Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Super restika v centre mestA. Skvele jedlo"

Nájdete v:

Ventúrska Klubovňa - member of Medusa
Ventúrska 1, Staré Mesto (Bratislava) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Super restika v centre mestA. Skvele jedlo"

6/10 celkové hodnotenie

"Pivo maju super,..."

Alkohol velmi drahy a jedlo je neutralne zalezi co si clovek da

10/10 celkové hodnotenie

"Veľká spokojnosť, sieť..."

Klubovní si drží úroveň.

10/10 celkové hodnotenie

"Milá obsluha a..."

Chutné jedlo, za mňa miesto kam sa rád vrátim. :)

10/10 celkové hodnotenie

"Veľký priestor, dobré..."

Pivo, dobre jedlo, ceny jak Bratislava, dala som si kačaciu paštétu s hriankou, len keď som chcela ešte ďalšiu hrianku, že kuchári sú už preč, a preto nemá kto urobiť hrianky. To sa mi zdalo trochu odveci, šak hrianky môže dať do hriankovača hocikto, ale budiž. Inak nemám námietky.

10/10 celkové hodnotenie

"Pekne prostredie, super..."

Pivo a milá obsluha. Nie je čo vytknúť. Snáď len krátke otváracie hodiny cez víkend ale za to zrejme nemôžu keďže sa stále menia pravidlá kvôli kovidu.

6/10 celkové hodnotenie

"obsluha mila ale..."

Total nestiha. hamburger 17€ tyvole to uz je palka naozaj. wc ciste ale divny dizajn. celkovo ale ok

10/10 celkové hodnotenie

"Taká naša "domáca"..."

Exotika, v dobrom 😊

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes sme boli..."

Na večer si posedieť po prvykrát v tomto podniku ale musim podotknúť super obsluhu čo sa málokedy stáva ... slušny, mladý, ochotný,zahraničný chlapec 🙂 Klubovne mám takmer všetky pochodene v Bratislave ale tu sme boli najviac spokojní s obsluhou 👍

8/10 celkové hodnotenie

"V rozpálenom meste,..."

Sme si vybrali na obed túto reštauráciu. Cena obedného menu bola prijateľná. Obsluhujúci čašník bol pohotový rýchly a veľmi ochotný. Nakoľko žena a dcéra majú diétu (bezlepkovú a bezlaktózovú), zistil a poradil čo si môžu dať. Trochu dosť som bol zaskočený cenou pitia hlavne nealko.

6/10 celkové hodnotenie

"Na jedlo sme..."

čakali hodinu, no bolo výborné. Okrem toho že chlap za nami nám vrieskal do ucha kvôli futbalu, bolo super. Dosť vysoké ceny.

6/10 celkové hodnotenie

"Reštaurácia v nás..."

Zanechala presne také 3 hviezdičky z 5 - hodnotenie že "dobré". Jedlo bolo dobré, ak ste hladní je to fajn, ale nič špeciálne nečakajte. K rebrám nás čašník neupozornil že k tomu nieje žiadna obloha ani chlieb nič a priniesol nám iba 2 porcie rebier. Tak sme ešte museli pár minút čakať na hranolky. Chuťovo rebrá OK, krídelká tiež, ale nič speci a to sme skúsili 3 rôzne marinady. Okrem toho nám pomiešal objednávku, jeden z partie musel čakať na jedlo pričom ostatní sme už dojedali keď mu to priniesli, respektíve mali sme to už studené. A čo sa atmosféry týka, reštaurácia je zvnútra veľmi pekne spravená, ale s tým množstvom ľudí a pustenou hudbou je tam strašný hluk. Takže keď si chcete ísť sadnúť partia čo ste sa dlho nevideli, musíte na seba pomaly kričať. Každopádne to bola len naša prvá skúsenosť, možno tomu dáme ešte šancu.

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemné prostredie, fajn..."

Obsluha, zrenovovaný priestor.

6/10 celkové hodnotenie

"Najskôr + +skvelá malinová..."

Limonáda +obsluha veľmi milá Teraz - - krídla presolené, nedojedli sme aj keď upečené dobre - halušky veľmi preliate mastným a slanina extra slaná

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemné posedenie..."

V tomto podniku, super obsluha, čašníčka bola veľmi príjemná a komunikatívna,

8/10 celkové hodnotenie

"Chutný kurací rezeň,..."

Ale priemerný hamburger. Oceňujem čapované nealkoholické pivko 🍻

8/10 celkové hodnotenie

"Poviem hneď na..."

úvod, že jedlo som tu neochutnal, to možno príde niekedy nabudúce. Mal som klasickú Klubovňácku 11, za 2,6€. Pivo bolo načapované dokonale, čo je lepšie, chutilo dokonale. Kedysi dávnejšie v tejto prevádzke čapovali slabšie ako napríklad v Centralnej Klubovni, ale včerajšok potvrdil, že sa oplatí určite aj sem prísť. Cena tohto piva je spomínaných 2,6€, čo je na takéto kvalitné a chutné pivo dobrá cena(na dnešné pomery). Pena bola krémová, pivo krúžkovalo, zachovalo si penu až po posledný glg. Obsluhu hodnotím pozitívne, objednané sme mali rýchlo. Sedeli sme prakticky hneď vedla baru. Čo však pochváliť nemôžem je atmosféra, ktorú kazil cigaretový dym, ktorý bolo cítiť hodne(asi z vonka(, pričom sme sedeli v nefajčiarskej časti, vo vnútri. Odporúčal by som zatvárať dvere, malo by to ďalšiu výhodu, nebolo by dnu tak teplo, keďže všetko teplo z vonka bolo aj dnu. Obsluha 5/5 Atmosféra 3/5 Celkovo 4/5

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10