Menu

Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Vynikajúca pizza aj cestoviny, veľký výber (u pizze aj veľkostí), príjemná obsluha a pekné prostredie. Veľmi odporúčam"

Nájdete v:Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúca pizza aj cestoviny, veľký výber (u pizze aj veľkostí), príjemná obsluha a pekné prostredie. Veľmi odporúčam"

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo fajn, milá obsluha, interiér by potreboval osviežiť. Na to že to bolo jediné miesto vo Svite kde sa dalo cez týždeň najesť tak spokojnosť. Ceny primerané a majú aj detský kútik.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Pekné príjemné prostredie dobrá pizza vyskúšali sme 5 druhov. Pizza stangle mix výborná vec ku pivku. Milá a rýchla obsluha + Wifi pripojenie a čisté wc. Dobré miesto na posedenie s priateľmi."

0/10 celkové hodnotenie

"Posledný krát pizza poviete na pol olivi a na pol nie dajú ich na celú a arogantný šofér pizza sa nedrží na výšku a treba sa aj slušne pozdraviť v žiadnej pizzerii to tak nemajú neodporúčam 15.4.2021 čas 22:33 dovoz + pizza spečena a treba ju aj dobre narezat"

10/10 celkové hodnotenie

"Vo Svite je málo miest kde sa dá dobre a kvalitné najesť v príjemnom retro prostredí, jedlo je chutné pizza úžasná najlepšia pod Tatrami, každému milovníkovi jednoznačne odporúčam toto miesto pretože pizza stojí za to aby Vám padla do žalúdka"

8/10 celkové hodnotenie

"Nádherný drevený kodtolík"

10/10 celkové hodnotenie

"Veľká spokojnosť s kvalitou aj množstvom. Milý personál a dobré ceny. 4 obedy + dezert a nápoje 25,-€ Palec hore 👍"

10/10 celkové hodnotenie

"Vyborna pizza"

10/10 celkové hodnotenie

"S touto pizzeriou..."

Som ešte nemal zlú skúsenosť a to sem chodím už niekoľko rokov, hoci nie pravidelne. Všimol som si jednu nedávnu recenziu, kde sa slečna/pani sťažuje na chýbajúce okraje či paradajkový pretlak a celkový výzor. Dovoľujem si s týmto nesúhlasiť, ja práve naopak oceňujem, že aj za tie roky ste si ponechali rovnakú kvalitu a systém prípravy. Páči sa mi, že nešetríte so surovinami a že všetkého je na pizzi požehnane. Okrem pizze som tu mal aj vyprážaný syr, ktorý chutil naozaj výborne. Jedine mínus by som dal hranolkám, ktoré sú bohuziaľ z tých lacnejších(aspoň tak vyzerajú a chutia). Pristavím sa ešte pri pive, nestalo sa mi, že by mi tu nechutilo. Pivo je vždy poctivo načapované do čisteho krígľa, krúžkuje, pena chutná a hustá. Jediná vec, ktorá sa zmenila, sú ceny, je to však pochopitelné v dnešnej dobe Za mňa skvelý podnik na obed/večeru či posedenie s partiou.

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia reštaurácia vo..."

Svite, aspoň sa máme vo Svite kam ísť dobre najesť. Jedlo je kvalitné a za dobré ceny. Parkovanie pred podnikom. Obsluha milý párik ktorý rád zavtipkuje s odborným a osobitým prístupom k zákazníkovi vytvára príjemnú atmosféru. Vrelo odporúčam či už prísť na kávu alebo obed. Za mňa 5*

6/10 celkové hodnotenie

""Not great, not..."

Terrible" taký šedý priemer. Ale v tejto cenovej kategórii je to ok. Pizza taká klasická slovenská ( s ľahkou talianskou pizzou to nemá nič spoločné ).

10/10 celkové hodnotenie

"Za nas spokojnost..."

A odporucame :) Jedalny listok sme dostali uz ako sme si sadali, casnicka prisla po par minutach, ked sme listky dali na okraj stola. Objednali sme si jednu classic a jednu pary pizzu. Oboje sme mali na stole do 15 minut. Pizza bola bohato oblozena a velmi chutna. Okraje neboli velke, ale o to predsa ani pri pizzi nejde anam to tak chutilo. Ak sa niekto stazuje na male okraje, tak si ma objednat iba pizza tycinky, ktore su vlastne len okraj ;) My sme boli velmi spokojni a vyvraciame teda zeby obsluha bola nevsimava, alebo neslusna. Aky pozit taky vrat, ak sem niekto pride ako teliatko,nikto nieje povinny sa k nemu spravat inak.Stale sme len ludia ;)

10/10 celkové hodnotenie

"V tejto pizzerii..."

Som bol prvy krat, pizzu som bral so sebou. Siciliana 32cm velkost. Pizza bola hotova velmi rychlo, akurat som si stihol dat malu kofolu. Pizza bola nezvycajna, nema okraje. Mne velmi chutila, bola stavnata a plna syra, papriciek a syra. Da sa platit kartou.

8/10 celkové hodnotenie

"Denné menu fajn,..."

šalát s kuracím mäsom a pizza bochníky vynikajúce. Pizza 50 CM tak to sme traja mali čo robiť aby sme ju zjedli. Len mi chuťovo niečo v nej chýbalo. Ale je to môj názor....

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúca pizza ,..."

Veľký výber,super atmosféra,vôňa, nefiltrovaný staroprameň bonus

10/10 celkové hodnotenie

"Milujem túto reštauráciu..."

Veľmi chutné jedlo,pizza je jedna z najlepších v okolí PP.

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo veľmi chutné,..."

Ale obsluha jedna velká katastrofa… Na to ze mali obedove menu obsluha veľmi pomala, zieden usmev, ochota, neupratane stoly, dlhe cakanie na objednanie…. Casto a rada tu chodim jest, ale obsluha ma zakazdym zarazi svojim pristupom ….

10/10 celkové hodnotenie

"Boli sme tam..."

Prvýkrát, aj keď sme dlhšie čakali na pizzu (mali tam veľa ľudí), to čakanie stálo za to.. VÝBORNÁ pizza. Veľmi chutná, bohate obložená,foto nemám veľmi sme boli hladní 😁. Určite odporúčam, a určite sme tam neboli naposledy. Pizzu, ktorú sme nedojedli nám zabalili ochotne do alobalu, dojedli sme ju na večeru a veru chutila ako čerstvá. Som veľký kritik na pizzu a táto nemala chybu..okraje nechýbali, keďže boli chrumkavo konce urobené.

8/10 celkové hodnotenie

"Príjemné prostredie, velmi..."

Milá obsluha. Dali sme si ako pizza štangle mix, obrovská porcia, mali sme problém dojesť. Čapované pivo bolo vynikajúce.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10