Menu

Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Toto miesto sa nachádza v centre bratislavského starého mesta. Môžem povedať, že má svoju vlastnú atmosféru, je naozaj príjemná a príjemná. Posedieť si môžete na terase, v boxoch, za klasickými reštauračnými stolmi alebo…"

Nájdete v:

Urban House
Laurinská 213/14, Staré Mesto (Bratislava) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Toto miesto sa nachádza v centre bratislavského starého mesta. Môžem povedať, že má svoju vlastnú atmosféru, je naozaj príjemná a príjemná. Posedieť si môžete na terase, v boxoch, za klasickými reštauračnými stolmi alebo…"

6/10 celkové hodnotenie

"Super cool šnurovanie. Skvelé prostredie, chutné jedlo. ALE neboli všetky jedlá, napríklad sa nerobili žiadne hamburgery, ktoré vám boli oznámené, keď ste si už vybrali. Služba bola neprívetivá, veľmi zdôraznená, pretože…"

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšie miesto v Bratislave! Úžasná pizza, ktorá prekvapí zložením. Skvelá domáce a zahraničné pivá na čape. Príjemná a ochotná obsluha. Charizmatické prostredie.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi pekné miesto pre našu poslednú noc, personál je veľmi priateľský, veľa priestoru, pivo veľmi dobré a máme pizzu, naozaj veľmi peknú, odporúčam 100%.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Dlhšia čakacia doba na jedlo, ale stojí to za to (Pôvodné)…"

10/10 celkové hodnotenie

"Priestory dosť veľké aj pre skupiny, šikovne rozdelené na tichšiu kaviareň a zadnú časť s hlasnejšiou hudbou. Jedlo vynikajúce, pizza margherita, v jednoduchosti je krása, potešilo by len keby bola o kúštek väčšia (Už na tu sumu 🤷‍♀️ ale…"

10/10 celkové hodnotenie

"Moje obľúbené miesto na kávu / koktail je v Bratislave. Je to uber bedrové miesto s chutnou kávou, koláčmi, kokteilmi a viac ako slušným jedlom. Je to drahšie, ale ak hľadáte miesto, kde môžete mať takmer všetko pod…"

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi pekná reštaurácia, služba bola veľmi priateľská a rýchla.…"

8/10 celkové hodnotenie

"Krásna reštaurácia, prijemne..."

Posedenie. Za vzhľad a atmosféru by sim dala 5⭐️ , ale pokazilo to pár veci. V prvom rade síce milá obsluha, ale absolútne nevedela povedať čo za jedla vlastne ponúkajú. Opis znel asi takto, že všetko je super, veľmi svieže, ale ani zmienka o tom o aké jedlo ide ( žiadne ani omylom bližšie vysvetlenie ), pizzu nerobili lebo neprišiel kuchár čo ju robí 😏 a kávu po 20:00 hod nepodávajú 🤪. Pripadala som si ako dieťa v škôlke ktorému učiteľka zákaže cukrík lebo je to nezdravé 😂 asi sama viem či kávu môžem aj to, že kedy a koľko. Plnoletost som dosiahla už dávno a o svojprávnost som zatiaľ tiež neprišla. Ale alkohol som si mohla dať 👍🏼🍸🍹 to ma potešilo. Jedlo bolo fajn ale nebolo to nič čo by ma ohúrilo alebo nejak prekvapilo. Keby tam nebolo take fajn prostredie asi by som sa tam už nevrátila, ale plánujem sa vrátiť na tu kávu čo mi odmietli urobiť 😂 tak snáď to v budúcnosti stihnem do 20:00 hod. 😀

10/10 celkové hodnotenie

"21.8.22 sme si..."

Sem odbehli počas mojej rozlúčky so slobodou s kamarátkami a bola to skvelá voľba. Drinky neskutočné a jedlo chutné a hlavne poctivé. Taktiež nesmiem zabudnúť na veľmi milú obsluhu. Ďakujeme

10/10 celkové hodnotenie

"Po dllllhej dobe..."

Hľadania a ochutnávania anglických raňajok mi včerajšie raňajky v Urban House vykúzlili úsmev na tvári a spokojnosť v brušku. Výborné bolo aj matcha latte, tomu som však neodolala a ochutnala skôr, ako som ho stihla odfotiť. Pozitívne hodnotím aj zazelenanie priestorov väčším množstvom rastlín. Ďakujem za skvelé raňajky.

6/10 celkové hodnotenie

"Dnes maximálne za..."

