Menu
zdroj: Google maps
Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Polievka veľmi chutná. Kari polievka. Sushi 🍣 tanier pre jednu osobu je tiež veľmi chutný.…"

Nájdete v:

Wasabi
Mostná 58, Nitra - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Polievka veľmi chutná. Kari polievka. Sushi 🍣 tanier pre jednu osobu je tiež veľmi chutný.…"

10/10 celkové hodnotenie

"So sushi v tomto podniku som spokojná ;) Jediná chybička je personál, pôsobia dosť podráždene..."

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajuce"

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúce jedlo a prijemna obsluha"

6/10 celkové hodnotenie

"Sushi nás zvlášť..."

Neohúrilo, jedla som na veľa miestach aj výrazne lepšie. Obsluha tiež priemerná - pomalá a bez úsmevu. Naozaj sa dá hodnotiť iba slovom PRIEMER.

8/10 celkové hodnotenie

"Pekná reštaurácia s..."

Príjemnou atmosférou. Obsluha rýchla, aj keď som mala nepríjemný pocit, keď si čašníčka nič nezapísala, ale na nič nezabudla, dokonca vedela kto si čo objednal. Jedlo bolo naozaj chutné, curry polievka mi naozaj učarovala.

8/10 celkové hodnotenie

"Reštaurácia je priestorovo..."

Veľmi pekná a moderná. Jedlo je veľmi pekne podávané a aj čaj bol v krásnom malom čajníku. Obsluha bola milá aj rýchla, automaticky nosila jedálne lístky na stôl, keď niekto prišiel. Jedna čašníčka mala obuté šľapky, čo sa mi osobne vôbec nepáčilo. Tiež som robila v tomto odvetví a rozumiem, že byť celý deň v topánkach je niekedy nepríjemné, ale sú proste miesta, kde sa to hodí a kde naozaj nie a toto je podľa mňa jedným z nich. Keď chcete pôsobiť na úrovni, nenechajte čašníčky aby nosili takúto obuv. Jedlo prišlo tiež rýchlo. Polievka v sushi sete pre jednu osobu bola celkom chutná ale nebola to moja šálka kávy, čo je z vašej strany v poriadku. Samotné sushi obsahovalo rolku s lososom, pravdepodobne aj jeden kúsok v tempure, avokádo a na vrchu kaviár s majonézou, tá mi chutila. Potom klasika maki losos a uhorka, tiež v poriadku. Posledné boli nigiri, s tuniakom bolo chutné ale ostatné dve za mňa nie. Zbytočne bez chuti a nedalo sa to ani požuť tá ryba. Chápem, že v tomto je čerstvosť obmedzená ale na čo využívať potraviny, kde to človek jasne pocíti aj takýmto spôsobom že to ani neprežuje.

10/10 celkové hodnotenie

"Reštaurácia veľmi pekná,..."

Obsluha milá. Prišli sme sem bohužiaľ v čase kedy každý chcel veľa sushi a set ktorý sme chceli sa bohužiaľ spraviť nedal. Vybrali sme si namiesto toho iné rollky ale neľutujeme. Jedlo bolo výborné, použité kvalitné suroviny a dezert - mangovy krém bol excelentný. Naša prvá návšteva a určite nie posledná. Ďakujeme :)

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobre sme..."

Sa napapali, sushi výborné, drinky a limonády svieže a čerstvé, atmosféra fajn,obsluha príjemná a zdvorilá, toalety čisté

10/10 celkové hodnotenie

"V Nitre ramen..."

Fakt dobrota. A následne wasabi deluxe sushi menu perfektne. Výborná chuť a aj servírovanie. Odporúčam ☺️

6/10 celkové hodnotenie

"Dnes sme navštívili..."

Podnik Wasabi,ktorý sa nachádza v Nitre.Objednali sme si polievku z jedálneho lístka,keďže nemali polievku z denného menu,ktorú nám ani neodpočítali z ceny jedla.Polievka chutila čisto ako kari s kokosovým mliekom,ničím zaujímavé.V polievke plávali polovice cherry paradajky,ktoré neboli vôbec dobre (možno menšie kusky a viac ochutenia v polievke by dodalo chuť),Hlavne jedlo sme si vybrali Wasabi set.Veľká porcia,celkom chutne.Sushi bolo veľmi dobré,veľa zázvoru aj wasabi,čo chválim.Krevetove torpéda s chilli omáčkou a ryžou,príjemná chuť,no divná kombinácia aj tak palec hore.Mínus dávam za lososa,ktorý nebol veľmi dochuteny,no s omačkou fajn.Najhoršie na tom bol lososový tatarak,neviem ako vy,no keď pripravujem tatarák dávam do nho cibuľu,korenie,kapiu a nie iba nasekam surového lososa…samozrejme,nezjedli sme ho.Nápoj - citronada tak dobra bola,no za tu cenu mohla byť viac výrazná.Možno tomu dáme niekedy šancu.Sushi Vám ide,no na ostatnom to nie je až tak dobre.

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes sme si..."

Tu po dlhšom čase dali znova sushi keďže už nebývame v Nitre a musím povedať že ich úroveň ešte stúpla a to sme si mysleli že sa to ani nedá. NAJLEPŠIE SUSHI aké sme kedy mali. ĎAKUJEME. 🥰❤️

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelá reštaurácia ci..."

Už na sushi alebo obedové menu. Reštaurácia pekná, čistá, obsluha milá. Rada sa tam vraciam.

10/10 celkové hodnotenie

"Prvá návšteva a..."

Bol som veľmi milo prekvapený, výborná milá a sympatická obsluha. Nádherné priestory a jedlo bolo fantastický ochutené. O tom ako vyzeralo hovoriť nemusím mate na to na fotke ktorú som pridal k recenzií ❤️ ďakujem a určite sa sem ešte vrátim

6/10 celkové hodnotenie

"Jedlo chutné, všetko..."

Ok. Ale čo sa už týka atmosféry a vzhľadu/čistoty je to o inom. Sedeli sme vedľa nejakej umelej bambusovej veci, ktorá bola navlečená do pavučiny s prachom, a vedľa stola daľšia pavučina na ktorej boli nachytané nejaké veci.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10