Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Neskoršia večera pre tri osoby a dieťa. Reštaurácia zaplnená na 75%. Obsluha bez váhania prišla no na jedlo sa čakalo relatívne dlhšie, ale chuť, kvalita a velkosť porcií nakoniec rozhodli,že päť hviezdičiek je zaslúžených. Reštauracia…"

Nájdete v:

Jarovský dvor
Mandľová 18, Jarovce (Bratislava) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Neskoršia večera pre tri osoby a dieťa. Reštaurácia zaplnená na 75%. Obsluha bez váhania prišla no na jedlo sa čakalo relatívne dlhšie, ale chuť, kvalita a velkosť porcií nakoniec rozhodli,že päť hviezdičiek je zaslúžených. Reštauracia…"

0/10 celkové hodnotenie

"Beznádejná služba. Jedlo nie je chutné a ceny sú katastrofické a nie sú adekvátne množstvu a kvalite. Pivo sa podávalo teplé, citrónová voda mala na hrnci 2 plátky citróna a tiež teplé. Citát z pozmenenej pizze „táto…"

10/10 celkové hodnotenie

"Dobre (Pôvodné) Ok"

10/10 celkové hodnotenie

"Pekná reštaurácia s posedením vnútri a v letnom období aj vonku. Vhodné aj na oslavy či spoločné posedenia, kedy vedia pripraviť priestranné sedenie. Pizza chutná. V záhrade sú aj detské preliezky. Možnosť platiť kartou. Parkovanie pred reštauráciou alebo na ulici."

8/10 celkové hodnotenie

"Príjemné prostredie, chutné..."

Jedlo zaujímavo servírované. Ceny sú trošku vyššie. Je lepšie objednať si stôl dopredu - reštaurácia býva plná. Neboli sme tam prvý ani posledný krát.

8/10 celkové hodnotenie

"Nebola som tu..."

Prvýkrát a určite nie ani posledný. Mňa osobne ich jedlo moc baví. Či je to po chuťovej stránke alebo servírovacej. Sedenie vonku je veľmi príjemné. Ak máte deti určite sa tu nudiť nebudú.

10/10 celkové hodnotenie

"Milý personál, výborné..."

Jedlo, za dobrú cenu. Parkovanie môže byť trochu problém

10/10 celkové hodnotenie

"Krásna veľká reštaurácia..."

S možnosťou sedenia v interiéri, na dvore, alebo terase. Bohatá ponuka chutných jedál, široká paleta nápojov, ochotný personál. Zažil som tu oslavu šesťdesiatky, kar, aj bežný obed v strede týždňa a vždy to bolo na jedničku, rozhodne odporúčam.

10/10 celkové hodnotenie

"Neskoršia večera pre..."

Tri osoby a dieťa. Reštaurácia zaplnená na 75%. Obsluha bez váhania prišla no na jedlo sa čakalo relatívne dlhšie, ale chuť, kvalita a velkosť porcií nakoniec rozhodli,že päť hviezdičiek je zaslúžených. Reštauracia patrí medzi drahšie, ale cenovo stále primerané kvalite a slusbám. Vstup a parkovanie bezbarierové i keď na prijazdovej ceste. Mini detské ihrisko je super a ocenia ho hlavne rodiny. Za mňa odporúčam.

8/10 celkové hodnotenie

"Hľadala som reštauráciu..."

Vhodnú pre rodinné oslavy, ktorá by mala dostatok miesta pre deti, vonkajší dvor aj vnútorný detský kútik pre zlé počasie. V Bratislave je takýto priestor vzácny, respektíve ani nie je. Mrzí ma, že vnútorný kútik je tak biedne vybavený a že priestor neponúka viac súkromia, napríklad pre kojace matky, priestor na prebaľovanie, či pobehujúce deti. Inak by bol perfektný. Trošku mi vadilo, že počas našej oslavy boli v miestností ďalšie 2 oslavy a teda veľa hluku. Preto dávam menej hviezdičiek za atmosféru. Obsluha ale bola perfektná, neskutočne milá a vyhoveli s úsmevom našim požiadavkám, aj takým divným ako prevzatie torty z nášho auta - pretože mužovi zrovna zaspalo dieťa, alebo že sme potrebovali šrobovák kvôli primontovanej novej hračke, ktorú synček dostal. Všetky palce hore pre túto ľudskú obsluhu. Jedlo bolo tiež perfektné. Vybrali si aj vegáni, aj bezlaktózoví členovia a chutilo famózne. Stojí to za trošku vyššie ceny. Radi sa do reštaurácie vrátime v lete, kedy budeme môcť využiť dvor.

10/10 celkové hodnotenie

"Prisli sme a..."

