Menu
Dobré5 hodnotení 6.9

Office Essential

od PADTHAI WOKBAR

7.50
Ružinov (Bratislava)Najužitočnejšie hodnotenie:

6/10 celkové hodnotenie pred mesiacom

"Ázijská konkurencia v Nivách ťa donúti nazvať rezance s kuracím mäsom ako "Office Essential""

Nájdete v:

PADTHAI WOKBAR
Mlynské nivy 3, Ružinov (Bratislava) - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

6/10 celkové hodnotenie

"Ázijská konkurencia v Nivách ťa donúti nazvať rezance s kuracím mäsom ako "Office Essential""

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo fantastické......"

Zahralo na moje chuťové bunky dokonalo. Obsluha pri kase trosku znudena ale nápomocná. Za dve jedla sme platili 16€ takze aj cena velmi slusna. Na jedlo sme cakali asi 7min. A atmosfera restauracie je velmi exotická a vesela. Urcite sa vratime.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemný obed...."

Môžte si nakombinovať prílohu, mäso(alebo bez), zeleninu, omáčku prípadne niečo navyše ako semienka, koriander a i. Veľká výhoda že všetko je čerstvo pripravené a naozaj teplé. Aj keď bolo dosť ľudí čakali sme do 10min. Ceny sú vyššie jeden obed pre dvoch nás stál vyše 20€, a to žiadne vymýšlance alebo dvojité porcie, ani polievku ani dezert. Samozrejme ale stojí to zato keď máte radi asijskú kuchyňu a 100% čerstvé jedlo.

6/10 celkové hodnotenie

"Príjemná atmosféra a..."

Prostredie, rovnako tak personál . Jediné mínus - jedlo, ktoré nebolo najlepšie ochutené, chute spolu vôbec nevytvárali dobrú kombináciu (neviem, či to bola omáčka alebo niečo iné), malá porcia vzhľadom na cenu.

8/10 celkové hodnotenie

"Myslím, že po..."

Troch návštevách môžem zhodnotiť, že je to fajné miesto ak máš chuť na Áziu. Jedlá sú fakt chutné pripravené z čerstvých surovín. Na vhuti je to poznať. Koncept je ale neosobný: objednať si môžeš cez kiosk alebo na bare a jedlo a nápoje si musíš vyzdvihnúť sám ako v klasickom fastfoode ako mekáč a podobne.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10