Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Veľmi dobrá pizza 🍕 (Pôvodné) Sehr gute Pizza 🍕"

Nájdete v:

Primi - member of Medusa
Kováčska 2, Okres Košice - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobrá pizza 🍕 (Pôvodné) Sehr gute Pizza 🍕"

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná armosféra, veľmi priateľská a ochotná obsluha! :-) Asi najlepšie miešané drinky v Košiciach, perfektná stredomorská kuchyňa a dokonalé pizza cesto! ;)…"

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo super.obsluha trocha pomala ale da sa🙂"

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi mi chutilo..."

. Uzasne obedové menu,dezert bol skvelý.

6/10 celkové hodnotenie

"Včera sme tam..."

S manželom boli prvýkrát a aj posledný. Čašníčky stáli v grupe a kecali kým nás prišli obslúžiť trvalo to pridlho. Keby sa nevykecavali brali by sme to inak. Jedlo bolo chutné aj keď kuracie mäso v cestovinách mohlo byť premakanejšie. Keď som vošla dnu a čašníčky mali vykecávanie,barman na mobile nepôsobilo to vôbec profesionálne. Aj wc umyvádlo bolo špinavé. Človek čaká,že pri tých sumách čo si zaplatí budem mať profesionalnejší prístup obsluha. Ale chválim vlastnú výrobu limonády,chutili výborne. Zvláštne bolo,keď sme chceli zaokruhliť sumu pre tringelt a čašníčka nič nezaokrúhlila len pridala sumu plus 2eurá a niaké drobné. Všimli sme si to po zaplatení ale kedže samotná čašníčka sa tvárila ako keby tam bola za trest už sme to neriešili a odišli.

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemné posedenie, nevýhoda..."

Lokalizácie reštaurácie je citeľná v lete keď sedíte na terase ktorá je hneď vedľa cesty. Čo sa týka obsluhy, príjemná a ústretová a jedlo naozaj chutné.

10/10 celkové hodnotenie

"Uzasny pristup, skvele..."

Jedlo, ohromeny sme boli, dakujeme.

8/10 celkové hodnotenie

"Skvelé jedlo, pekné..."

Prostredie, príjemná obsluha. Len tá porcia mohla byť trochu väčšia za tú cenu.

6/10 celkové hodnotenie

"Absolútne studené jedlo,..."

4ks slovom štyri kusy kreviet viď foto 🤣 vďaka, personál prišiel riešiť, snaha bola, ale kuchár toto nemal pustiť na pľac.

6/10 celkové hodnotenie

"Po Corone sa..."

žiaľ veľmi zhoršili. Pizza šla z 10/10 dolu na 7/10. Posledná objednávka na bare bola hodinu a štvrť pred záverečnou. Nechceli mi trištvrte hodiny pred opustením reštaurácie predať ani colu. Inak miesto je rovnako pekné a čisté ako predtým.

8/10 celkové hodnotenie

"Výborná talianska kuchyňa,..."

Skvelý výber nealka, čisté WC, nemám pripomienky ani k obsluhe. Jediné negatívum tejto prevádzky je blízkosť cesty, keď chcete sedieť vonku, musíte sa zmieriť s rachotiacimi motorkami. Tie autá nie sú až taký problém.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborná pizza..príjemné miesto..."

Aj obsluha na úrovni🙂 veľký vnútorný priestor kde sa dá v pohode zmestiť aj s kociarom(vystihli sme čas keď nebolo veľa ľudí)

10/10 celkové hodnotenie

"Obsluha bola príjemná..."

A rychla. Jedlo nám chutilo a pôsobilo pekne na pohľad. Jedli sme okolo 13 a ani sme nemuseli dlho čakať. Príjemné je vidieť ze prevadzkar/majiteľ pomáhal s obsluhou. Cenová relácia primeraná na centrum mesta

10/10 celkové hodnotenie

"Je to kúsok..."

Od železničnej stanice smerom na námestie, po pravej strane. Vidno odtiaľ vežu Dómu svätej Alžbety. Majú tu veľmi dobrý a pestrý výber jedla. Je tu pekné prostredie na dobrej lokalite, čiže atmosféra je tu dobrá.😇 Káva je tu veľmi výborná a veľmi zlatá obsluha. Odporúčam navštíviť. 😇😇

6/10 celkové hodnotenie

"Boli sme u..."

Vás na večeri, objednali sme si linguine al gamberi, po prvom súste bolo cítiť výrazne chilli a cesnak, ktorý tam byť samozrejme ani nemal, kuchár nám odkázal, že to tam ide len to nie je v lístku, zabil, cestoviny za 13€ :D urobte si stým láskavo poriadok, človeku ktorý je alergický môžete urobiť pekný zdrav. problém!

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná armosféra, veľmi..."

Priateľská a ochotná obsluha! :-) Asi najlepšie miešané drinky v Košiciach, perfektná stredomorská kuchyňa a dokonalé pizza cesto! ;) Páči sa mi aj pestré menu, zaujímavý a príjemný interiér, doba čakania na objednávku a zľavy cez Medusa Crad! ;)

10/10 celkové hodnotenie

"Fantastická obsluha s..."

úsmevom a permanentnou ochotou a pozornosťou, vynikajúce jedlo, dokonale chuťovo vyvážené a zaujímavo skombinované, príjemné prostredie. Už dlho som si tak nepochutil a ostatní z partie to videli úplne rovnako. Bravo tím Primi Košice!

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúca reštaurácia, úžasné..."

Jedlo, úžasný personal a je to veľmi blízko od auparku iba 8min.Odporúčam každému kto chce sa skvelo naobedovať

10/10 celkové hodnotenie

"Fajn miesto v..."

Centre mesta. Casto a radi navstevujeme. Kuchyna kvalitna, obsluha ochotna a rychla. Jedlo chutne, ponuka zaujimava. Ocenujeme hlavne moznost, ze deticky si mozu vyrabat z cesta vlastne kusky, ktore v peci upecu. Deti maju zabavu aj na pol hodinu. Naposledy som si dal kraliciu polievku - fantasticka. Cenovo nie velmi dostupna pre kazdeho, ale ma svoj styl a teda aj cenu.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10