Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"30.10.2021 - Veľmi dobré jedlo: cestoviny s hríbmi v smotanovej omáčke. Vstúpil som „z ulice“ a neľutujem. Pekná výzdoba miesta, z mezanínu môžete sledovať prípravu pizze, chutné jedlo, bezchybný servis. Určite sa sem…"

Nájdete v:

Basilia
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 24, Nezaradené - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"30.10.2021 - Veľmi dobré jedlo: cestoviny s hríbmi v smotanovej omáčke. Vstúpil som „z ulice“ a neľutujem. Pekná výzdoba miesta, z mezanínu môžete sledovať prípravu pizze, chutné jedlo, bezchybný servis. Určite sa sem…"

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelé miesto! Chutné jedlo. (Pôvodné)…"

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná reštaurácia s dobrým talianskym jedlom (Pôvodné)…"

10/10 celkové hodnotenie

"Keďže pizza je..."

Len v Basilii! ! Pizza na drevo. Podľa môjho názoru najlepšie miesto vo Varšave. Zvyčajne dav a musíte si rezervovať stôl vopred. V ponuke sú aj cestoviny. Výber vína. Usmievajúci sa personál, nepracujúci za trest. Veľmi príjemná atmosféra. Talianska hudba v pozadí. Odporúčam!!

10/10 celkové hodnotenie

"Jedna z najlepších..."

Lasagní, ktoré som mal za chvíľu. Celkovo pekné miesto, kde môžete sledovať prípravu pizze naživo. A majú dobrý cider - mať v jedálnom lístku cider a ten dobrý je vzácnosť, ktorú treba pochváliť!

10/10 celkové hodnotenie

"Extra priestor, živé..."

Pečenie, talianska pizza + pohľad cez prizmu váhy surovín :) bohatý výber vín, pohľad do karty si vyžaduje veľa návštev!

10/10 celkové hodnotenie

"Úžasná talianska pizzeria...."

Už pri vstupe zacítite nádhernú vôňu talianskej kuchyne. Pizza je naozaj chutná a hlavne ľahká. Tenké cesto, čerstvé suroviny. Chute sú dobre rozbité. Intímne, pokojné a tiché miesto s naozaj príjemnou atmosférou. Ceny veľmi primerané kvalite. Našou obľúbenou bola pizza Etna.

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo je veľmi..."

Chutné. Pizza s tenkou kôrkou - veľmi dobrá. Tagliatelle je tiež veľmi chutné, aj keď by som očakával starostlivejšiu prípravu kúskov kuracích pŕs (pár kúskov sa našlo). Veľmi milá obsluha :)

10/10 celkové hodnotenie

"Rovnako ako pizza..."

Je to len v Basilii! ! Pizza z pece na drevo. Podľa môjho názoru najlepšie miesto vo Varšave. Zvyčajne preplnené a musíte si rezervovať stôl vopred. V ponuke sú aj cestoviny. Výber vína. Usmievavá služba, nefunguje za pokutu. Veľmi príjemná atmosféra. Talianska hudba v pozadí. Odporúčam!!

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi chutné jedlo...."

Pizza s tenkou kôrkou - veľmi dobrá. Tagliatelle tiež veľmi chutné, aj keď by som očakával starostlivejšiu prípravu kúskov kuracích pŕs (bolo tam pár chrumiek). Obsluha veľmi milá :)

10/10 celkové hodnotenie

"Extra miesto, živé..."

Varenie, predovšetkým talianska pizza+ pohľad cez prizmu váhy surovín :) bohatý výber vín, pohľad do karty si vyžaduje veľa návštev!

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelé miesto s..."

Chladnou atmosférou, chutným jedlom, budete sa chcieť vrátiť. Majú sezónne menu, takže z času na čas ponúkajú úplne nové, originálne jedlá. Odporúčam 😄

6/10 celkové hodnotenie

"Služba bola fantastická...."

Čašník bol veľmi príjemný. Mal som hľuzovkové halušky z ich bežného menu. Moja dcéra mala havajskú pizzu. Pizza kôra pekná a tenká, bola dobrá. Moje halušky boli veľmi priemerné. Cesto bolo dosť tvrdé, predpokladám, že mrazené. Rozhodne nie nadýchané a mäkké ako halušky majú byť. Navrchu jedna malá paradajka, veľkosť hrozna. Parmezán nahrubo nastrúhaný. Sedeli sme vonku, pretože počasie bolo skvelé. Stôl nad dvoma ľuďmi fajčil cigarety, takže to jedlo rozhodne nezlepšilo. Celková skúsenosť veľmi priemerná. Tri hviezdičky na všetkých okrem čašníka.

