Menu
zdroj: Google maps
Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Pekná atmosféra, dobré jedlo, veľké porcie, milá obsluha"

Nájdete v:Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Pekná atmosféra, dobré jedlo, veľké porcie, milá obsluha"

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné jedlo, akurát mi vadilo pre mňa nedostatočné predelenie fajčiarskej zóny."

8/10 celkové hodnotenie

"S priateľkou sme..."

Sa rozhodli navštíviť túto reštauráciu. Interiér reštaurácie zaridený v modernom štýle s príjemným posedením a do toho hrá ázijská kľudná hudba. Ozaj sa tu človek dobre cíti. Obsluha príjemná a ústretová. Na obed sme si dali ostrokyslú polievku, chuť bola jemne nasladlá, potom troška kyselkavá a na konci bolo cítiť jemnú pikantnosť. Jediné čo mi v nej chýbalo tak viac zeliny, inak bola veľmi chutná. Ako hlavné jedlo som mal Indické kuracie curry, takisto mi chýbalo viac zeleniny, chuť curry bola jemne pikantná, bolo cítiť prítomnosť kokosového mlieka, ale celkovo som si pochutil. Priateľka si dala pečené rezance na malajský spôsob, chuť rezancov s dymovým podtónom, rezance mohli byť viac opečené a takisto bolo cítiť v chuti kokosové mlieko a troška kari, ale spokojnosť. Reštaurácií odporúčam si dávať pozor na detaily, obité taniere. Celkovo sme si ale obidvaja pochutili a majú aj dobré ceny. Odporúčam navštiť a pochutiť si na niečom dobrom.

10/10 celkové hodnotenie

"Moja najobľúbenejšia reštaurácia..."

V Žiline, ktorú navštevujem priemerne 2x do týždňa. Zbožňujem rýchlosť vybavenia ako aj prípravy jedla. Mali sme tam už väčšinu jedál ale ich hovädzie s cibuľou je najväčšia srdcovka... a ak chcete vziať niekoho sa najesť aj so zážitkom, odporúčam si objednať mäsko s grilom, kde si to budete smažiť priamo Vy na stole. Taktiež mi nedá nespomenúť, že majú fantastickú pani čašníčku, ktorá vytvára rodinnú atmosféru ❤😊. (Ale za ten čas, skoro 2 roky čo tam chodíme sme sa nestretli so zlou obsluhou.)

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné jedlo, velmi..."

Milá obsluha, určite každému odporúčam :)

10/10 celkové hodnotenie

"Top 👌👌👌 Výborná obsluha..."

👌 Výborné jedlo👌 Najlepšia reštaurácia v Žiline ‼️‼️

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúce jedlo, dobré..."

Ceny a príjemný personál. Určite sa oplatí zastaviť sa tu na jedlo pokiaľ budete v Žiline.

10/10 celkové hodnotenie

"Čínska aj Kórejská..."

Kuchyňa, na špeciality aj bežný obed... Veľkou výhodou je parkovisko! Suj žu je pikantné hovädzie v omáčke pre dve osoby, doporučujem! O trochu zdraželo, ale dá sa...

6/10 celkové hodnotenie

"Kedysi: Super Čína. Aktualizované..."

2023: Ceny sa zvýšili a porcie zmenšili. Osem drahocenností ušlo, aj keď to nebola hodnota za peniaze. Chrumkavá kačica bola zhorená, horká a nechutná. Zvyšky spečeného mäsa a kože boli poukladané na kapuste, čím sa zhorenina nasiakla kyslou tekutinou a bola ešte nechutnejšia. Celé to plávalo v tmavohnedej omáčke čudnej chute, čím bolo zamaskované spečené mäso. Nechutné a nepožívateľné. Čaj bol dobrý. Vypadalo to, ako keby kuchár nemal svoj deň. Ostáva iba dúfať, že to tak bolo. Ináč to z môjho pohľadu jedna z doposiaľ najlepších ázijských reštaurácii v Žiline môže zabaliť. Ja osobne porozmýšľam, či sa tam ešte niekedy ukážem.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné jedlo Bezbariérový prístup Obsluha..."

Súper Odporúčam

6/10 celkové hodnotenie

"Pri poslednom obede..."

Bolo vonku na terase teplejsie ako vo vnutri. Lutujem tie dievcata ktore su v tej zime cely den

8/10 celkové hodnotenie

"Z reštaurácie som..."

Si objednala cez WOLT ako menu - Kuracie s hríbami. Jedlo bolo teplé, chuťovo veľmi dobré a bola to naozaj obrovská porcia. Dodanie trvalo dlhšie ako malo (z pôvodných 25 minút to bola nakoniec hodina). V menu si človek mohol vybrať, či chce ryžu alebo polievku. Mne prišlo oboje 😁

10/10 celkové hodnotenie

"Pekna reštaurácia, ..."

Dobre jedlo, milá obsluha. Dá sa platiť kartou. Parkovanie zadarmo pred reštauráciou.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi milá obsluha..."

A fajn jedlo.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10