Menu
zdroj: Google maps


Obsahuje:


Najužitočnejšie hodnotenie:

4/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Veľmi nehygienické miesto, bohužiaľ je ťažké zistiť viac o riadoch od obsluhy, plus najhoršie je, že napriek jedeniu na mieste si môžete vybrať iba plastový príbor.…"

Nájdete v:

Bar Ha Noi
Jana Pawła Woronicza 30, Nezaradené - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

4/10 celkové hodnotenie

"Veľmi nehygienické miesto, bohužiaľ je ťažké zistiť viac o riadoch od obsluhy, plus najhoršie je, že napriek jedeniu na mieste si môžete vybrať iba plastový príbor.…"

8/10 celkové hodnotenie

"Dobré rezance a veľké množstvo. Ale kvalita kuracieho mäsa nebola taká veľká.…"

8/10 celkové hodnotenie

"Chutné (Pôvodné) Smacznie"

10/10 celkové hodnotenie

"Fantastická Pho. Lahodné jarné závitky. Naozaj boh červený thajský kari.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Chutné, ale tofu..."

V massaman carry nesolené (okorenené?). Napriek tomu dáva 5 hviezdičiek za fanúšikovské služby, bežné ceny a miesta

8/10 celkové hodnotenie

"Chutné jedlo za..."

Príjemnú cenu, len 22 PLN za dve kurčatá s hranolkami a šalátom. odporúčam

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi chutné a..."

Za rozumnú cenu. Veľké porcie. Mierne mínus za čistotu. Nie je tu nikto, kto by po zákazníkoch okamžite utieral stoly, takže keď sa najete na mieste, nie vždy sa dá sedieť za čistým stolom. A rotácie je dosť veľa. Ako je to v baroch tohto typu.

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo je chutné,..."

Aromatické, ryža nie je lepkavá, celkom dobré šaláty. Porcie sú veľké. Konkurenčné ceny. Nevýhodou je jednorazový - plastový - príbor. Štandardná služba pre tento typ priestorov.

8/10 celkové hodnotenie

"Veľké porcie, dobré..."

Ceny, možnosť vziať si so sebou navyše plus, široký výber z jedálneho lístka

6/10 celkové hodnotenie

"Trochu vysoké ceny..."

Za vietnamskú kuchyňu. Ak by bola chuť dobrá, cena by sa ubránila. Vzal som si kurča Hip Hek s vyprážanou ryžou - ryža bola presolená, šalát bol strašne pálivý, niekto prepečený s paprikou, aj zelenina bola prepečená, len kura bolo naozaj dobré :) Manžel si dal hovädzie mäso v 5 príchutiach a mal prepečenú ryžu, omáčku a nekorenenú zeleninu a rovnako sa sťažoval na štipľavosť šalátu. Môjmu synovi veľmi chutilo kura a hranolky, druhý syn si dal krevety v sladkokyslej omáčke a sťažoval sa aj na šalát a prepečenú ryžu.

10/10 celkové hodnotenie

"Prvýkrát som vyskúšal..."

Vietnamské jedlo vo Varšave. Môj priateľ odporučil toto miesto a ja som ho navštívil a od toho dňa som toto miesto pravidelne navštevoval. Jedlo je veľmi chutné. Služba je super rýchla, zatvárajú sa okolo 20:00. Kuracia vyprážaná ryža a kura Teriyaki musíte vyskúšať. Vrelo vám odporúčam vyskúšať tieto dve jedlá. Bola tam nejaká vietnamská chladivá pasta a nazbieraný cesnak, aby ste to mohli jesť spolu s jedlom a hodí sa naozaj dobre ku každému jedlu.

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi veľký výber..."

Jedál na jedenie, takže je ťažké spojiť sa s jednou návštevou, ale Pad Thai s kuracím mäsom, ktoré som si objednal za veľmi dobré peniaze, chutil správne. Príliš hustá omáčka a jej prebytok podľa mňa spôsobili, že si ju už druhýkrát neobjednám, ale určite sa do reštaurácie ešte vrátim, aby som skontroloval ďalšie zaujímavé položky. Odporúčam každému, kto má rád ázijskú kuchyňu. ⭐️⭐️⭐️⭐️

10/10 celkové hodnotenie

"Chutné, ale tofu..."

V massaman carry nesolené (okorenené?). Stále dáva 5 hviezdičiek za fanúšikovské služby, normálne ceny a miesta

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobré čínske..."

Tofu a lahodná kačica v sladkokyslej omáčke (šťavnatá, nie mastná).

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi chutné a..."

Za rozumnú cenu. Veľké porcie. Možno menšie mínus za čistotu. Po zákazníkoch nemá kto hneď utrieť stoly, takže pri jedle na mieste sa nie vždy dá sadnúť za čistý stôl. A je tam pomerne veľká rotácia. Ako v baroch tohto typu.

10/10 celkové hodnotenie

"Bar bol znovu..."

Otvorený, dnes renovovali, objednal som si u nich jedlo, dobré ceny a chutné ako vždy, teraz neprijímajú karty, takže momentálne len hotovosť

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi veľký výber..."

Jedál na jedenie, takže po jednej návšteve je ťažké odkazovať, ale Pad Thai s kuracím mäsom, ktoré som si objednal za veľmi dobré peniaze, chutil správne. Príliš hustá omáčka a jej prebytok podľa mňa spôsobili, že si ju už druhýkrát neobjednám, ale určite sa do priestorov vrátim, aby som skontroloval ďalšie zaujímavosti. Odporúčam každému, kto má rád ázijskú kuchyňu. ⭐️⭐️⭐️⭐️

6/10 celkové hodnotenie

"Trochu vysoké ceny..."

