Menu
zdroj: Google maps
Najužitočnejšie hodnotenie:

8/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Kari s kačicou a arašidovou omáčkou s kačacích naozaj dobrý vkus, chrumkavé a krémovej.…"

Nájdete v:

Bamboo
Námestie SNP 488, Staré Mesto (Bratislava) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

8/10 celkové hodnotenie

"Kari s kačicou a arašidovou omáčkou s kačacích naozaj dobrý vkus, chrumkavé a krémovej.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúci servis, čerstvé a chutné jedlo. Vstup do reštaurácie sa môže zdať trochu divný, ale výhľad sa oplatí. Bonusové body za vegánske možnosti.…"

8/10 celkové hodnotenie

"Reštaurácia skôr pre..."

študentov a mladých s pekným výhľadom na centrum mesta. Varia veľmi chutne. Jedlo bolo fantastické! Trošku nás prekvapilo, že nemali hrubé rezance, len tenké. Akurát nevýhodou bolo, že sa nedalo platiť kartou. Je to až prekvapivé, že v centre Bratislavy sme nemohli zaplatiť kartou. Ľadový čaj bol zdarma k jedlu a mohli ste si ho načapovať zo súdka. Do reštaurácie sa dostanete nevkusným starým komunistickým výťahom, aj vstup do budovy nie je moc očarujúci. Toto by sa mohlo dať do poriadku.

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelá ázijská reštaurácia...."

Veľmi chutné jedlo a aj v čase obeda veľmi rýchlo pripravené. Mínus je že sa dá platiť len v hotovosti, čo je v dnešnej dobe trochu pozadu.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborná reštauracia, s..."

Perfektnou ponukou a lahodným jedlom! Skvelé jedlo si nájdu milovníci pikantného kari, ale aj nalubužníci jemných chutí. Poloha a krásny výhľad na hrad je iba plus 👌🏻

6/10 celkové hodnotenie

"Mangové kari s..."

Kačačim mäsom je proste závislosť. Takisto bun bo nam bo a ich mäsko s arašidovou omáčkou sú geniálne. Bohužiaľ body strhávam za to, že ak si od nich objednam niečo donáškou tak to väčšinou nemá ani polovičnú kvalitu toho čo dostanem na mieste, už som dostala 2x aj popletenú objednávku. Obsluha nie je moc príjemná a tie WC sú v Starom meste naozaj na zaplakanie.

8/10 celkové hodnotenie

"Reštaurácia s pekným..."

Výhľadom. Vo svojej kategórii skvelá voľba chutné a lacné jedlá z čerstvých surovín. K jedlu je pitie zdarma, musíte si ho však naliať pri stolíku, ktorý sa nachádza v strede reštaurácie. Hviezdičku dole dávam za neumyté stoly, ktoré boli lepkavé.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi chutné jedlo..."

(salmon teriyaki & vegan bunbonambo) veľa rôznych na výber, v jedálnom lístku sú aj ilustračné fotky jedál, čo hodnotím veľmi pozitívne; síce vyššia cenová kategória, ale je to v centre mesta, takže pochopiteľné; priestory zaujímavé, obsluha milá a rýchla :) určite sa ešte vrátime ochutnať aj iné jedlá Boli sme veľmi spokojní 😊

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi fajn. Super..."

Jedlo. Bol som tretí krát. Vegán BunBóNamBo super. Polievky top. Udon s kačacím pecka. Dobré ceny v centre! Podarené. Prídem čoskoro opäť.

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo super,..."

Ale tá obsluha… čistá katastrofa, hlavne dievča s hnedými vlasmi. Ak ju táto práca nebaví, nech sa výpoveď

8/10 celkové hodnotenie

"Na jedlo (obed)..."

Chodíme s kolegami, pôvodne do Dunaja. Najlepšia ja kačka so žltým kari a rezance, fočko alebo kurací šalát s rezancami. Pri obede neriešim obsluhu, najem sa a vypadnem. Pozor nedá sa platiť kartou.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10