Menu

Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Chutné jedlo."

Nájdete v:

Penzión Da Giacomo
Legionárska 629/17, Trenčín - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Chutné jedlo."

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia pizza v širokom okolí. Rovnako aj iné jedla ako napr morské plody a tiež milý personál."

6/10 celkové hodnotenie

"Skvelá poloha, pekné prostredie. Kvalita jedla dosť upadá, z minulosti sa nedá fungovať na stálo..."

0/10 celkové hodnotenie

"Katastrofa, dala som pizzi x-tu sancu. Neodporucam objednavat domov a zaroven ani v "pizzerii" na tanier. X zufalych pokusov. Vie niekto uhadnut aky druh pizze je na obrazku? Lebo ja som nedokazala ani na zivo."

10/10 celkové hodnotenie

"Ako pizza milenec musím priznať, že v Da Giacomo vedia, čo je to pravá talianska pizza by mal vyzerať a chutiť! Milujú svoje pizze, miesto, interiér, všetko je jednoducho vynikajúci. Nemôže sa dočkať, až sa vráti. Ako…"

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia pizzeria v Trenčíne, robia aj bezlepkovu pizzu aj cestoviny."

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelá bezlepková pizza 🍕😍"

10/10 celkové hodnotenie

"Je tu veľmi pekné aj obsluha je milá."

10/10 celkové hodnotenie

"Ak do reštaurácie..."

V Trenčíne, tak určite jeden z najlepších výberov. Dal som si Gnocchi di patate panna a nebol som sklamaný. Jediné, čo mi tochu vadilo je na taliansku reštauráciu pomerne tichá obsluha. Chalani by mohli byť trochu zhovorčivejší. Ale rozumiem, že aj muži majú svoje dni…

10/10 celkové hodnotenie

"Bol som tam..."

Iba s priateľmi na obed. Rýchlo, chutné, príjemné prostredie ako aj obsluha, rád sa tam určite v blízkej dobe vratim

8/10 celkové hodnotenie

"Pizzeria Da Giacomo..."

Patrí medzi veľmi dobré pizzérie, chutne tu varia a robia fantastickú pizzu. Najradšej si tu dávam Gnocchi Panna, tie sú tu najlepšie a nikde inde som zatiaľ lepšie nejedol, na 100% odporúčam ich tu ochutnať. Čo sa týka pizze, tak padla voľba na Pizzu Da Giacomo s extra vareným vajíčkom. Cesto na pizzu sme zvolili bezlepkové. Čo sa týka chuti tak bola veľmi chutná a osviežujúca. Celkovo sme boli spokojní.

10/10 celkové hodnotenie

"Do tejto reštaurácie..."

Chodíme častejšie. Vždy sa tu vieme dobre najesť. Je to typická talianska reštaurácia so všetkým čo k tomu patrí. Robia vynikajúcu pizzu aj cestoviny za pomerne dobré ceny. Poslednou dobou je však v reštaurácii cítiť nedostatok personálu u obsluhy. Avšak to je podľa mna teraz u viacerých podnikov.

8/10 celkové hodnotenie

"Podnik pekný, útulný..."

Skúšala som tam jesť 2x bezlepkovú pizzu a bola výborná. Cesto bolo trochu tenké, ale pizza chutila super. Je to bezpečné pre celiatikov, za mňa odporúčam! Majú tam aj cestoviny bez lepku, ale tie som zatiaľ neskúšala.

10/10 celkové hodnotenie

"Asi najlepšia reštaurácia..."

Kde sme boli . Jedlo famózne ,pizza šťavnatá bohatá ,obsluha milá ,ústretová a veľmi príjemná . Neboli sme tam len raz a pri návšteve Trenčína sme tam zasa. Ďakujeme za takú reštauráciu .

10/10 celkové hodnotenie

"Za mňa konečne..."

Super pizza. Taká akú si predstavujem.len je to na takom mieste že s cesty ani neviem .tak hľadal ..ale vedel kde to je ktorých priestoroch a tie sú pekné,útulné

8/10 celkové hodnotenie

"Pizza bola výborná...."

Čo by som však pridala by bol servítok k jedlu, nakoľko sme sa nemali do čoho utrieť. Obsluha sa mohla spýtať či nám chutilo.

10/10 celkové hodnotenie

"Hádam najlepšie jedlo..."

V Trenčíne. Určite odporúčam všetkým milovníkom dobrého jedla. Škoda len že nemajú otvorené aj v nedeľu...

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia reštaurácia v..."

Trenčine nemá konkurencie , pizza TOP , priaznive ceny , kvalitne jedlo , prijemne prostredie , vždy sa radi vrátime ODPORÚČAM Pizza - Novella

10/10 celkové hodnotenie

"už 25 rokov..."

Keď sme v Trenčíne tak pizza Ortolana s veľkým šalátom musí byť! nenašiel som ešte pizzeriu kde by ju takto dobre a chutné dokázali pripraviť!

10/10 celkové hodnotenie

"Super reštaurácia a..."

Penzión v Trenčíne, zaujímavý výber jedál, aj obedňajšieho menu . Aj keď to je pri hlavnej ceste ,stále máte pocit, že ste niekde v malej talianskej reštaurácii niekde na talianskom vidieku ...

6/10 celkové hodnotenie

"Môžem hodnotiť len..."

Reštiku čo bol taký možno lepší priemer. Jedlo neprekvapí ani neurazí, urobím niečo také doma rýchlo na kolene. Ako plus je tam terasa, posedenie.

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo veľmi chutné...."

Určite odporúčame. Obsluha mizivá. Pán a mladá slečna bez kúsku emócie. Základy správania sa čašník vs. hosť katastrofa. Na jedlo sa ale určite vrátime.

8/10 celkové hodnotenie

"Boli sme tu..."

V piatok na obed, prostredie fajn,da sa sedieť vonku aj vnútro...stoli boli skoro všetky obsadené, takže evidentne tu dobre varia...obsluha mladý chalan fajn, čašníčka ktorá nám priniesla jedlo bez úsmevu, pozerala sa uplne iným smerom ..buď jej bolo jedno čo hovoríme alebo bola unavená alebo neviem čo sa jej dialo 🙃😝 jedlo mali sme menu za 7.90e vratane polievky...kapustová rajcinova veľmi dobrá, kuracie stehno pečene s ryžou a cuketou mnaaam...citrónada fajn...priateľ mal ravioly plnené dubakmi...myslím,že moja kuracinka bola lepšia a hlavne tá cuketa v ryži veľmi dobrá kombinácia...môžem odporučiť...nabudúce by som rada vyskúšala aj pizzu...či je ozaj talianska 🤗😙🤭 inak menu bolo gnochi s nejakou omáčkou a ďalšia možnosť bola grilovaný hermelín s hranolkami...to je také typické slovenské...vyprážance musia byť 😝 trošku by sa mohli pohrať s menu, byť kreatívnejší...ale zrejme sú ľudia s tým spokojní,keďže reštaurácia bola full 🥳

10/10 celkové hodnotenie

"Talianska reštaurácia s..."

Jednou z najlepších ponúk bezlepkových jedál v porovnaní s ostatnými podnikmi, ktoré som mala možnosť navštíviť. Krásne, útulné, čisté prostredie a príjemná obsluha sú len “čerešničkou na torte”. Určite odporúčam👍🏼

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúci obed ako..."

Vždy. Tortelloni s ricottou a špenátom, aj kuracie plátky na rozmaríne a šalát všetkým chutili. Syn tvrdí, že nikde inde nerobia také skvelé miešané šaláty ako tu.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10