Menu

Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Prostredie vnútri je veľmi príjemné (na terase to trochu kazia okoloidúce autá). Obsluha pohotová a ochotná. Podnik ponúka zaujímavý výber talianskych jedál, osobne vieme pochváliť špagety, penne so syrovou omáčkou aj pizzu, ktorá je…"

Nájdete v:

Ristorante Italiano da Cono
Račianska 90, Nové Mesto (Bratislava) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Prostredie vnútri je veľmi príjemné (na terase to trochu kazia okoloidúce autá). Obsluha pohotová a ochotná. Podnik ponúka zaujímavý výber talianskych jedál, osobne vieme pochváliť špagety, penne so syrovou omáčkou aj pizzu, ktorá je…"

0/10 celkové hodnotenie

"Objednali sme si štyri rôzne pizze avšak všetky vyzerali ako z formy a chutili ako mrazené zo supermarketu. Quattro formaggi určite nemalo na sebe štyri druhý syra. Chceli sme vyskúšať na základe dobrých recenzii. Možno iné jedlo bude chutiť dobre, pizzu neodporúčame."

0/10 celkové hodnotenie

"Dnes objednávka dvoch pizz cez Bolt Food - ok, za zničenie asi nemôžete vy, ale kuriér (peniaze mi boli vrátené)…..hodnotím chuť…. Nič také hrozné som dlho nejedol. Mrazená pizza z Lidlu je väčšia gastronómia ako toto.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemné prostredie v štýle talianskych reštaurácií. Obsluha milá. Ochutnali sme viacero jedál, keďže nás bolo 9 ľudí. Pizza tenučká, chrumkavá, výborná. Cestoviny s hubami a kuracím mäsom veľmi chutné, taktiež so 4 druhmi…"

0/10 celkové hodnotenie

"Sucha, mala, chudobna pizza za 8 eur... z lidlu za 1.50 je lepsia"

10/10 celkové hodnotenie

"Pečený chvost a pizza Italia. Top"

0/10 celkové hodnotenie

"Objednali sme si jeden šalát, niekoľko pizze a cestoviny. Jediné, čo sa nám páčilo, boli cestoviny, ale pizze boli obrovské sklamanie - prepečené, cesto vyzerá ako vyrobené z vody a múky, suché a bez prísad - najmenej…"

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobré talianske jedlo. Vynikajúca pizza. (Pôvodné)…"

8/10 celkové hodnotenie

"Chutné čerstvé cestoviny..."

A porcie dosť veľké, z predjedál som ochutnala mini bruschetti, tie boli naozaj dobré. Polievka paradajková chutila tiež dobre. V čase našej návštevy bol podnik úplne plný, a čašníci behali hore dole, po našom príchode si nás chvíľku ani nevšimli, potom nás usadili k jednému voľnému stolu. Na menu sme čakali dlhšie ako mi bolo milé, a nepotešil ani zabudnutý príbor - náš čašník sa však s úsmevom ospravedlnil. Predpokladám, že to bolo obedným návalom a časom sa tím čašníkov zosúladí.

10/10 celkové hodnotenie

"Prijemne posedenie, vo..."

Vnútri na prízemí obchodného domu, dá sa sedieť aj na terase pred reštauráciou, avšak pre hustú premávku z neďalekej cesty je tu dosť hlučne. Jedlo hodnotím ako veľmi chutne pripravené ( polievka + pizza). Tiež musím pochváliť čašníčky, ktoré v pohode stihali plnú reštauráciu a ešte s úsmevom na tvári . Radi sa sem vrátime.

10/10 celkové hodnotenie

"Prostredie vnútri je..."

Veľmi príjemné (na terase to trochu kazia okoloidúce autá). Obsluha pohotová a ochotná. Podnik ponúka zaujímavý výber talianskych jedál, osobne vieme pochváliť špagety, penne so syrovou omáčkou aj pizzu, ktorá je chrumkavá a šťavnatá zároveň. Sladká bodka na záver - tiramisu aj panna cotta potešili. Ceny sú vyššie, ale spojené s kvalitou.

