Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Zastavili sme sa na večeru,dali sme si pizzu a bola skvelá. Tenké cesto, skvelá kuchyňa. Prostredie útulné, obsluha na 💯. Určite sa sem ešte vrátime skúsiť ďalšie špeciality."

Nájdete v:

STARÁ POŠTA Restaurant - Cafe bar
Štrbské Pleso 4023, Vysoké Tatry - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Zastavili sme sa na večeru,dali sme si pizzu a bola skvelá. Tenké cesto, skvelá kuchyňa. Prostredie útulné, obsluha na 💯. Určite sa sem ešte vrátime skúsiť ďalšie špeciality."

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemná reštaurácia s možnosťou posedenia aj na na vonkajšej terase aj v zime. Okolo obeda je tu naozaj veľmi rušno a je problém nájsť voľné miesto. Obsluha sa naozaj nezastaví, no na ich nálade to neuberá a sú veľmi príjemní a…"

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo chutne,ale dlho sa cakalo na obsluhu.Nechceli nam zabalit jedlo.Museli sme si ho balit sami 🙈😀"

8/10 celkové hodnotenie

"Príjemná útulná reštaurácia s dostatkom priestoru na posedenie vnútri aj vonku. Existuje široká škála dobrých pizz, ktoré sú veľmi veľkorysé.…"

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemná reštaurácia..."

S možnosťou posedenia aj na na vonkajšej terase aj v zime. Okolo obeda je tu naozaj veľmi rušno a je problém nájsť voľné miesto. Obsluha sa naozaj nezastaví, no na ich nálade to neuberá a sú veľmi príjemní a usmievaví aj pri maximálnom nasadení. V čase mojej návštevy sa nedalo olatiť kartou - čašníčka však milo a asertívne na to upozornila každého včas. Či to bola výnimočná situácia alebo dlhodobo fungujú na cash systéme, to neviem. Kuchyňa maká na plné obrátky, jedlo je pripravené rýchlo a je ozaj chutné! Stoly sú príliš natlačené vedľa seba (covid-necovid), čo môže niekomu vadiť.

8/10 celkové hodnotenie

"Objednaná cesnaková polievka..."

A bryndzové halušky.Obsluha rýchla jedlo v pohode chutné len vás upozornia že platba kartou nieje možná.Bankomat hneď pri reštaurácii.

6/10 celkové hodnotenie

"Pri návšteve nás..."

Hneď upozornili, že iba cash. Zvláštne v tejto dobe. Čašníčka sa pozastavila nad tým, že predsa cash musí mať predsa každý 😂 Pivo Šariš = 1. pokus Prvé pivo v špinavom pohári, druhé úplne bez bubliniek a ešte pod risku. Tretie Plzeň v poriadku. Kapustová polievka fajn. Je veľmi smutné, že Cézar šalát vám na Slovensku vedia pripraviť málo kde. Tu to tiež nie je bohviečo. Rizoto bolo ok. Chválim obsluhu za barom. Kočka príjemná, pivo mi nerátali. Toalety malé, pri našej návšteve špinavé, no fakt je, že veľmi veľa hostí.

10/10 celkové hodnotenie

"Mám pocit, že..."

V dnešnej dobe je veľmi ťažké nájsť reštauráciu, kde sa k vám správajú naozaj milo a majú úžasné jedlo. Preto píšem aj túto recenziu. Chcem veľmi pekne poďakovať za úžasný a veľmi milý prístup personálu. Naozaj výborne JEDLO!!! 😋🥘, ktoré bolo i krásne naservírované. A k tomu sme tu mohli byť s našim psikom, ktorého krásne privítali a doniesli mu vodu. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za úžasný čas vo vašej reštaurácií. Určite prídeme aj nabudúce 😊🤍🦮👩🏻🧔🏻

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes 26.11.2022 sme..."

Si sadli s mojim synom a s mojim otcom na terasu vo vašom Restaurante aj s naším beaglom. O pár minút k nám prišla milá čašníčka, vraj či si nechceme ísť sadnúť dovnútra, že môžme aj so psíkom a že mu môžme dať dole aj košík a že mu prinesú aj vodu. Jedlo bolo vynikajúce. Personál bol perfektný. Toľká ochota sa na Slovensku často nevidí. Vrelo odporúčam.

8/10 celkové hodnotenie

"Prostredie pekné, čisté..."

Vybavené detským kútikom. Objednali sme si pizzu, halušky, a vyprážaný syr, všetko poctivé, domáce, chutné. Obsluha veľký záujem neprejavila, ani taniere po dojedení neboli odstránené zo stola až kým sme neodišli. V pláne bola ešte káva ale nakoľko nás od prvej objednávky nikto neprišiel obslúžiť neostávalo nám nič iné len sa postaviť a zaplatiť pri bare. Tak isto by reštaurácia kde sa porcia jedla nepohybuje pod 10€ mohla byť vybavená platobným terminálom.

6/10 celkové hodnotenie

"Po novom sa..."

Už dá platiť kartou, aj keď vás upozornia že preferujú hotovosť Raňajky - miešané vajíčka + jogurt: ⭐⭐⭐⭐ Káva kvalita/cena (espresso za 3.29 €): ⭐ Možnosť platiť kartou: ⭐⭐⭐ Obsluha: ⭐⭐⭐⭐⭐

8/10 celkové hodnotenie

"Dali sme si..."

Len kávičku a koláčik no bolo to velmi chutné.Ako prvé nás upozornili že sa dá platiť iba v hotovosti či je to v poriadku.Ceny ako na štrbskom plese.

8/10 celkové hodnotenie

"Podnik blízko stanice,..."

Prijemne posedenie. Veľkou nevýhodou je nemožnosť platiť kartou ale oceňujem prednostne upozornenie.

6/10 celkové hodnotenie

"Obsluha mi pripadala..."

Chaotická ,nevedeli čo komu dať a chodili sa nás pýtať či sme si už objednali. Keď sme prišli dnu tak postávali spolu a kecali. Vonku sa dosť ľudí obhliadalo či niekto príde. Asi by to chcelo jedného čašníka,ktorý bude stáť vonku a obsluhovať. Na začiatku majú záchody za poplatok ale keď ste tam u nich ,tak zdarma wc vzadu 🤗 bolo tam aj pre deti na hranie čo sme nevedeli,lebo sme sedeli vonku,ale bolo na hranie aj vonku. Jedlo bolo super ,hoci sme mali len polievku. Pre mňa obrovská nevýhoda je že sa nedá platiť kartou !! Je to dosť zlé,lebo ceny jedla majú vyššie a bankomat je dosť ďaleko pešo 🙄 pri tak vyťaženej reštaurácii by som čakala už ako štandard platbu kartou. Ale je dobré že čašníci upozorňujú nato že sa dá len hotovosťou

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné jedlo, ochutnali..."

Sme kotlíkový guláš čo bol absolútne skvelý, výborné bryndzové halušky aj Ceasar šalát. Príjemny personál, radosť sa zastaviť na jedlo a pivko Plzeň. Dá sa platiť ina v hotovosti ale tak mali sme cash :)

6/10 celkové hodnotenie

"+ rizoto bolo..."

Velmi dobre + limonady super (az na tie ceny) - burger tragedia. Maso tuhsie aj ked nebolo prilis prepecene, zemla balena z hypermarketu. Hranolky polotovar. Aspon cibulove kruzky boli super.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10