MenuNajužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred 7 mesiacmi

"Dokonalý gastronomický zážitok. Správne pikantné a vyladené 😍"

Nájdete v:

Thai Mai - Bangkok Street Food
Antolská 3721/4, Petržalka (Bratislava) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Dokonalý gastronomický zážitok. Správne pikantné a vyladené 😍"

10/10 celkové hodnotenie

"Autentický podnik, kde..."

Varia Thajci. Vyskúšaný Pad Thai aj dezert. Suroviny nenakupujú v supermarketoch, ale na trhoch

10/10 celkové hodnotenie

"Za mňa topka..."

Mango rice , polievka super vychutená, milá atmosféra, určite sa vrátim ochutnať aj ďalšie jedlá

10/10 celkové hodnotenie

"Atmosfera, neskutocne chutny..."

Tom Yum, Pad Thai a capovane Svijani robi tuto restauraciu za mna najlepsou v Petrzalke. Naozaj odporucam. Dakujem za profesionalny pristup a pohodlie v Thai Mai. Pridem zase!

10/10 celkové hodnotenie

"Uzasne, jedinecne miesto..."

So skvelou atmosferou, vynimocnym jedlom, vyberove vino a pivo Svijany, mila obsluha. Odporucam vyskusat 🙏

10/10 celkové hodnotenie

"Autentická thajská kuchyňa,..."

Malý zázrak v Petržalke. Mali sme Tom Yum a bol naozaj vynikajúci.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborná thajská reštaurácia,..."

Kde varia originál Thajky :) do reštaurácie si urobte radšej rezerváciu, niektoré časy sú dosť obsadené. Jedlo je fantastické a každé pripravujú čerstvé, chute neskutočné, najlepšie aké sme skúsili. Odporúčam všetkými 10-timi :)

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi kvalitný, férový..."

A neskutočne chutný gastro koncept, ktorý si získa každého milovníka tradičných pokrmov thajskej kuchyne. Prišli sme o 19:54, kuchyňa sa zatvárala o 20tej, napriek tejto skutočnosti, nás majiteľ usadil a o pár minút sme mali na stole tú najlepšie Tom Yum polievku akú som kedy jedol. Klobúk dole pred pánom majitelom, sympatickým, ústretovým a ľudským. Vidno, že to robí s láskou. Ďakujeme

10/10 celkové hodnotenie

"Jedno z mála..."

Miest v Bratislave s autentickou chuťou thajskej kuchyne. Skúsili sme Tom Yum, Pad Thai a Tom Kha, všetko bolo výborné a pripomenulo nám to dovolenku v Thajsku. Jediné čo nás trošku sklamalo bol dezert Mango Sticky Rice, kde ryža aj mango boli super, ale kokosový krém bol na naše prekvapenie veľmi málo sladký. Inak bolo jedlo výborné a aj cenovo je to úplne v poriadku. Taktiež príjemný dojem budí vnútro malej restauracie a milá usmiata obsluha. Určite odporúčame a my sa určite vrátime.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi sme si..."

Užili návštevu a jedlo v tomto podniku, citili sme sa tu ako doma. Po príchode nás hneď privital majitel s usmevom. Jedlo a dezert bolo perfektné velmi sme si pochutili. Obsluha bola príjemná a jedlo sme mali do pár minút na stole. Ceny pomerne prijateľné. Pekné nové priestory, určite môžem len odporučiť.

10/10 celkové hodnotenie

"Hneď ako sme..."

Prišli a začuli rozprávať veľmi milé slečny z kuchyne sme sa preniesli naspäť do Thajska. Boli sme veľmi radi, keď sme sa po ochutnaní jedál v tom pocite len utvrdili. Na tomto mieste sa skutočne cítite ako v Thajsku. Výborná kuchyňa, veľmi útulný priestor s autentickou hudbou a super šikovný a milý personál. Určite treba vyskúšať.

10/10 celkové hodnotenie

"Po roku hľadania..."

Thajskej kuchyne v Ba som konečne našiel tú pravú originálnu 🙂 Krásne thajské čašnícky Vás obdarujú krásnym úsmevom a ak sa im prihovoríte rodným jazykom ,máte o úsmev naviac. Môžte nakuknúť do kuchyne ,ako sa pripravuje autentická thajska kuchyňa s milým úsmevom kuchariek,samozrejme Thajčaniek 🤗 Objednal som si klasiku, Tom Yum s ryžou ,jedna báseň 🤗 5/5/5/5 ... A majiteľ je veľmi milý človek ,čo je ďalších 5 hviez ☺️

6/10 celkové hodnotenie

"Mal som tú..."

Smolu stretnúť aj majiteľa, teda ak to ten pán s nezapravenou polovicou košele a bez slušného správania naozaj bol. Dosť nevyberavim spôsobom mi vyčítal že sedím na rezervovanom mieste, aj keď ma tam pred tým jeho čašníčka posadila. Jedlo bolo na thajské pomery priemerné, na naše celkom fajn. Thajska obsluha je veľmi milá, škoda že im to kazí majiteľ... Edit: To je úplne v poriadku presadiť hosťa, dokonca som to sám navrhol. Nepozdravit, nepožiadat a správať sa arogantne je však úplne iná vec.

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia Thajská reštaurácia..."

V BA. Milý pán majiteľ, kvalitné suroviny. Milé čašníčky. Čo viac si priať. Ak chcete zažiť originál Thajsko na tanieri, príďte. Len malé upozornenie - objednajte si stôl. Býva tu plno.

10/10 celkové hodnotenie

"Tom yum, asi..."

Najlepšia polievka akú som kedy jedol. Prijemne pikantná, chutovo vyvážená, máličko mi vadili väčšie kusy tvrdšieho zázvoru, inak plne autentický zážitok z thajskej kuchyne. Priestory menšie ale útulné, obsluha výborná, určite sa vrátim. Ďakujem🙏🏼

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobré jedlo...."

Mali sme pad thai, seefood s ryžou a dezert banán v kokosovom mlieku. Thajská obsluha rozpráva po anglicky. Dá sa platiť kartou.

10/10 celkové hodnotenie

"Ďakujeme pánovi majiteľovi,..."

že nás dnes obslúžil aj keď vedel, že prídeme minútu po záverečnej o 15. Manžel má veľmi veľkú alergiu na lepok a vy ste jediná reštaurácia, v ktorej sa nebojí v Bratislave najesť. Vždy keď ideme okolo prídeme na skvelý obed. Jedlo je autentické a veľmi chutné! Gratulujeme k získaniu ocenenia, ktoré sme si všimli visieť na stene. Naozaj si ho zaslúžite!

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10