Menu
zdroj: Google maps
Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Perfektný kuchár, veľmi chutné jedlá, bol som úplne spokojný"

Nájdete v:

Pizza Pub Jantár
Jozefa Ignáca Bajzu 964 964/4, Prievidza - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Perfektný kuchár, veľmi chutné jedlá, bol som úplne spokojný"

10/10 celkové hodnotenie

"Boli sme tu..."

Druhy krat,a veľmi nám chutilo aj tento krat. Panenka bola presne podľa mojich predstáv, zemiaky perfektne upečené a grilovaná zelenina bola super dochutena olejom a korením,presne to tam zapadlo. Obsluha veľmi milá 😉😆 Ďakujeme a vždy sa vrátime 😉

10/10 celkové hodnotenie

"Boli sme tu..."

Prvýkrát a môžem len odporučiť 12 z 10 😊 jedlo sme vyskúšali len z víkendového menu, ale chutilo vynikajúco, výborne dochutené a porcie mega 🙈 vrelo odporúčam PIZZA PUB JANTÁR PS: obsluha veľmi príjemná a kuchár/ka je na vysokej úrovni 👌

6/10 celkové hodnotenie

"Z denného menu..."

Som si jedlo nevybral, ale pizza to istila. Jedlo chutné, ale personál, horší ako učni. Najskôr vzali zo stola aj môj tanier s pripravenou servitkou a než som dojedol, chlapec mi chcel vziať zpod nosa aj nedojedené jedlo. Naviac ani príbor nebol uložený, tak, aby mohol usúdiť, že som skončil. Túto reštauráciu určite nabudúce vynechám.

8/10 celkové hodnotenie

"Pekna reštika, super..."

Obsluha, skvelé ceny. Jedlá vypadali fakt super ale dal som si pizzu a tá až taká super nebola aj moja aj mojej ženy pizza bola príšerné mastná. Chápal som že moja je mastná lebo tam bola klobáska ale žena mala obuv sú ka kukurica a tá bola hnusne mastná tiez. Je málo pizz ktoré som nedojedol a toto je žiaľ jedna z nich nabudúce skúsim radšej panenku alebo niečo iné ako pizzu lebo to tu robiť žiaľ nevedia.

10/10 celkové hodnotenie

"Boli sme spokojní...."

Milá usmiata obsluha,na objednávku sme nečakali dlho,oceňujem podávanie prílohy zvlášť na tanieri od hlavného jedla👍určite sa ešte vrátime 🙂

10/10 celkové hodnotenie

"Spoľahlivé miesto na..."

Obed. Rýchla a aj pekná obsluha...

8/10 celkové hodnotenie

"Pizze vraj boli..."

Dobré, palacinky nič moc - trochu také vysušené a príliš sladké. Mohli by vylepšiť vzduchotechniku, vrátili sme sa trochu napáchnutí kuchyňou. Škoda, no.

8/10 celkové hodnotenie

"Výborná reštaurácia na..."

Kraji Prievidze, jedlo chutné poctivé aj oku lahodné. Pestrý výber jedál, rovnako aj pizze a na dnešné pomery za dobre ceny👍 najdrahšia pizza tuším 6.5eur 👌 obsluha v pohode 👌 interiér je vkusný, čistý, s veľkým počtom stolov. Čakacia doba na jedlo dobrá. Parkovať sa dá pred podnikom. Nemám čo vytknúť,👍 podnik na vysokej úrovni 😊😊 odporúčam keď sa chcete najesť, vzhľadom nato ze v centre (po 16:00) je z nevysvetliteľnych dôvodov všetko zavreté a nikde sa nenajete, okrem jednej kaviarničky (History Caffe)

10/10 celkové hodnotenie

"Váš burger je..."

Legendárny a neporovnateľný. Prišli sme naň až z Martina.Takisto pizza a Wrap vynikajúce. Príjemné prostredie. Odporúčam. :)

10/10 celkové hodnotenie

"veľký výber, veľa..."

ľudí, ale personál maká na plné obrátky...chutilo nám, porcie boli tiež veľké...určite ešte prídeme

10/10 celkové hodnotenie

"Odporúčam navštíviť. Dávno..."

Som nezažila tak milý a ústretový personál, zároveň výborné jedlo a pohodové prostredie, klobúk dolu.

10/10 celkové hodnotenie

"V Jantari som..."

Bola vždy spokojná, je tu skvelé spoločenské vyžitie na jednom mieste. Jedlo vždy chutné, obsluha vždy rýchla a príjemná (nechodím sem v obedových hodinách). Reštaurácia vždy čistá, príjemná hudba, obsluha príjemná a rýchla. Doba čakania na jedlo v celku rýchla, pekne naservírované. Discobar oddelené sedenie od parketu možnosť sedieť v zastrešené záhradnej časti, 2 bary jeden priamo na parkete a druhý bokom. Možnosť odložiť veci v šatni. Skvelé osvetlené a ozvučené. Pôsobí moderne. Jediné čo vytknúť môžem sú časté bitky, ktoré sa tu roky odohrávajú pred podnikom, mladí hlupáci zo sídliska roky využívajú opilosť za možnosť bitky. Žiaľ aj mne sa nejdenkrát stalo, že si na našu partiu počkali vonku. Dôvody nie sú, proste si vás vytypuju. Letná terasa veľmi útulná, veľa preliezok aj pre najmenších vzduchová trampolína (bublina), malé futbalové bránky, lopty k dispozícii, hojdačky a šmýkačky. Výborne vyžitie pre rodinné posedenie.

10/10 celkové hodnotenie

"Chodíme už dlho..."

Na obed a vždy to bolo super co sa týka jedla aj obsluhy a vždy som aj dostal na tanieri poriadny kus mäsa. Lenže dnes 20.7 som si objednal vývar a kurací steak s ryžou a hranolkami a co sa týka vývaru tak som ani necítil žeby to bol vývar ale nejaká voda so zeleninou ani sa to nedalo zjesť. A príloha hranolky boli také mastné a s pachutou od oleja ze úplná katastrofa a ryža už ani nehovorím úplne tvrdá nedovarena ako keby to robil nejaký učeň. Neviem kde sa stala chyba ale dufam len že kuchár ma dovolenku lebo pri takomto jedle ak bude aj nabudúce tak už neprídem.

10/10 celkové hodnotenie

"Chodim sem par..."

Krat rocne takmer od vzniku podniku a vzdy tu je velmi mila obsluha a vyborne jedlo. Pre mna najlepsia pizza v Prievidzi.

10/10 celkové hodnotenie

"Počas nedele top..."

Obedové menu,skvelá obsluha 1000 percentná spokojnosť

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10