Casnicka nas upozornila ze sa caka na jedlo pocas obeda cca 1,5 hod. Ostali sme a dali sme si kavu. Objednavka nakoniec trvala cca 25-30 minut. Jedlo bolo fakt dobre, porcie velke. Ceny su ale trochu vyssie. Kvalita tam ale bola. Vonku prijemne sedenie s atrakciami aj pre deti.

8/10 celkové hodnotenie

"V nedeľu trošku..."

Viac rušno takže sa dlhšie čakalo na jedlo no chutné ako vždy, len koleno je servírované v takej malej panvičke čo sťažuje manipuláciu. Zišlo by sa to koleno podávať na doštičke aby sa ľahšie oberalo.

8/10 celkové hodnotenie

"Prostredie sa nezmenilo..."

Ani po dlhsej dobe,bolo to v pohode. Jedlo,ktore som si objednala bolo chutné až na zeleninovy šalát(obloha),ktorý bol preliaty balzamikom,co je skoda. Treba si uvedomit,ze nie kazdemu chuti. Inak vsetko fajn.

6/10 celkové hodnotenie

"Boli sme tu..."

S kolegami na obede. Keď sme chceli zaplatiť, obsluha mala problém rozdeliť účet. Odôvodnila to, viac ako nepríjemne, že to treba oznámiť dopredu. Chápem, že mala pani veľa práce, ale možno by sa to dalo odkomunikovať aj prívetivejšie. Alebo by si mohla prevádzka vyvesiť tabuľku s takýmto oznamom na dvere,alebo niekde kde to bude neprehliadnuteĺné. Až na vyššie popísaný incident sme boli spokojní aj s obsluhou aj s jedlom.

8/10 celkové hodnotenie

"Velmi fajn, menu..."

Je uplna slovenska kvazi retro klasika. Poctivo urobene, prijemna obsluha a miesto kde sa clovek citi dobre. Nic hipsterske ani posh, ale velmi chutne.

10/10 celkové hodnotenie

"Ďakujeme veľmi pekne..."

Za úžasný obed. Vynikajúca atmosféra, vymakané jedlo, veľmi milá obsluha a krásne prostredie 👍

10/10 celkové hodnotenie

"Bol som milo..."

Prekvapený touto reštauráciou. Aj keď pri vstupe z ulice vyzerá nenápadne, vnútri nájdete dostatok útulného priestoru a sednie vo dvore s preliazkami pre deti. Taktiež tu bol detský kútik na hranie vo vnútri. Čo ale najviac prekvapilo bolo jedlo, ktoré bolo veľmi chutné a už sa teším na ďalšiu návštevu na pochutnanie si na ďalších jedlách z ponuky.

6/10 celkové hodnotenie

"Pizzu dodali bez..."

šunky zo zle rozmrazeneho cesta, pivo teplé bez bubliniek z práve narazeneho suda. Sice hnusné ale zato drahe 😂.V slušných podnikoch nechajú začiatok suda odtiecť. Je tu krasne prostredie ale v lete vonku neskutočne vreštia deti !!! Je to detské ihrisko alebo reštika ?! Na obsluhu mám väčšinou šťastie. Jedlo ale VZDY "dodrbu" a doniesť jedlom aspoň 2 ľuďom naraz je pre nich z kategórie sci-fi. Na to všetko je tu pomerne draho ! Bol som tu veľkrát a vždy keď sem zoberiem niekoho najesť, je to ostuda ! Jedine súkromne ale na obchodné stretnutie s obedom je to vyložene riziko.

10/10 celkové hodnotenie

"Mila obsluha, fajn..."

Jedlo, mali sme tam rodinnu oslavu - odporucame

6/10 celkové hodnotenie

"Dala som si..."

špenátové rizoto ktoré bolo podľa mňa dosť chuťovo nevyvážene ale to je asi na osobnej preferencii. Partnerovi steak chutil. Ceny na lokalitu dosť prestrelené. Atmosféra príjemná, podnik bol čistý až na zašpinený obrús na našom stole a čašníčku s barmankou, ktoré fajčili priamo na bare pred zakazníkmi, nebol nato príjemný pohľad. Pán ktorý nás obsluhoval bol velmi priateľský a ochotný, tomu nemám čo vytknút. Celkový dojem hodnotím tak na 3*😊

10/10 celkové hodnotenie

"Dali sme si..."

Denne menu, brokolicova polievka, vyprážany syr, tatarska, hranoly, jedlo bolo chutné, rýchlo servírované, personál príjemný.

10/10 celkové hodnotenie

"Dali sme si..."

Denne menu, brokolicova polievka, vyprážany syr, tatarska, hranoly, jedlo bolo chutné, rýchlo servírované, personál príjemní.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10