Menu

Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Výborná pizza pečená v peci na drevo"

Nájdete v:

Pizza Exxpres
Dohnányho 2368, Trnava - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Výborná pizza pečená v peci na drevo"

0/10 celkové hodnotenie

"po dlhom období spokojnosti dnes uz 2x posebe sklamanie cas nedodržaní o više pol hodiny,jedlo uz studene a obzvlast pizza zhoreta"

10/10 celkové hodnotenie

"Pizza bola chutna. Čašnička mila. Obsluha richla. Cena trošku vysoka. Ale možno sa mylim. Pečiem pizze už 9 rokov, praxi mam dosť. Trošku bi som skusil inu recepturu cesta. Ale inač bolo vyborne. Dakujem za obsluhu."

10/10 celkové hodnotenie

"Nenechajte sa odradiť..."

Vonkajším vzhľadom budovy, v interiéri reštaurácie vás príjemne prekvapí priestranné a vkusné prostredie, v ktorom je pohodlné sedenie. Priestory sú okrem iného vhodné na oslavy. Pochutiť si môžte aj na čapovanom Prazdroji a originál kofole. Mali sme tu skvelý tatársky biftek a vyskúšali sme pizzu Venezia, ktorá bola veľmi chutná a na záver sme sa podelili o palacinky s nutelou, tie skutočne nemali chybu!

10/10 celkové hodnotenie

"Dali sme si..."

S brachom hot-dogy. Vazne som netusil, ze moze byt Hot-dog taky dobry. Je dobre si umyt predtym ruky a pustit sa do toho. No moja prva a urcite nie posledna navsteva. Netusil som, ze v nedelu tesne po obede to tam bude take narvane, ale miesto sme nasli.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborná, rýchla obsluha..."

A hlavne ochotná. Jedlo perfektné, jak menu, tak bistro a samotná pizza, rýchlo pripravené a chutné, nemám čo vytknúť… Odporúčam, prešiel som takmer každú reštauráciu v Trnave a táto na topu, vždy sa rád vrátim :) Minimálny dodatok: Ak prídu k stolu 4 ľudia, tak poprosím viac servítkov, ako len 2…

10/10 celkové hodnotenie

"Bistro Pizza Express..."

Považujem za jedno z najlepších miest v Trnave, kde sa dá naozaj dobre najesť. Bohatá ponuka jedál, veľké porcie a nízke ceny za kvalitne pripravené jedlá, ktoré naozaj výborne chutia. Obsluha je profesionálna, priateľská, vždy všímavá a rýchla. Express je koncept reštaurácie vhodný na každodenné rýchle stravovanie sa, ak napríklad nevaríte doma. Ponúka denné menu i rozvoz. Veľmi chutné sú napríklad do ponuky novo pridané burgre, výborné sú tiež cestoviny, gnocchi, fantastická nivová omáčka k mäsku či plnené pizzaštangle a samozrejme samotná Pizza. Nevýhodou je, že reštaurácia nemá terasu, avšak vzhľadom na rušnú lokalitu by to nebol ideálny priestor na jedenie (nemocnica, stanica, frekventovaný dopravný úsek ..)

8/10 celkové hodnotenie

"Faj reštaurácia. Obsluha..."

Rýchla, milá. Jedlo.. aj keď to bolo len meníčko, bolo dobre..a hlavne chutné.. aj porcia bola dostatočná.. vsetko chválim.. až na kávu.. objednal som si preso zo sebou..ale od prasa to malo ďaleko.. pripomínalo skôr čiernu kávu.. Inak toto zariadené vrelo odporúčam!!

10/10 celkové hodnotenie

"Nenechajte sa odradiť..."

Vonkajším vzhľadom budovy, v interiéri reštaurácie vás príjemne prekvapí priestranné a vkusné prostredie, v ktorom je pohodlné sedenie. Priestory sú okrem iného vhodné na oslavy. Pochutiť si môžte aj na čapovanom Prazdroji a originál kofole. Mali sme tu skvelý tatársky biftek a vyskúšali sme pizzu Venezia, ktorá bola veľmi chutná a na záver sme sa podelili o palacinky s nutelou, tie skutočne nemali chybu! --- Fantastické lahodné penne s kuracím mäsom a hubami, vynikajúci tatarák, skvelé štangle - porcia taká, že stačí toto hlavné jedlo na celý deň.

6/10 celkové hodnotenie

"Chcela som dať..."

Plný počet hviezd ale po dnešku svoj názor mením. Jedlo tu varia naozaj chutné a za dobré ceny. Niekedy by bolo ale lepšie umyť dôkladnejšie poháre. Je fajn, že obsluha dôveruje svojej pamäti, ale nebolo by na škodu niekedy si zapísať čo daný zákazník chcel, ak má zjavné problémy si to zapamätať. Dva krát už nám bola prinesená úplne iná objednávka + vďaka tomu že obsluha si nezapisuje dané objednávky tak sa išla s nami ešte o tom dohadovať a dokazovať si ako oni majú pravdu.😀. A čakanie na jedlo 35 minút, pritom reštaurácia nebola absolútne ani plná, a ľudia za mojim stolom dostali jedlo prv než to moje je vtip dňa. Neviem ale príprava cestovín spolu s omáčkou není zložitá vec :).