2 hviezdičky. Nedeľa brunch, veľmi málo ľudí (počasie), ale napriek tomu sme veľmi dlho čakali, jedlo a káva prišli už iba vlažné. Jedlo sa ešte ako tak dalo vydržať, ale káva sa už naozaj nedala vychutnať. Druhé cappuccino zabudli, ďalšie sme doobjednali a o 20min neskôr sme obe zrušili, lebo stále neprišli 😔🤷 Dávam 3 hviezdičky, lebo verím, že to bol iba blbý deň.

10/10 celkové hodnotenie

"Za mňa zaujímavý..."

Podnik. Celé to bolo také hypsterské. Obsluha bola rýchla, prívetivá a aj krásna 😀. Koláčiky boli mňamka a aj kávička mi veľmi chutila. Odporúčam ..😀👍

6/10 celkové hodnotenie

"Na prvom mieste..."

Tento podnik určite vyzdvihuje jeho atmosféra, prostredie, pohodlné posedenie a pozorná obsluha (ak prídete teda v dobrom čase). Čo sa týka jedla - treba pozerať gramáž porcií, nech niekedy neostanete prekvapení :D Prípadne sa spýtajte obsluhy, nám slečna poradia a opísala čo od jedla čakať a ako zasýti. Menu je fajn v tom, že nájdete naozaj zo všetkého niečo, z mojej skúsenosti zároveň robené kvalitne, čo sa často nevidí. Drinky taký štandart, vizuálne primerané cene. Koláče slabšie, od banoffee pie-u za tú cenu som po pripravovaných jedlách čakala viac, miso karamel vôbec nebol cítiť, najvýraznejšie bolo asi to cesto. Drinky výborné. :)

8/10 celkové hodnotenie

"Priestor je perfektný!..."

Interier som si hneď zamilovala, je veľmi kreatívny a príjemný! Cappuccinový zážitok to úplne nebol ale celkový dojem mám veľmi dobrý a určite sa vrátim 😊

10/10 celkové hodnotenie

"Pridala by som..."

Ešte hviezdičky lebo všetko je tu dokonalé a na úrovni. Krásny priestor, príjemný personál a výborné jedlo, nápoje aj dezerty. Shakshuka bola skvelá ale trošku moc pikantná ak by som niečo mala vytknúť. Teším sa na ďalšiu návštevu, ktorá určite bude čoskoro. Ste TOP ✨

10/10 celkové hodnotenie

"Bar/restika s príjemnou..."

Atmosférou, veľmi pekné priestory. Veľa miesta na sedenie a v lete asi aj terasa. Obsluha rýchla a milá, jedlo (kórejské hranolky) chutné a pekná porcia, len drahšie. Priemerné ceny hlavného jedla 13-15e. Privítal by som menej hlasnu hudbu.

8/10 celkové hodnotenie

"Jedinečné zaujímavé priestory,..."

Obsluha fajn, len sme miestami dlhšie čakali. Pohár vody sme dostali zdarma. Deci prosecca 6-7 eur. Jedlo tiež netradičné kombinácie a chute, bolo výborné, ceny asi primerané centru mesta a netradičnosti. Inak na bežné najedenie sa to nebude. Ale raz za čas prečo nie. :)

10/10 celkové hodnotenie

"Moderné svieže miesto..."

Na posedenie s priateľmi. Turisti prichádzajúci do Bratislavy by nemali tento podnik minút. Je tu živo a sviežo

10/10 celkové hodnotenie

"Obsluha veľmi ochotná..."

A príjemná, drinky super chuťovo aj vizuálne, len ceny sú trochu vyššie, zastavila som sa raz na raňajky avokadovy toast bol geniálny.

10/10 celkové hodnotenie

"WAU. Nádherne zrekonštruované..."

Priestory. Veľký posun oproti minulosti. Rozhodne som mala pocit luxusnej zahraničnej dovolenky. Jedlo bez pochyby famózne. Obsluha bola naozaj milá, dokonca nám dovolili sadnúť si na rezervované miesto.

6/10 celkové hodnotenie

"Fajn atmosféra, prostredie,..."

Pohodlné posedenie, obsluha z mojich skúseností vždy pozorná. V menu nájdete naozaj zo všetkého niečo a každý si vyberie. Vizuál vyššej cene zodpovedá, chuť skorej taký priemer, veľkosť porcie podpriemer. Z koláčov vyskúšaný banoffee, ktorý bol celkom sklamanie.

10/10 celkové hodnotenie

"Podnik mam rada...."

Vzdy je zivy, plny ludi (z velkej casti nase slovenske “celebritky”) hra tam fajn hudba (mozno az prilis nahlas na nejaku hlboku konverzaciu), ceny samozrejme trosku vyssie. Drinky fajn, fajn vyber snackov a takisto aj obsluha je vzdy mila

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10