Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

8/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Jedlo bolo chutné, no ceny vyššie. Prostredie príjemné. Platí sa pri pokladni."

Nájdete v:

Al Cacciatore
Hviezdoslavova 1911, Nové Mesto nad Váhom - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo chutné, no ceny vyššie. Prostredie príjemné. Platí sa pri pokladni."

8/10 celkové hodnotenie

"Príjemné prostredie, pizza z pece na drevo. Obsluha aj v čase obedových meníček ochotná a rýchla. Vývar voňal a nebol z prášku, cesto na pizzu veľmi chutné. Škoda len sporenia na mozzarelly. Potom zvykáme do pol pizze…"

8/10 celkové hodnotenie

"Slušne varí. Celkovo skvelé. (Pôvodné) Slušně vaří. Celkově skvělé."

10/10 celkové hodnotenie

"Super reštaurácia do..."

Ktorej sa vždy rád vrátim. Pakovisko sa nachádza hneď pred reštauráciou. V Blízkosti reštaurácie je aj kostol, park, tržnica, bankomat a iné. Platba kartou možná. Veľmi chutné jedlo, príjemná obsluha ako aj prostredie reštaurácie. Záchody čisté a pekné. Cenovo prijateľné. Odporúčam na krátke aj rýchle zastavenia. Či ste s rodinou alebo sám. Ďakujem sa super rizoto.

8/10 celkové hodnotenie

"5.2.2022 Al kača,..."

Si stále drží svoj dobrý štandard 👌 hygiena, čistota, dobre menu, chutné jedlá. Obsluha mila. Toalety čisté. Nemám čo vytknúť, dobre posedenie 👍

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemná reštaurácia,..."

V čase obeda bolo jedlo prinesené rýchlo, aj keď sme si objednali mimo menu. Obsluha bola príjemná, porcie dosť veľké, cena primeraná.

6/10 celkové hodnotenie

"No, musím povedať,..."

Nie celkom sa viem zase rozhodnúť, že ako ohodnotiť toto miesto. Celkovo fajn podnik, dobré jedlo a chutné pivo. Čo som ale celkom nepochopil, je ich nesystémová obsluha. Jedna slečna spravila objednávku, druhá doniesla pivo, tretia doniesla jedlo, štvrtá zobrala už prázdny tanier. A nadovšetko sa neplatí pri stole, ale pri odchode už von s podniku. Neviem, toto je pre mňa až príliš rozpačité a teraz komu dať, či nedať Trinkgeld-prepitné? Všade inde obsluhuje jeden stôl jedna obsluha a to má svoj dôvod. Naozaj neviem....

10/10 celkové hodnotenie

"Dobré jedlo, dobrá..."

Obsluha. Dobrá reštaurácia.

10/10 celkové hodnotenie

"Super reštaurácia do..."

Ktorej sa vždy rád vrátim. Parkovisko sa nachádza hneď pred reštauráciou. Veľmi chutné jedlo, príjemná obsluha ako aj prostredie reštaurácie.

6/10 celkové hodnotenie

"Reštaurácia Al Cacciatore..."

Ponúka síce široký výber jedál, no bohužiaľ trpí ich kvalita, čo zaraďuje reštauráciu medzi priemerné zážitky pre menej náročných zákazníkov. Napriek tomu je reštaurácia jednou z lepších vo svojom okolí. Atmosféra v Al Cacciatore je príjemná, avšak celkový dojem z reštaurácie nie je taký uspokojivý ako by sme si želali. Obsluha je milá, ale to nestačí na kompenzáciu nedostatkov v kvalite jedál. Al Cacciatore je vhodným miestom pre tých, ktorí hľadajú jednoduché a priemerné jedlá bez vysokých očakávaní a nevadia im kompromisy v kvalite.

6/10 celkové hodnotenie

"Boli sme tú..."

Veľa krát, ale taka špatná pizza bola teraz veľkým sklamaním.. Ostatne bolo celkom dobre)

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo vždy veľmi..."

Chutné ,večerné menu super nápad.

10/10 celkové hodnotenie

"Každý deň odtialto..."

Objednávam jedlo najlepsia pizza v okoli obľúbil som si čašníčky sú milé a zlate všetko super ďakujem že ste tu pre nás skvelí kuchári obedy 8/10 porcie veľké

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo výborné,..."

Obsluha rýchla a veľmi milá. Určite sa opäť vrátime radi. Všetkým odporúčame.

6/10 celkové hodnotenie

"Do tejto reštaurácie..."

Chodím už celé roky, ale mám pocit, že to ide dolu vodou. Dnes čakanie na pizzu 50 min, akoze bez upozornenia mi to pride dosť dlho. No a pizza nakoniec sklamanie, bývala aj lepšia :(. A tiež by možno trošku mohli popracovať na hygiene toaliet.

6/10 celkové hodnotenie

"Pri stole sa..."

Vystriedali asi všetci zamestnanci prevádzky, každý krát iná osoba. Zo zázemia počuť smiech zamestnancov ako sa rozprávajú a o čom sa rozprávajú 😀 oni mali síce rodinnú atmosféru ale nehodilo sa to aby sme to všetko počuli aj my pri stole. Mne osobne jedlo moc nechutilo, mäso bolo tvrdé a namiesto tatarskej som dostala niečo smotanové a bez chuti, ale priateľovi pizza chutila. Možno sa zastavíme znova.

10/10 celkové hodnotenie

"Mal som možnosť..."

3x obedovať v tejto reštaurácii . -Perfektná,ochotná a velmi rýchla obsluha -veľmi chutné jedlo -primeraná cena Veľký palec hore za domácu tatársku omáčku . Vrelo odporúčam !

6/10 celkové hodnotenie

"Táto reštaurácia patrila..."

Medzi moje obľúbené, po poslednej návšteve som zostala veľmi sklamaná. Natrafila som na veľmi drzú a odmeranú čašníčku, ktorá mi dokázala pokaziť zvyšok večera. Po tejto skúsenosti nemám chuť tam opäť ísť.

8/10 celkové hodnotenie

"Pizza upečená s..."

Láskou, výborná chuť. Černohor výborný aj rezeň kurací šťavnatý. Jediné mínus mladého muža ktorý nás obslúžil ból bez emócií a úsmev. Inak doporučujeme.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10