Menu
zdroj: Google maps
Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Chutne jedla, cez obed ponuka menucok za rozumne ceny, cerstve a pekne naservirovane"

Nájdete v:

Bamboo Vietnamese Cuisine
Majerníkova 36, Karlova Ves (Bratislava) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Chutne jedla, cez obed ponuka menucok za rozumne ceny, cerstve a pekne naservirovane"

10/10 celkové hodnotenie

"Ďakujeme za výborné..."

Jedlo, naozaj sme si pochutili! Slečna čo obsluhovala bola veľmi milá a nápomocná. Do tejto reštaurácie určite ešte prídeme! Mňam! 🤩

10/10 celkové hodnotenie

"Toto miesto stále..."

Zostáva mojou najobľúbenejšou vietnamskou kuchyňou v Bratislave. A aj keď sú možno miesta, ktoré niektoré jedlá robia lepšie, Bamboo zbožňujem, Bun Bo Nam Bo tu mám absolútne najradšej, polievku s Wan Tan taštičkami úplne milujem, Famous chicken tiež vrelo odporúčam. Vraciame sa pravidelne a sme tu šťastní :)

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajuce jedlo, velmi..."

Chutne polievky a najma vynimocne dobre vegetarianske verzie jedal (sojove kusky a vegetarianska chrumkava kacica). Navyse prijemny personal a rozumne ceny.

10/10 celkové hodnotenie

"NEUVERITĽNÁ reštaurácia! Výborné..."

Jedlo, pekné prostredie, a dokonalý PÁN časník!!! Tak toto sme dlho nezažili, čo sa týka obsluhy a tuším, že takýto prístup nájdeme inde len tu. Mal by tento PÁN čašník robiť kurzy, ako komunikovať s ľuďmi. Sme veľmi, veľmi, VEĽMI spokojný. Istotne to nebola naša posledná návšteva. Vrelo odporúčam. • ostro-kyslá polievka • bum bo nam bo s kuracím mäsom (na moju žiadosť) • chrumkavé kuracie mäsko, omáčka s kari, ryža • mangový nápoj !TOP!

10/10 celkové hodnotenie

"Ako je už..."

Pri tejto značke reštaurácií zvykom, môžete čakať kvalitu. Je to veľmi dobrá vietnamská reštaurácia. Jedlo je super chutné majú obrovský výber. Obsluha bola tiež dobrá. V jedálnom lístku nájdete aj zaujímavosti z Vietnamu a z vietnamskej kuchyne. Kľudne si dajte poradiť nejakú špecialitu ak chcete ochutnať niečo výnimočné. Veľmi radi sem chodíme a v Bratislave sa začínajú tieto reštaurácie rozrastať, čo je dobre pretože táto kuchyňa je top level. Som rád že si tu môžem dať niečo chutné ale hlavne zdravé. Vyprážané syry, rezne to majú spočítané :)

8/10 celkové hodnotenie

"Chutne a hlavne..."

Rychle. Velmi pestry vyber jedal a asi som tu este nemal zle jedlo. Skoda, ze sa neda platit kartou

10/10 celkové hodnotenie

"Keď som sem..."

Prišiel prvý krát, tak ma trochu prekvapila budova, v ktorej sa reštaurácia nachádza lebo to vyzerá že ste vošli do opustenej budovy. Ale samotná reštaurácia má príjemnú atmosféru, ozdobu aj obsluhu. Jedlo podávajú rýchlo, a je naozaj chutné. Môžem len odporučiť. Platba kartou nie je možná.

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajuce jedlo a..."

Mila obsluha. Odchadzali sme chutovo maximalne ulahodeni a napraskani. Jedlo bolo pripravené rychlo, aj ked bol podnik zaplnený takmer z 1/2. Urcite sa budem vracat. Navstivila som na odporucenie. Odporucam mango curry a pho.

10/10 celkové hodnotenie

"výborné jedlo, rýchla..."

Obsluha, vstup do reštaurácie vyvolal pri prvej návšteve trochu rozpačité dojmy (Dlhé Diely), ale netreba sa nechať odradiť, jedlo to určite vykompenzuje. Zatiaľ som tu nemala jedlo, čo by mi nechutilo, pikantná (nie ostrokyslá) vietnamská polievka určite stojí za ochutnanie. Nedá sa platiť kartou.

10/10 celkové hodnotenie

"Objekt (hlavne vstup)..."

Nepôsobí vábne, obsluha však veľmi ochotná - vždy poradí, na výber veľa jedál za dobré ceny, veľké porcie krásne na-style-ované, v peknej keramike, veľmi chutné.

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúca vietnamská reštika,..."

Na dlhých dieloch hádam jediná schopná, exkluzívna ostrokyslá polievka, tom yumka taktiež na jednotku, aj keď ma môj vkus atypická, čo ale nie je vôbec mínus. bun bo nám bo pecka, chrumkavé kura detto, phočko som jedol už aj lepšie, obsluha príjemná, nemal som nikdy žiaden problém. Jediné mínus sú priestory aj keď rozumiem, že asi nie je na dlhých dieloch veľmi z čoho vyberať. Vlastne samotný interiér je zvládnuteľný, terasa je pecka, len kým sa tam človek dopracuje, tak ostane nepríjemne mindsetnutý zo samotného vstupu. V konečnom dôsledku je bamboo pecka a môžem ho len vrelo odporučiť. 🙏

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo vynikajuce. Zial,..."

Da sa platit iba v hotovosti. Mala som malo, chybali mi 3 eura pri nákupe za 30 eur. Odpustili mi to mihnutim oka.

10/10 celkové hodnotenie

"Šikovná obsluha..."

. Jedlo chutné a ceny primerané .

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10