Menu
zdroj: Google maps

K vínku
Obsahuje:


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Veľmi príjemné posedenie na terase, výborné a kvalitné jedlo, milý personál...odporúčame a radi sa ešte niekedy zastavíme."

Nájdete v:

Humno Tatry
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemné posedenie na terase, výborné a kvalitné jedlo, milý personál...odporúčame a radi sa ešte niekedy zastavíme."

10/10 celkové hodnotenie

"Výborne jedlo a pivo Bradáč 14 sa mi k tomu veľmi hodilo"

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi milé prekvapenie! Nakoľko..."

Túto prevádzku poznáme dlhšie, vieme porovnávať. Veľmi milá obsluha! Úžasné jedlo a príjemné prostredie na teraske. Rýchly servis absolútne na nič sme nečakali, dokonca nám po hlavnom jedle bola okamžite ponúknuta káva a zákusok. Držíme palce tímu, len tak ďalej❤️

8/10 celkové hodnotenie

"🛖 HUMNO Tatranská Lomnica Spojler:..."

Turistický podnik milo prekvapil dobrým až gurmánskym jedlom, obsluhou už menej. Ísť do zjavne turistického podniku a dať si tam rovno najdrahšie jedlo chce miernu dávku odvahy. 🔥🪨"Zážitkový" Hovädzí Flat Iron by však mali neznalým pri servírovaní trochu vysvetliť. Aj ja som bol vyhúkaný, keď mi prišiel kus surovej hovädziny na rozpálenom kameni syčiac. Za minútu som už chápal, že si to máš krájať a tie kúsky dopekať na tom kameni, alebo jesť rýchlo ak to máš rád surové, alebo počkať na svoju úroveň prepečenia dúfajúc, že kameň nestratí výhrevnosť. Ja som zvolil prvú možnosť, tak si každý kúsok mäsa opečieš zo siedmich strán. K tomu vkusne balzamikom dochutený kus šalátiku, malé zemiačky a kombo chutných omáčok, z ktorých ma najviac očaril pivný demi glace, ten je hrot, ale dobré sú všetky tri. Toto jedlo bolo celé dobre, krása! Taktiež špargľový krém (polievka) s topinambur bola lahôdka. Škoda že jej bolo len dve deci. 🍺Ľahké sklamanie prišlo keď som chcel obed zapiť Bradáč Ocean Warriorom, no ten je písaný len v menu. Na výber bol Bľažant dzešatka alebo Bľažant 73. Fail ponuka piva. Najslabší článok okrem piva tu bola obsluha. Kým v niektorých podnikoch cítim uvedomenie si reprezentácie nejakej značky, tu to bol skôr dojem nezaujatých brigádnikov, ktorí už chcú ísť domov. A majú čas bo oni aj tak v roboce. Pomaly si zvykám, že toto je tatranský štandard. Bol to dobrý obed. A dvacka za ten steak aj s omáčkami a prílohami je fajn cena. @humnotatry síce podľa mňa nie je reštika pre miestnych, ale ani turistická pasca. Duša chýba, no menu je svieže, sezónne a kuchyňa má gurmánske prvky. ✍️ Inšpektor Gadžid (FB/Instagram môžete sledovať ak chcete)

10/10 celkové hodnotenie

"🍀 Boli sme..."

Tu po prvýkrát no už teraz viem, že sa sem budeme vracať vždy keď budeme v Tatranskej Lomnici 😊 Jedlo bolo úžasné 🥰 z jarného menu sme mali famózne 🐓 grilované kukuričné kura s jarným zeleninovým šalátom a medovou špargľou 👍 k tomu 😘 kuracie “garam masala” so zeleninovou Basmati ryžou 🍚 a vynikajúci 🍲 špargľový krém s topinamburovým knedličkom 💯 ODPORÚČAM 👍 no a interiér bol pecka 🚙

10/10 celkové hodnotenie

"Dobrý nápad s..."

Autom ktoré skutočne patrilo negahviezde - Madone, si zaslúži pochvalu a palec hore. Krásne prostredie iba umocňuje zážitok. Jedlo nám chutilo, polievka mňa, hranolky 2xmňam a aj káva bola fajn.

6/10 celkové hodnotenie

"Čakať viac a..."

Dostať menej, nie tá správna kombinácia ale u nás sa prejavila. Šikovne zapasovaný podnik J&T oproti parkovisku pod vlekmi, zub času sa podpísal na charaktere(zoschnuté a vyprašivelé) stolov aj vonkajšku reštaurácie. Ceny sú mierne vyššie ale obsluha mladá a atraktívna.

10/10 celkové hodnotenie

"Nádherný priestor, milá..."

Obsluha a brutálne chutné halušky!! 🫠 v rámci reštaurácie je parkovisko a pri platbe môžete využívať aj gopass

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúce občerstvenie po..."

Výlete na Skalnatom či Lomnickom štíte, odporúčam. Všetko bolo v poriadku, obsluha, čistota, rýchlosť, prostredie. Ďakujeme.

10/10 celkové hodnotenie

"Prívlastok zážitková je..."

Asi vcelku na mieste, keď v reštaurácii sedíte na húpačkách a podobne.

10/10 celkové hodnotenie

"Krásne prostredie, brutálne..."

Jedlo, dobre načapované pivko, veľmi milá obsluha. Odporúčame pre každého, kto hľadá dobré miesto na obed, večeru alebo len posedenie pri pivku. Ďakujeme Humno.

6/10 celkové hodnotenie

"Tešil som sa..."

Na návštevu, čakal som, že počas sezóny bude podnik plný zábavy chtivých ľudí, no ostal som sklamaný. Keby neprišli 2 partie lúčiace sa so slobodou, bolo by v podniku viac personálu ako návštevníkov. Za tých 5€ za vstup to nestálo.

10/10 celkové hodnotenie

"Navštívil som toto..."

Miesto po siedmych rokoch (predtym bolo vzdy zavreté, alebo prerabali) Zmenilo sa asi vsetko, už ani vo vnútri nevisí auto dole hlavou. Obsluha veľmi rýchla a milá Sviečková bola perfektná! Aj predtým som chodieval na sviečkovú na smotane. Jedine co sa mi nepáči na vonkajšej terase je to že sa človek nemá o čo oprieť po dobrom obede. Ceny primerané prostrediu, trochu menší výber jedál, ale myslím si že každý si vyberie niečo.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborný steak na..."

Horúcom kameni a sladký burger ako dezert - originálne a kreatívne. Skvelá atmosféra 👍

10/10 celkové hodnotenie

"Dobre sme sa..."

Najedli,turistiku užili. Výhĺady z Lomnického štítu sú pre nás najkrajším zážitkom.

10/10 celkové hodnotenie

"Atraktívne miesto s..."

Krásnym výhľadom na Lomničák

8/10 celkové hodnotenie

"Do Humna chodíme..."

Už približne 8 rokov,vždy pri návšteve Vysokých Tatier. Je tam perfektná atmosféra,vždy si tam dobre posedime,jedine,čo nás mrzí je veľmi slabý jedalny lístok. Kedysi sme sa tam aj dobre najedli,žiaľ teraz tam chodíme len na perfektne pivko a vínko.

10/10 celkové hodnotenie

"Všetci sme sa..."

Dobre napapali chutilo nám akurát sme veľmi nemali vyber keďže nebola ešte zimná ponuka ale aj tak to bolo fajn teta casnicka bola milá príjemná :)

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10