Menu
zdroj: Google maps

K vínku


Najužitočnejšie hodnotenie:

6/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Drahšie reštaurácie na svahu, ani zlé ani extra dobré. Ale keďže sú živí z turistov, ktorí sa neustále mení, môžu si to dovoliť…"

Nájdete v:

VON ROLL Restaurant
031 01 Demänovská Dolina, Liptovský Mikuláš - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

6/10 celkové hodnotenie

"Drahšie reštaurácie na svahu, ani zlé ani extra dobré. Ale keďže sú živí z turistov, ktorí sa neustále mení, môžu si to dovoliť…"

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi pekné a originálne prostredie, chutné jedlá, milí personál, dakujem vam"

10/10 celkové hodnotenie

"Boli sme na..."

Tatranskej večery zážitkov v tejto reštaurácii. Vyvezú vás ratrakom a potom sa už nechajte len rozmaznávať. Jednoducho povedané NEBÍČKO V PAPULKE. Menu je chuťovo vyvážené, s manželom sme si veľmi pochutnali . Vyzdvihujem aj profesionálny prístup čašníka Ondreja. Veľká spokojnosť.

6/10 celkové hodnotenie

"Bol som dosť..."

Sklamaný. Hrajú sa na "zážitkovú" reštauráciu, ale množstvo zákazníkov dvaja oprsklí čašníci vôbec nezvládajú. Zákazníci stoja v rade pri bare aby mohli vôbec zaplatiť a odísť, lebo čašníka by sa nedočkali. Jediné detské jedlo je pizza...z jedálneho lístka si dieťa nevyberie. Ceny vysokohorské, ale nech....keby boli služby adekvátne k cene nič nepoviem. Načo je dobrá takáto katastrofa. Kedy už konečne niekoho v TMR napadne, aby urobij na svahu modernú samoobslužnú reštauráciu, tak ako to funguje v Rakúsku. V priebehu 10 minút si sami vyberiete polievku, hlavné jedlo, nápoje a rovno aj zaplatíte. Vo Von Roll som len na čašníka dohromady čakal viac ako 20 minút.

8/10 celkové hodnotenie

"Skvelé jedlo, hlavne..."

Krupoto a paradajkovo-rybacia polievka - odporúčam. Obsluha prijemná, hlavne vtipný čašník. Krásne prostredie a pekne zariadená reštaurácia s nádychom histórie lanovky na Chopok. HLAVNÉ MÍNUS tohto obdobia!!! - nechápem prečo je taká príjemná reštaurácia, kde nie je taký ruch ako v iných zariadeniach v jasnej a hlave kde je tak dobré jedlo !!!je väčšinu času cez jarné prázdniny zatvorená!!! - dni kedy je Jasná najviac preplnená a reštaurácia je väčšinu času zatvorená

10/10 celkové hodnotenie

"Je to jedno..."

Z mála miest, kde dokážu pripraviť chutné jedlo za dobrú cenu. Veľmi doporučujem navštíviť. Keď sme v tejto lokalite, vždy sa tu zastavíme. Pesedenie je tiež spojené s nádherným výhľadom. Reštaurácia má ešte jedno špecifikum, že sa dá do nej dostať lanovkou alebo vyšlapať peši. Reštaurácia sa nachádza v pôvodnej prestupnej stanice dvojsedačkovej lanovky na Chopok. Interiér je zachovaný.

10/10 celkové hodnotenie

"Prijemne prostredie, rychla..."

Prijemna obsluha, nadherne vyhlady, wc na urovni

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelá obsluha, výborné..."

Nápoje aj jedlo...odporúčame

8/10 celkové hodnotenie

"Chata je moc..."

Krásna a tie výhľady za pekného počasia z nej sú úžasné.

10/10 celkové hodnotenie

"Škoda, že to..."

Nie je otvorené aj v lete, bola by to príjemná orosená zástavka na túre

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10