volba v..."

Martine :) , pekne prostredie , super lacne ceny , velke a chutné porcie , ochotný personal :) Pre milovníkov mäsa ako stvorené :) Urcite odporúčam Burger bol super a hlavne poria je taka velka ze aj poriadny chlap bude mat co robit aby to vsetko zjedol :)

10/10 celkové hodnotenie

"Pripravte sa na..."

Vyššie ceny ale tá chuť a kvalita stoja za to. Bol to zážitok. Jedlo výborne, čerstvé a zaujímavé kombinácie. Páčilo sa mi veľké ihrisko na dvore. Určite sa ešte vrátime.

10/10 celkové hodnotenie

"Originálne miesto. Oplatí..."

Sa sem cestovať, nech ste odkiaľkoľvek 😀. Profesionálna obsluha, jedinečná atmosféra a samozrejme úžasné jedlo. Každý si určite nájde to svoje.

10/10 celkové hodnotenie

"Opäť žiadne sklamanie..."

Ako v jedle tak aj v obsluhe príjemná atmosféra a hlavne gastro zážitok a Plzeň tiež zážitok 🤣

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúce jedlo, super..."

Obsluha s krásnym prostredím. Odporúčam skúsiť každému.

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi radi navštevujeme..."

Tento steak pub už niekoľko rokov. Jedlo fantastické, naozaj gastronomický zážitok, určite sa oplatí vyskúšať. Avšak už druhýkrát po sebe sme narazili na nie moc príjemnú obsluhu. Je to vec, ktorá vie naozaj pokaziť celkový dojem. Okolo 11tej (31.7.2023) sme ako 5-členná skupina objednávali najprv polievky a nápoje. Okrem nás bol v podniku obsadený ešte jeden stôl. Následne po dojedení sme si začali objednávať ešte zmrzlinový pohár, kávy a jedno hlavné jedlo. Boli sme čašníkom upozornení,že musíme zachovať postupnosť a teda objednávať všetci najprv nápoje a potom jedla. A to sme zdvorilo objednali 4 položky, pan si ich zapisoval na papier. Káva bol ďalší problém, lebo presso treba špecifikovať. Bolo nám s priateľmi chvíľu dosť nepríjemne z takejto komunikácie, našťastie sa vieme ako zákazníci správať a s poďakovaním a ponechaným prepitným sme Habanero steak pub opustili. Radi sa vrátime a veríme,že to boli 2 nepríjemné náhody v inak parádnom podniku.

10/10 celkové hodnotenie

"Vždy sa radi..."

Zastavíme keď ideme okolo :-)

10/10 celkové hodnotenie

"Na odporučania stryca..."

Filipa som sa po ceste do Ba zastavil na tento flank steak a bola to super volba. Na pitie maju skvele ovocne limonady s čerstvym ovocim- super osviežujuce, steak som mal pripraveny medium rare, bol super rovnako ako aj zeleninova priloha+ jemne pikantne papričky aj hranolky ( akurat kamarat mal smolu a jeho steak nebol pripraveny podla predstav, ale myslim ze sa stacilo len ozvat) v case obeda tam vyniesli asi 10 jedal od rebier cez burgre, cez fajitas a vsetko vyzeralo perfektne. Cenovo na steaky je to tiež velmi priatelne, čiže určite sa odporučam zastaviť ✌️

10/10 celkové hodnotenie

"Úplná paráda ...."

Prostredie , jedlo ,.obsluha nieje čo vytknúť . Fantastické jedlá, kucharom veľkú pochvalu 😊😋🫶🏼

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10