Za vietnamskú kuchyňu. Ak by bola chuť stále dobrá, cena by sa ubránila. Vzal som si kurča Hip Hek s praženou ryžou - ryža bola presolená, šalát bol strašne pikantný, niekto to prehnal s paprikou a zelenina bola prepečená, len kura bolo naozaj dobré :) Manžel si dal hovädzie mäso v 5 príchutiach a mal prepečenú ryžu, omáčku a zeleninu zle ochutenú a sťažoval sa aj na pikantnosť šalátu. Môjmu synovi veľmi chutilo kura a hranolky, druhý syn mal krevety v sladkokyslej omáčke a sťažoval sa aj na šalát a prepečenú ryžu.

10/10 celkové hodnotenie

"Hovorí sa: čím..."

Horšie miesto vyzerá, tým je chutnejšie 😁 Ide o toto miesto. Nevyzerá to obyčajne, ale jedlo je nádherné 🔥 vzali sme si polievku pho a padtai - porcie sú obrovské, všetko je veľmi chutné! Odporúčam!

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobrá jedáleň!..."

Bol som tu niekoľkokrát pred rekonštrukciou. Po renovácii zdražel (napríklad pad thai s kuracím 29 PLN, chrumkavým kuracím 27 PLN, hovädzím 30 PLN, kačacím 33 PLN; + 1 PLN odniesť), no stále je to najlepší pad thai v Oblasť! Správne urobené, rezance nezlepené, len v jemnej omáčke, veľa kuracieho mäsa a tofu, nejaké klíčky, veľká porcia (dokonca som to nedávno vážila a vyšlo z toho 640g ;)) a dobrý šalát. Zelené kari tiež veľmi dobré jedlo a skvelá porcia. Odporúčam! určite sa vrátim.

10/10 celkové hodnotenie

"Pre mňa najlepšie..."

Vietnamské jedlo v oblasti Mordoru a niektoré z nich som už urobil. Som veľmi rád, že sú znovu otvorené, aj keď nebolo možné si nevšimnúť, že po opätovnom otvorení sa ceny zvýšili (za jedlo, ktoré predtým stálo 23 PLN, dnes platíme 27 PLN - na mieste). porcie sú správne. určite sa vrátim.

10/10 celkové hodnotenie

"Prišiel som pred..."

Rekonštrukciou. Dnes som bol znova a určite je jedlo lepšie, výzdoba vo vnútri sa tiež trochu zlepšila. Ceny sú vyššie, ale to v dnešnej dobe asi neprekvapí (napr. pad Thai s kuracím mäsom 29 PLN). Kým predtým bol pad thai fajn, teraz je naozaj výborný. odporúčam

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo a porcia..."

V poriadku, trochu zmätok s objednávkami a vyzdvihnutím (žiadne čísla nespôsobujú trochu zmätok, keď je veľa ľudí), stoly dosť špinavé od omáčok a lepkavé.

8/10 celkové hodnotenie

"V reštaurácii sa..."

Už roky podávajú orientálne jedlá. Klasikou je pre mňa polievka pho a sečuánske kura. V čase obeda je to hlučné a preplnené, ale oplatí sa čakať a jesť s radosťou. Atmosféra miesta tiež uprednostňuje tematickú konzumáciu.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobrá krčma!..."

Pred rekonštrukciou som tam bol niekoľkokrát. Po renovácii sa ceny zvýšili (napríklad pad thai s kuracím 29 PLN, chrumkavé kuracie 27 PLN, hovädzie 30 PLN, kačacie 33 PLN; + 1 PLN za jedlo so sebou), ale stále je to najlepší pad thai v okolí ! Správne pripravené rezance nie sú lepkavé, len v jemnej omáčke, veľa kuracieho mäsa a tofu, nejaké klíčky, veľká porcia (dokonca som to nedávno vážila a bolo to 640g ;)) a dobrý šalát. Zelené kari tiež veľmi dobré jedlo a skvelá porcia. Odporúčam! určite sa vrátim.

10/10 celkové hodnotenie

"Náhodou som sem..."

Prišiel pred rekonštrukciou. Dnes som išiel znova a jedlo je určite lepšie, výzdoba vo vnútri sa tiež trochu zlepšila. Ceny sú vyššie, ale to už v dnešnej dobe nikoho neprekvapuje (napr. pad Thai s kuracím mäsom 29 PLN). Kým predtým bol pad thai v poriadku, teraz je naozaj vynikajúci. odporúčam

10/10 celkové hodnotenie

"Hovorí sa: čím..."

Horšie miesto vyzerá, tým je chutnejšie 😁 Ide o toto miesto. Nevyzerá to obyčajne, ale jedlo je úžasné 🔥 vzali sme si polievku pho a pad Thai - porcie sú obrovské, všetko je veľmi chutné! Odporúčam!

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo a porcie..."

Boli v poriadku, trochu chaos s objednávkami a vyzdvihnutím (chýbajúce čísla, je to trochu mätúce, keď je veľa ľudí), stoly dosť špinavé od omáčok a lepkavé.

6/10 celkové hodnotenie

"Išiel som do..."

Rizika. Dobré 2/10, ale jedna hviezdička za veľkosť porcie, ľahko sa plní bez väčších požiadaviek. -1 pre nedostatok chuti, -1 pre príliš gumové mäso, prakticky žiadna omáčka. Veľa cestovín, hríbov, mrkvy, kapusty. Minuli sa mi aspoň klíčky. Neexistujú žiadne nádoby na omáčku na jedlo so sebou, žiadne paličky. Príprava bola trochu príliš rýchla, pravdepodobne preto to gumové mäso.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10