10/10 celkové hodnotenie

"Halušky chutili..."

Naozaj výborne, pochvala do kuchyne

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi super jedlo..."

Aj obsluha ten chalan čo tam obsluhuje to je podľa mňa topka takého super čašníka som ešte nezažil aj slušný aj ochotný super parada

6/10 celkové hodnotenie

"Velmy som sa..."

Tešila na vašu pizzu nakoľko mám rada jedlo od vás , ale to bolo jedno veľké sklamaníe, prvý krát som ochutnala svoju obľúbenú pizzu Quatro Formagni v takom prevedení , cesto super, pekne upečené ,aj mám rada plesnivý syr , ale v takom množstve , ľúto vyhodiť ale komu neponuknem, tá vonia — nechcú 😞kukurica🤷🏻‍♀️

8/10 celkové hodnotenie

"Určite vám odporúčam..."

Sem zájsť, pretože my keď sme sem prišli počkalo nás nie len vhodné prostredie, príjemná atmosféra, ale aj dosť ochotná obsluha a na pripravenie pizze sme si počkali približne 10-15 minút, čo je podľa mňa celkom fajn čas na prípravu takéhoto pokrmu. Ďalej boli v ponuke nie len rezne, ale aj šaláty či polievky podľa vlastného výberu. Nápoje (ne) alkoholické, čapované,... Čiže za mňa áno, oplatí sa sem ísť 😏.

10/10 celkové hodnotenie

"Bol som u..."

Vás už veľa krát . Dnes som si dal pizzu. Bola fajn . Celkom fajn kombinácia. Mexiko a niva .. Kofola fajne vychladená . . Obsluha v poriadku. . Určite tu prídem znova

8/10 celkové hodnotenie

"Objekt s názvom..."

,,Pizza Exxpres," je umiestnený v okresnom a zároveň krajskom meste Trnava, oproti Fakultnej nemocnici Trnava, zozadu smerom na železničnú stanicu, kúsok od Pošty, na ulici Dohnányho. Hygiena za mňa 10/10, čisté, priestranné, príjemné miesto, navyše televízor k dohľadu, veľa stolov pre 4 + stôl pre viacerých ľudí. (Nepostrehla som fajčiarsky priestor vo vnútri) Denné menu tejto reštaurácie je možné si pozrieť aj vopred na internetovej stránke. Jedlo je možné objednať si vopred a len si ho na mieste vyzdvihnúť alebo dať doviesť či už domov alebo do práce, alebo objednať a skonzumovať rovno na tejto pobočke. Avšak možnosť parkovania je tu mierne náročná, pretože keďže táto pizzeria sa nachádza na rohu, dá sa parkovať oproti FN Trnava alebo pred vlakovou stanicou. Určite vám odporúčam sem zájsť, pretože my keď sme sem prišli počkalo nás nie len vhodné prostredie, príjemná atmosféra, ale aj dosť ochotná obsluha a na pripravenie pizze sme si počkali približne 10-15 minút, čo je podľa mňa celkom fajn čas na prípravu takéhoto pokrmu. Ďalej boli v ponuke nie len rezne, ale aj šaláty či polievky podľa vlastného výberu a ďalšie pokrmy. Nápoje (ne) alkoholické, čapované,... (Vinea, kofola, džús, pivo, víno) Čiže za mňa áno, oplatí sa sem ísť.

6/10 celkové hodnotenie

"Dnešná nie moc..."

Pozitívna skúsenosť, po dlhej dobe som opätovne navštívil túto reštauráciu pretože mali najlepši černohorský rezeň v Trnave. Bol som sklamaný z toho čo mi prišlo na tanier. Porci a za tú cenu je okey povedal by som až dosť, ale kvalita jedla už nie je to čo to bolo niekedy. Černohor bol neskustočne mastný a okraje cestíčka spálené krokety a tatarska super a tiež aj zeleninová obhloha. Je evidentné, že sa zmenil kuchár takže nejaký čas sa tu neukážem a prvenstvo černohoru už nepatrí tejto reštaurácii. Priestor reštaurácie preklimatizovaný obsluha slušná.

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná reštaurácia situovaná..."

Blízko nemocnice, vlakovej a autobusovej stanice, interiér je pekne zrekonštruovaný v teplých farbách, jedálny lístok je bohatý na výber jedál a nápojov, miešané nápoje vyzerali tiež veľmi lákavo, personál bol milý a ochotný, jedlo bolo pripravené rýchlo a bolo chutné porcie boli veľmi veľké 😊 ďakujem a odporúčam. Reštaurácia robí aj donášku.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10