Menu
zdroj: Google maps
Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Naozaj dobré indické jedlo, za rozumnú cenu. (Pôvodné)…"

Nájdete v:

Masala Darbar
Sokolská 1/B, Okres Bratislava - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Naozaj dobré indické jedlo, za rozumnú cenu. (Pôvodné)…"

10/10 celkové hodnotenie

"Výborne jedlo i obsluha. Ak máte radi indiu, tu ste na správnej adrese."

8/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemná a milá obsluha, jedlo chutné a autentické. Rád sa vrátim"

10/10 celkové hodnotenie

"Vkusné indické jedlo, veľmi priateľské ošetrenie od pracovníkov, dostupné ceny, odporúčam to bezpochyby.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Dobré indické jedlo, chutné, aj keď trochu skromné, odporúčam objednať si ďalšie jedlo s thali pre dvoch, ak ste veľký jedlík.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes sme boli vyskúšať ďalšiu z indických reštaurácií v Bratislave a táto určite nesklamala :-) Jedlo skvelé, bez dlhého čakania, milá obsluha :-) Nie je čo vytknúť, možno až na toaletu (dvere sa nedali zavrieť nakoľko narážali do wc)"

8/10 celkové hodnotenie

"Dostali sme kupón..."

Na 4 chodové menu pre 2 osoby. Trochu som sa obával, či sa tam bude dať zaparkovať ale v čase od 17:00 to nebol žiaden problém. Obsluha nám veľa toho nepovedala,(iba ak hindčinou, bengálčinou) takže to bolo trošku nepríjemné, najmä keď som sa chcel domôcť paradajkovej polievky namiesto šošovicovej(korenistá a vodová pre mňa nič/moc) ktorú sme očakávali. Predjedlo bolo kuracie a vegetariánske, kuracie mi viac chutilo, to vegetariánske bolo na môj vkus viac prekorenené kari. Hlavné jedlo bolo najchutnejšie (butter chicken, muttar paneer) a tá pšeničná placka z tandoori pece bola cool. Dezert Mango lassi, som nedokázal vypiť(zmes manga, jogurtu, mlieka, kardamónu, škorice). Objednali sme si čaj, čierny čaj s mliekom, čo som pri objednávaní z jedálneho lístku nevedel a ani som nemal možnosť sa to dozvedieť, a to nie rovnako "nie je moja šálka kávy". Reštaurácia je otvorená už 4 roky(2017) ale do WC mohli trochu investovať, je tam ešte pôvodný socialistický kohútik, iba na studenú vodu(aj obkladačky) a dlážka sa lepila od nejakého rozliateho nápoja.

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes druha návšteva..."

V tejto reštaurácií a určite nie naša posledná. Prostredie nie je práve najkrajšie, no niečo podobné som zažil aj pri iných autentických indických reštauráciách na SVK alebo v EU. Takže netreba ostať zaskočený ale sústrediť sa na podstatne veci (jedlo). Obsluha je milá, jazyková bariéra sa dá spoločnými silami v pohode zvládnuť. Jedlo je skvelé ! Vynikajúco dochutené a pekne naservírované. V oboch prípadoch sme mali zakúpený vocuher so zľavy dňa. Ide o 4 chodove menu. Za danú cenu je to veľmi vynikajúca ponuka a odporúčam samotnú reštauráciu, ponuku zo zľava dňa ako aj akékoľvek jedlo z jedálneho lístka všetkými desiatimi. PS: dnes sme nestihli záverečnú čast: Mango Lasi. Ponáhľali sme sa na vlak, tak nám táto sladká bodka na koniec ušla, no my sa učite vrátime. Ďakujeme

8/10 celkové hodnotenie

"Parádna indická kuchyňa...."

Dostali sme kupón na 4-chodové menu a boli sme veľmi spokojní. Jedlo je naozaj skvelé, tam skutočne nie je čo vytknúť. Určite ochutnajte, nebudete sklamaní. Ešte zlepšiť výzor terasy, na ktorej by sa človek mohol cítiť aj príjemnejšie a bude to topka.

10/10 celkové hodnotenie

"Boli sme s..."

Kupónom a celé menu nám veľmi chutilo! Odporúčame :)

10/10 celkové hodnotenie

"Boli sme tu..."