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia talianska pizza..."

V Ursynówe! Nikdy sme neboli v reštaurácii, pretože si vždy objednáme jedlo so sebou, takže nemôžem povedať nič o službe alebo atmosfére, ale pizza je vynikajúca. Odporúčam!

10/10 celkové hodnotenie

"Bolo nás 5...."

Objednali sme 5 jedál, ale čašník informoval, že na objednávku môžeme čakať asi 1 hodinu. A aké bolo milé prekvapenie, keď všetky jedlá dali za cca 30 minút :))) a naozaj sa oplatilo čakať! Tak chutné, veľmi vkusné! Určite odporučiť

10/10 celkové hodnotenie

"Lahodná pizza. Pečený..."

Baklažán ako predjedlo,veľmi veľká porcia.V pohode ho zjedia aj dvaja ľudia. Pozitívne chuťové dojmy.. milá obsluha 🙂

8/10 celkové hodnotenie

"Chladná atmosféra a..."

Predovšetkým - fenomenálne služby. Čašník, ktorý nás privítal, je majstrom kontaktu s ľuďmi! Samotná krčma je v poriadku - s výzdobou nie je žiadne šialenstvo, ale v príjemnej spoločnosti môžete jesť chutnú pizzu. Samotná pizza je ok, ale nevyčleňujem ju z hľadiska celého hlavného mesta. Je dobré prísť a vyskúšať :)

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi pekné miesto..."

V blízkosti Bażantaria a metra. Jedlo je chutné, správne podávané a pizza vyniká od ostatných vo Varšave. Plus pre hygienu toalety.

10/10 celkové hodnotenie

"Chutné jedlo a..."

Priateľské služby! Jedlá s donáškou som už vyskúšala, teraz som chcela vidieť, ako všetko chutí na mieste. Na jedlo som nečakal dlho, 15-20 minút. Veľké plus pre stoly vonku a vodnú clonu, ktorá v horúcom dni ochladí. Odporúčam! 😊

10/10 celkové hodnotenie

"Božská pizza, čerstvé..."

Kvalitné suroviny robia svoju prácu. Objednal som si nealko aperol a bol tak chutný, že som sa čašníka spýtal, či určite bez %🤣 super slinku, obsluhy za medailu a chutného jedla. Vrelo odporúčam

10/10 celkové hodnotenie

"Chutné jedlo, všetky..."

Tri boli vynikajúce. Veľmi milá obsluha. Určite sa vrátim! odporúčam

10/10 celkové hodnotenie

"Z tohto miesta..."

By som sa chcel podeliť o svoje skúsenosti s Basiliou. Mal som možnosť zjesť veľa jedál pripravených v tejto reštaurácii, no zároveň som mal veľkú radosť z toho, že som tam mohol pracovať počas prázdnin a myslím si, že toto miesto si zaslúži špecifický komentár. Toto miesto je vrelá a rodinná reštaurácia, aj keď nie každý zamestnanec je rodina. Je tu úžasná, srdečná atmosféra a kvalitné jedlo pripravované pod drobnohľadom šéfkuchára a jeho pomocníkov. Celý tím sa snaží, aby jedlá, atmosféra a služby boli na najvyššej úrovni a aby zákazník odchádzal spokojný. Produkty sú starostlivo vyberané a čerstvé, prichádzajú každé ráno, aby zákazníci jedli kvalitné jedlá. Majiteľky sú srdečné a chápavé osoby s profesionálnym prístupom k zamestnancom a zákazníkom, manažérky sú skvelé ženy, ktoré statočne držia palce, aby bolo všetko perfektné, tím kuchyne dáva celé svoje srdce na to, aby vaše jedlá chutili a urobené správne a čašníci vždy vítajú hostí s úsmevom a ochotou pomôcť. Úprimne, zo zákulisia môžem toto miesto odporučiť na rodinné, obchodné alebo priateľské stretnutie s vedomosťami o kvalite produktov a práce. Ďakujem za skúsenosti, ktoré som mohol získať pri práci tu!

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobré jedlo..."

A čerstvé suroviny. Obsluha je tiež veľmi milá. Celkovo pekné miesto na stretnutie, príjemná atmosféra. Lahodné verdi cestoviny s kuracím mäsom, halušky plnené hľuzovkou, bazalková pizza a paradajkový krém. Krutóny sú tiež veľmi dobré. Jediný, kedy som bol sklamaný, boli cestoviny s lososom (lososa bolo veľmi málo). Celkovo som spokojný a často objednávam aj s doručením. Odporúčam, určite sa vrátim!

