Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Milá obsluha vynikajúca pizza."

Nájdete v:

Pensione Ristorante Moretti
Sládkovičova 2639/15, Nitra - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Milá obsluha vynikajúca pizza."

10/10 celkové hodnotenie

"Chutná pizza. Pekný interiér. Centrálna poloha. Rýchla obsluha.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Perfektné jedlo ako vždy 😊 (Pôvodné) Perfect food as always 😊"

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobrá talianska pizza 😁. Raz som dostal non-objednal, takže jednu hviezdu menej.…"

6/10 celkové hodnotenie

"Bol som tam..."

Dva krát po sebe s odstupom asi 5dní. Prvý raz všetko super, obsluha vynikajúca, jedlo fantastické! Druhý krát otrasná obsluha🤦 (iná osoba), na jedlo sme čakali takmer dve hodiny, pritom obsadenosť hosťami bolo zhruba rovnaké. Musím zistiť meno tej výbornej - fantastickej pani ktorá nás obsluhovala prvý krát a s partiou priateľov tam pôjdeme iba vtedy...😀

8/10 celkové hodnotenie

"Interiér reštaurácie je..."

Veľmi príjemný..posedenie aj vonku na terase.. najdôležitejšie je však že kuchyňa je výborná..skutočne si v nej každý nájde jedlo na ktoré má chuť a kvalita je na veľmi dobrej úrovni.. obsluha milá a šikovná..cenovo veľmi vyváženy pomer kvality a ceny.. výborná

10/10 celkové hodnotenie

"Perfektné. Obsluha milá..."

A profesionálne pripravené jedlo nám zabezpečilo ďalší podnik , ktorý nemáme problém na ceste cez Nitru kedykoľvek navštíviť.

10/10 celkové hodnotenie

"Maju na vyber..."

Mnoho jedal, my sme zostali pri klasike, pizza. Ta bola chutna, lahka, zvladnete v pohode zjest celu na posedenie. Casnik, ktory nas obsluhoval bol velmi prijemny a mily. Prostredie je pekne a zaujimave.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborná pizza a..."

Pizzové tyčinky. Rýchla a príjemná obsluha. Super posedenie vonku na polkruhovej terase. Všetko je ladené talianskym štýlom. Oplatí sa tu prísť najesť, je to len kúsok od pešej zóny.

6/10 celkové hodnotenie

"Príjemná atmosféra reštaurácie.. Škoda..."

Tých menu v plastových reklamných obaloch, to by som skôr čakal v "táckarni" 🤷 Burger bol chutný i keď zemla bola trochu zvrchu suchá. Kulinársky zazitok to asi nebol, ale za slušný peniaz dobrý obed určite. 👍

6/10 celkové hodnotenie

"Pekné prostredie. Reštaurácia..."

Bola celkovo pekná. Záchody boli trochu v horšom stave. Pizza ktorú som mal bola veľmi dobrá. Taktiež obsluha bola ochotná. Na jedlo sme ale veľmi dlho čakali. Ceny primerané.

10/10 celkové hodnotenie

"Nemôžem napísať ani..."

Jedno krivé slovo. Obsluha bola veľmi ochotná a milá. Pizza bola naozaj vyborná. Prostredie mali útulne. Ak sa niekedy znova dostaneme s rodinou do Nitry pojdeme isto ku vám. :)

10/10 celkové hodnotenie

"Pizza 1* uz..."

Davno som nejedol tak dobru pizzu, ked pojdem nabuduce do Nitry urcite sa zastavim na obed. Casnicka mila, kuraci vyvar super, ceny trochu vyssie ale zas vyvazene kvalitou jedal.

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemné posedenie v..."

Príjemnej reštaurácii, talianske cestoviny na úrovni, návšteva splnila očakávavnie. Personál, prostredie, jedlo, dezert na jedničku, určite sa budem vracať.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi kvalitná reštaurácia..."

S ochotným personálom, ktorý poradí vždy sa rád zastavím. Treba aj zaexperimentovať vedia pripraviť aj morské plody a iné špeciality.

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo v reštaurácii..."

Moretti nikdy nesklame. Vybrali sme sa na večeru a ako vždy nemáme čo vytknúť. Prostredie veľmi pekné, obsluha na vysokej úrovni a jedlo super 👍

10/10 celkové hodnotenie

"Boli sme tam..."

Na oslavu promócii, kde som rezervoval stôl v ten deň ráno (absolútne bez problémov vyhovené mojim požiadavkám) obsluha bola príjemná ochotná a rýchla (dvaja chalani) jedlo bolo chutné s dostačujúcou porciou prostredie super, ani zima ani teplo nemám čo vytknúť. Všetko super. Vďaka 💪✅

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo chutné,..."

Veľmi dobre sme sa najedli, ani sme dlho nečakali. Ceny mi prišli tiež adekvátne. Atmosféra reštaurácie sa mi veľmi páčila. Určite by som ale na mieste majiteľa/ manažéra poriešila obsluhu, bohužiaľ pani ktorá nás obsluhovala nám nevzbudila pocit, že sme vítaní, boli sme z toho trochu nesvoji, nakoľko sme mali v minulosti s podnikom dobré skúsenosti a je celkom vyhlásený, a naopak pán ktorý sa nám venoval po nejakom čase pri platbe a uprataní stola bol úplný opak, veľmi milý a príjemný.

8/10 celkové hodnotenie

"Spokojnost s jedlom..."

Aj s obsluhou, jedlo chutne, personal ustretovi. Celkovo spokojnost. Odporucam na rychly obed.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10