Menu

Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Chutná pizza a priateľské služby, veľmi odporúčané (Pôvodné)…"

Nájdete v:

La Strada Ristorante
Miletičova 29, Ružinov (Bratislava) - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Chutná pizza a priateľské služby, veľmi odporúčané (Pôvodné)…"

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná reštaurácia v talianskom provincionálnom štýle so širokou ponukou jedál + sezónne menu. Dá sa sedieť aj na vonkajšej terase, ale keďže už bol podvečer, radšej sme zvolili vnútorný variant. Vybrali sme si pizzu a naozaj nám chutila.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemné stravovacie zariadenie,..."

Obsluha a služby na výbornej úrovni. Veľmi dobrý výber jedál. Bola som s vnučkami a boli nadmieru spokojné.

10/10 celkové hodnotenie

""U dobrých susedov"..."

By som mohol nazvať túto reštauráciu. Jednak sme susedia cez ulicu a po druhé sa tu cítim ako u dobrých susedov. Len som ešte nechutal pizzu. Chystám sa. Počul som, že je dobrá. No a ostatným zatiaľ dobrú chuť. Už ide Gabika s objednávkou, tak zatiaľ končím.

8/10 celkové hodnotenie

"Dobre umiestnená reštaurácia..."

V okolí Miletičovej ulice pri tržnici, nedávno prešla rekonštrukciou a vidno aj pozitívny prilstup majiteľa. Jedlo bolo chutné, rýchlo donesené na stôl s obsluhou , ktorá sa snažila a bola milá. To všetko vyvolalo príjemný dojem a preto sa radi vrátime a ochutnáme aj Pernštajn, lebo sme mali iba Plzeň , ktorá bola ozaj výborná !

6/10 celkové hodnotenie

"V recenzii budem..."

Hodnotiť pivko Pilsner Urquell. Cena: 2,30 € Dátum návštevy: 09.06.2022, 16:51 Ideme si rozobrať podrobnejšie plzničku: - Pohár bol čistý ale suchý a teplejší. - Pena bola ukážkovo saponátová a rýchlo rozapadala. - Krúžky neboli. - Krígeľ bol. - Podpivníky boli k dispozícii. - Chuť bola priemerná. Celkové hodnotenie: 3/5* Pilsner Urquell: 2/5* Bola to zas tá ,,bratislavská klasika“ a nič extra ale vypiť sa to dalo. Pre plzničku som si radšej sám išiel k baru a nevyzeralo by to na rýchlu obsluhu od barmanky a tak som to chcel urýchliť troška. Terasku majú vonku, čo bolo fajn ale škoda, že počasie vtedy akurát nebolo moc ideálne ale išiel som do fajčiarskej ,,terasy“ a keď že som chcel troška svetla vidieť 😉. PS: Cena plzničky je v rámci normy a nie je to málo a nie je to ani premrštené. Interiér podniku je taký tmavší a asi kvôli tomu, že mali zhasnuté a vonku nebolo toľko svetla a osadenstvo bolo dáke vnútri 😀.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobré jedlo,..."

Prijemné prostredie aj obsluha. Odporúčam všetkým milovníkom talianskej aj tradičnej kuchyne. V menu nájdete aj domáci burger. Všetko za prijateľné ceny.

6/10 celkové hodnotenie

"V pohode restika Zlepšili..."

Sa podľa toho aký je kuchár... naposledy panenka za 10 € bola super aj s grilovanou zeleninou dokonca s bilinkovym maslom.Stála za to ale keď som si ju dala opäť a bol tam iný kuchár uz nebola taká dobrá...ale ten prvýkrát bola skvelá, akurát treba mať plnú peňaženku 😄

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10