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúca pizza, pripravená..."

Z dobrých surovín, tenké, chutné cesto, chutný olivový olej. Špagety chutné. Milá a ochotná obsluha. Miesto, ktoré stojí za to odporučiť

10/10 celkové hodnotenie

"Jedna z mojich..."

Obľúbených reštaurácií vo Varšave. Veľmi chutné, bohaté menu, krémová paradajková polievka - moja obľúbená. Priateľský a efektívny servis. Nehneval by som sa, keby to bolo o niečo lacnejšie, ale pomer cena/výkon je stále OK. V blízkosti je ťažké zaparkovať, ale nejde o sťažnosť na reštauráciu, len o upozornenie potenciálnych hostí, aby si vybrali iný spôsob dopravy. Odporúčam a pozdravujem

8/10 celkové hodnotenie

"Malá talianska reštaurácia..."

V Ursynówe, ktorá je veľmi obľúbená. Čo sa týka jedla, niet sa na čo sťažovať. Veľmi dobré jedlá, podľa mňa mohli byť lepšie pripravené, ale to je vec vkusu. Pikantné cestoviny s krevetami, vôbec nie také pikantné, ale samé o sebe veľmi chutné. Focaccia s kozím syrom a parmskou šunkou je dobrá, porcia nie je príliš veľká. Ideálne pre jednu osobu 😉 Mal som možnosť vyskúšať teplý nealkoholický Aperol. Trochu tu chýba korenie, ale možno to tak malo byť! Myslím si, že 17 PLN za fľaškovú limonádu je trochu veľa, najmä preto, že jej objem nepresiahol 300 ml. Personál je milý, ale ak si chcete niečo objednať, je najlepšie obrátiť sa na personál, pretože možno budete musieť chvíľu počkať.

8/10 celkové hodnotenie

"Chladná atmosféra a..."

Predovšetkým fenomenálne služby. Čašník, ktorý nás privítal, je majstrom kontaktu s ľuďmi! Samotná reštaurácia je v poriadku - na výzdobe nie je nič fantastické, ale v dobrej spoločnosti môžete jesť chutnú pizzu. Samotná pizza je ok, ale nerozlišujem ju z hľadiska celého hlavného mesta. Je dobré prísť a vyskúšať :)

10/10 celkové hodnotenie

"Božská pizza, čerstvé..."

Vysokokvalitné suroviny robia svoju prácu. Objednal som si nealkoholický Aperol a bol taký chutný, že som sa čašníka spýtal, či si je istý, že je bez alkoholu.Skvelý zákaznícky servis, skvelé služby a chutné jedlo. Vrelo odporúčam 🥰😍

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšie boletus tagliatelle,..."

Aké som kedy v živote jedol 😍 a výborná pizza. Odporúčam! ♥️

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobrá pizza..."

A veľké plus pre calzone v ponuke. Veľkou výhodou sú možnosti nealkoholických nápojov. Priateľský a pozorný servis. Nechávam o jednu hviezdičku menej kvôli neorganizovanému priestoru vonku. Keď prší, stáva sa z toho problém a vy vlastne neviete, čo s hosťami. Teoreticky existuje nejaký druh strechy, ale nebola vyvinutá, takže predpokladám, že nefunguje správne.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi atmosférické miesto..."

S chutným jedlom. Veľmi milá a ochotná čašníčka. S pozdravom madam. Aj keď čakacia doba na jedlo mala byť približne 40 minút, pizza sa na stole objavila už po pätnástich minútach. Odporúčam toto miesto a určite sa vrátime.

8/10 celkové hodnotenie

"Miesto bolo krásne,..."

Personál sa snažil čo najlepšie a bol veľmi milý, aj keď trochu nemotorný. Jedlo bolo chutné, moja objednávka (gnocci s pastou z bielej fazule) bola pre mňa príliš malá porcia a bohužiaľ som nebola sýta, ale stačili halušky s kozím syrom. Vo všeobecnosti to odporúčam.

10/10 celkové hodnotenie

"Čerstvé a chutné..."

Jedlo, atmosférické miesto a priateľské služby. Určite odporúčam!

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúce jedlo👌🏻 Miesto..."

Vhodné pre psov🐾 Veľmi pekné, priateľské služby. Čarovná atmosféra 🤗 Vrelo odporúčame!!!

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10