Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Výborne jedlo a obsluha"

Nájdete v:

ZUCCA Ristorante
Bratislavská cesta 1804, Komárno - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Výborne jedlo a obsluha"

10/10 celkové hodnotenie

"Skvela a poctivá talianska kuchyňa! Odporúčam"

10/10 celkové hodnotenie

"Išli sme okolo,..."

Tak sme sa zastavili na obed a veľmi sme si pochutili. Pekná reštaurácia s vysmiatym personálom. Kuchár, nakoľko už nemali nami vybrané menu, nám spravil jedlo, ktoré sme si vymysleli ☝️👍. Toalety čisté. Veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu návštevu u vás.

10/10 celkové hodnotenie

"Ak sa rozhodnete..."

Pre túto reštauráciu vychutnáte si úžasné jedlo v príjemnom prostredí. Naozaj veľmi chutná kuchyna, usmievavý personál, čisté toalety, niet čo vytknúť. Určite odporúčam

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemné prostredie a..."

Skvelé jedlo. Pizza má super cesto, ostatné je veľmi chutné/čerstvé. Chýba mi v ponuke aspoň jeden vegetariánsky šalát. Aspoň by som si nemusela stále modifikovať šalát Caesar na vegetariánsky spôsob. Asi by to bolo jednoduchšie aj pre kuchyňu. Inak všetko jedlo či pitie je vysokej kvality, takže rozumiem cenám. Veľmi radi tam chodíme a beriem tam rada aj moje návštevy.

6/10 celkové hodnotenie

"Prostredie ničím výnimočným,..."

No pri ceste... stredná cenová skupina, jedlo priemerné. No personál veľmi milý a ochotný. No napriek rušnemu obedovemu času, skoro prázdne. Osobne sa tam už asi nepôjdem najesť 🙂.

6/10 celkové hodnotenie

"Mali sme chuť..."

Na dobre cestoviny, horko ťažko sme to našli. Usadili sme sa objednali si napojde. Kamarát si objednal aj kávu ktorú zabudli doniesť takže si ju pýtal ešte raz. Manželka chcela vodu s citrónom, namiesto toho sme dostali citronadu strašne kyslú. Takú si zvyknem dať po opici :). Objednal som si Spaghetti carbonara boli výborné, trošku malá dávka, kamarát Spaghetti olio z ktorých nebol veľmi nadšený, manželka Papardelle s lososom tiež výborné. Na jedlo sme čakali 50min. Doprial som si aj kávičku za obedom, tiež výborná. Celkovo jedlo za 4* obsluha za 2*

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemné prostredie, príjemná,..."

Ochotná a usmiata obsluha. Chutné jedlo pripravené relatívne rýchlo s dobrým načasovaním. Celkovo čisté prostredie vrátane toaliet. Určite odporúčam ako miesto na chutný obed alebo večeru.

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes som sa..."

Zastavil cestou na obed a bol som veľmi milo prekvapený. Jedlo fantastické každému odporúčam dávam plný počet 👍.

10/10 celkové hodnotenie

"Reštaurácia je štýlová,..."

Jedlo bolo chutné (aj keď by sme kľudne zjedli aj väčšie porcie). Ako veľké plus hodnotím, že piatky a soboty je otvorené až do 23:00 - ani tesne pred 22:00 nebol problém objednať jedlo, posedieť a obsluha bola veľmi milá a ochotná napriek neskoršej hodine.

8/10 celkové hodnotenie

"Ahojte, Dnes som..."

Navštívil túto reštauráciu, ochutnal som Bolognese špagety, ktoré boli chuťovo fajn, trochu tvrdšie boli cestoviny, ale možno som zvyknutý iba na mäkšie, mäso bolo fajn aj omáčka až na to, že to bolo trochu málo dokorenené ale celkovo super tomuto jedlu dávam 4/5. Ochutnal som aj pizzu, ktorá bola naozaj výborná, nadýchané cesto nie moc hrubé, kvalitné a chutné ingrediencie pizza 5/5. Atmosféra podniku, bola skôr taká kľudná romantická, čiže je to výborné miesto na rande. Až na to že reštaurácia sa nachádza úplne mimo Komárna. Celkový dojem bol výborný hodnotím 4/5.

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo fantastické,dochutené ako..."

Má byť Obsluha milá,usmiatá čašníčka Určite sa sem ešte vrátime

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10