Druhý raz a nemôžem dať menej ako 5 hviezdičiek. Veľmi milá a ochotná obsluha, úžasné jedlo. Manželka si dala fish pakoru a fish curry (na obrázkoch), pričom si veľmi chválila čerstvosť rýb. Ja som mal indian green salad, kadhahi chicken a neuveriteľný chlieb pudina paratha (odporúčam). Jediné, čo by som vytkol je, že automaticky nemám dosť servítok na utretie rúk či nosa po štipľavom jedle, ale na hodnotení to nijak neuberá. Určite sa vrátime.

10/10 celkové hodnotenie

"Objednali sme si..."

Valentinske menu a musím povedať že sme boli nadšení. Jedlo hralo chuťami a doslova všetko bolo vynikajúce alebo ešte lepšie. V reštaurácii sme so snubenicou jedli už viackrát a vždy odchádzame s nadšením, aké bolo jedlo perfektné. Keď v Bratislave dostanete chuť na indické jedlo, ani neuvažujte zbytočne ísť inam. Toto je jednoznačne najlepšia adresa. :)

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo výborné!..."

Mali sme Chana masala, Butter chicken ale Prawn curry (toto bolo trosku viac slané). Nemáme čo vytknúť. Jedine sme zostalo zaskočení čakaním - či už aby nám doniesli menu.. nápoj.. ale o aj samotné jedlo. Neviem však nakolko bola reštaurácia naplnená, pretože sme sedeli na terase. Inak super🤗ďakujeme.

10/10 celkové hodnotenie

"Kúpili sme si..."

Kupón cez zlavomat Na jedlo sme dlho nečakali Obsluha bola veľmi milá, dohovorili sme sa anglicky Výborne sme sa najedli Odporúčam toto miesto

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné jedlo, skutočná..."

India, obsluha je veľmi milá, ústretová, aj nám poradili, radi sa vrátime 😋

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné a chutné..."

Jedlo, veľká porcia aj keď sa zdá, že je toho málo 😁 obsluha nevie po slovensky, ale aj tak si myslím, že špičková india ❤️ navyše dobrý výber vegan jedál 🥰

10/10 celkové hodnotenie

"Skvele jedlo som..."

Bezlepkova a najedla som sa do puknutia 😁 za mna 👍👍👍 skvela obsluha 🙂

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúce, skvelé jedlo...."

Vychutene, plne koreni, dokonalosť sama. Rozhodne sme túto reštauráciu nenavstivili naposledy. Tešíme sa na ďalšiu návštevu v príjemnom prostredí, indická hudba dotvarala atmosféru Indie, a vône nás o tom presvedčili. Vyskúšajte sami

6/10 celkové hodnotenie

"Objednávka prišla na..."

čas, ešte teplá. Chicken tikka masala sama o sebe chutila veľmi dobre, len potom začala strašne štípať. Mám rada indickú kuchyňu a aj štipľavé jedlá samy o sebe, ale toto bolo aj na mňa moc. Zbožňujem naan ale ten môj bol na pohľad veľmi spálený, na chuti to nebolo až tak cítiť. Okrem toho mi v tikka masale plávali nejaké divné chlpy/štetiny, ktoré som si stále vyberala a tažko sa mi to jedlo.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi milý personál...."

Priestory reštaurácie skromnejšieho vybavenia ale čisté. Jedlo bolo famózne, výborne dochutené, čerstvo pred nami piekli indický chlieb. Určite sa vrátime.

10/10 celkové hodnotenie

"Objednal som si..."

Kadai Paneer a mango lasi. Dostanete k nemu naan a ryžu automaticky. Naan bol výborný. Chutil trochu ako palacinka. Paneer mal skvelú štruktúru. Celé jedlo do seba skvele pasovalo. Mango lasi OK, viac sladké, menej tučné.

10/10 celkové hodnotenie

"Nedajte sa odradiť..."

Vonkajškom. Vo vnútri je pekna útulná reštaurácia s výbornou obsluhou a božským jedlom. Vrelo odporúčame vegetariánske jedlo pre dvoch. Ochutnáte tak z každého rožku trošku. Za mňa TOP indická reštaurácia. 🙏

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné jedlo, veľký..."

Výber (ja som si vypýtala "not spicy" a jedlo vôbec nebolo pikantné, takže veľké plus 😊) avšak sme čakali na jedlo trošku dlhšie, aj keď nebolo veľa ľudí, ale stálo to za to; obsluha je milá, interiér tiež príjemný, spokojnosť, rada sa vrátim znova :)

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo 4..."

Chodové menu.pradajková polievka nám strašne chutila.všetko bolo super.odporúčame.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10