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemné prostredie v..."

štýle talianskych reštaurácií. Obsluha milá. Ochutnali sme viacero jedál, keďže nás bolo 9 ľudí. Pizza tenučká, chrumkavá, výborná. Cestoviny s hubami a kuracím mäsom veľmi chutné, taktiež so 4 druhmi syra. Morský vlk výborný. Rôzne cestoviny s Bolognskou omáčkou boli taktiež veľmi chutné. Ja som si dala panenku na omáčke s hubami a figami, k tomu dusená špargľa. Chuťovo naozaj výborné, ale panenka tenká, suchá - ani by ste nepoznali, aké mäso jete. Pokiaľ máte radi ružové mäsko, tu si panenku neobjednávajte. Dezerty sú len 4 druhy, ochutnali sme tiramisu a panna cottu. Ceny primerané. Za viacchodový obed, keďže poniektorí mali dve hlavné jedlá, s nápojmi - pivo, vínko, nealko, kávičky a dezerty sme platili 198€. Určite sme tu neboli posledný raz.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborná talianska reštaurácia,..."

Prevádzkuje a vlastní ju Talian. Bohatś ponuka talianskej kuchyne, ale cez obed majú aj dobré cestovinové menu a majú v ponuke aj kvalitné talianske potraviny. Príjemná obsluha, priaznivé ceny a v garáži budovy sa dá bezplatne parkovať.

10/10 celkové hodnotenie

"Skoro ako v..."

Taliansku. Skoro preto ze k výbornému jedlu neponukli chlieb na omáčku k cestovinám ani parmezán. Pizza fajn. Výhodou je aj taliansky hovoriaca obsluha ..

10/10 celkové hodnotenie

"Všetko super, prekvapivo..."

Na Taliansku reštauráciu primerane ceny jedál.

8/10 celkové hodnotenie

"Talianska reštaurácia, patriaca..."

K rým lepším v Bratislave. Jedlo je fajn, aj keď nie výnimočné, obsluha výborná, prostredie trošku neosobné. Fajn miesto, kde zobrat viac ludí, treba si to však dopredu dohodnúť.

10/10 celkové hodnotenie

"boli sme posedeť..."

Po 1.sv. prijímaní,všetko nadherne pripravené,polievka rajčinová s panini=vynikajúca,skúšali sme taliansky guláš a tradičnú minestrone,všade prevláda rajčinové pyré domáce a chuťovo výborné,hlavné jedlo si vybral každý sám,mali sme jahňacie pečené koleno s talianskymi cestovinami a rajčinovou omáčkou,pečené jahňacie lýtko,pečené zemiaky,výpek,šalát s balzamikom=speciálne menu,všetko výborne dochutené,zo stolika bola možnosť pridat si syr,koreniny,pre deti lýzatká zdarma

10/10 celkové hodnotenie

"oto je naša..."

Najobľúbenejšia reštaurácia v Bratislave :) Každému môžeme len odporučiť. Veľmi milá a usmievavá obsluha, úžasné víno a perfektné jedlo, ktoré je vždy čerstvé! Chodíme sem minimálne 3-4x do mesiaca, lebo sa vždy cítime ako na dovolenke (a to nebývame až tak blízko:) Za nás je to vždy prvá voľba. Morské plody a ryby im chodia čerstvé každý deň. Výborné mušle na paradajkovej omáčke, úžasný kalamár na grile a grilovaný tuniak! Cestoviny sú rovnako výborné, treba si vybrať zo "špecialít" vypísaných na stene ako len z jedálneho lístka. Zo všetkých Da Cono v Bratislave je prevádzka v Lightparku tá naj! Parkovať sa dá v podzemnej garáži prípadne pred reštauráciou ak máte šťastie, ale odporúčam prísť taxíkom a dopriať si k večeri výborné talianske víno :)

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10