Menu
zdroj: Google maps
Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Polievky aj sushi výborné 👌🏻😋"

Nájdete v:

Yakuza sushi
Elektrárenská 2/a, Nové Mesto (Bratislava) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Polievky aj sushi výborné 👌🏻😋"

10/10 celkové hodnotenie

"Z Yakuza si..."

Objednavame len sushi a vždy sme spokojní. Donáška je rýchla a nikdy sa nám nestalo, že by nás chuť sklamala. Skúsili sme aj iné reštaurácie no vždy sme sa vrátili do Yakza keďže inde to bolo väčšinou sklamanie za prehnané ceny.

10/10 celkové hodnotenie

"Kvalitné sushi, ..."

Polievky. Vždy si pochutnáne.

6/10 celkové hodnotenie

"Objednávala som si..."

Odtiaľto dlhé roky, jedlo bolo vždy chutné a v poriadku. Minule (asi pred mesiacom) sa mi však stalo, že som v jedle našla vlas. Samozrejme, môže sa to stať a netreba z toho robiť kovbojku, ale keď som si následne prečítala niektoré z posledných recenzií, zdá sa, že táto reštaurácia začína mať problém s kvalitou a hygienou, čo je veľká škoda.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobré sushi..."

Na donášku v Bratislave, veľmi chutná Tom kha polievka. Shrek set je istota keď si chcete dať veľkú variáciu maki a chcete sa riadne najesť.

10/10 celkové hodnotenie

"Sushi bolo super..."

Chutné, najlepšia kombinácia sú jarné rolky mäsové a horčicovo-medová omáčka k tomu je pre mňa fakt top! 💪🤩

10/10 celkové hodnotenie

"Podľa mna najlepšie..."

Sushi v Ba , spolu s Geisha. Veľmi sa čudujem, že sú dlhé roky v starých nevábnych priestoroch, kam s frajerkou isto nezajdete. Keby mali peknú reštiku trebárs len v Ružinove, chodil by som aj osobne. Teraz ale priestory nehodnotim, jedlo je vždy úplne skvele

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšie jedlo široko..."

ďaleko, čo to som už pochodila a odvážim sa povedať, že najlepšie v Bratislave. Chodíme sem pravidelne a vždy maximálna spokojnosť :-)

10/10 celkové hodnotenie

"Kacica na hruskach..."

S teplym salatom, je mega ultra najlepsia! Niezeby nas u vas ine jedla sklamali. Radi k vam chodime, aj casto domov objednavame. Odporucam a ak budete obnovovat jedalny, tak sa prihovarame, aby sa ten teply salat dal objednat aj samotny.

6/10 celkové hodnotenie

"Velmi spinave zachody...."

Este sme chceli objednat dalsie veci lebo sme boli hladny, ale obsluha uz neprisla, tak sme to nechali tak. Zrejme sa viac orientuju na donasku ako na dine-in, co je fajn. Podla zachodov vsak poznas sposoby restauracie takze my uz asi neprideme, hoci chutovo bola polievka vynikajuca, aj sushi na dobrej urovni tiez

10/10 celkové hodnotenie

"Excelentné SUSHI, jediná..."

Vec v čom vidím priestor na zlepšenie je sedenie pripadne nejaká mala terasa aby sa mohlo konzumovať jedlo vonku

10/10 celkové hodnotenie

"Za mňa jedno..."

Z najlepších sushi aké som zatiaľ jedol. Určite sa oplatí prísť priamo do reštaurácie, pretože plating stojí za to a jedlo si tu vychutnáte viac ako rozvoz.

8/10 celkové hodnotenie

"Dnes sme si..."

Objednali ako mnohokrát predtým. Vždy sme boli spokojní. Ale dnes nám prišli studené krevety a tuniak v sushi (nigiri maguro) sa nedal jesť. Zlá chuť a nedal sa požuť. Dúfam, že to bola dnes ojedinelá skúsenosť a nešli tu dole s kvalitou surovín...

10/10 celkové hodnotenie

"Ovocné taštičky totálne..."

Top, parádna kyselkavá chuť nič precukrené, úžasná fresh chuť presne také milujem. Kačka rezance úžasná. Ste super chutilo mi veľmi, objednám si určite znovu a znovu.

10/10 celkové hodnotenie

"Jedno z najlepších..."

Sushi v meste. Jediná škoda je zmena menu a vyradenie sushi setu “Fish Set” z ponuky. Dúfam, že ho niekedy vrátia 😅 Chýba set s viacerými rybami v jednom. Inak super, spokojnosť.

10/10 celkové hodnotenie

"Úplne pohodová prevádzka,..."

Veľmi ochotný personál, komunikatívny. Brali sme 3 sety sushi, všetkým nám chutilo. WC bolo čistučké, príjemným prekvapením boli "osobné" látkové miniuteráčiky ma utieranie rúk - po použití ich treba dať do pripraveného koša na pranie.

10/10 celkové hodnotenie

"Sushi je vynikajúce,..."

Najlepšie v Bratislave. Nenechať sa odradiť pánmi z donáškovej služby. Cena naozaj stojí za kvalitu jedla.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10