Menu
zdroj: Google maps
Najužitočnejšie hodnotenie:

8/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Výborné jedlo, super personál."

Nájdete v:

WASABI Sushi Bar
M. R. Štefánika 46, Martin - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

8/10 celkové hodnotenie

"Výborné jedlo, super personál."

10/10 celkové hodnotenie

"Super jedlo👌👌👌"

10/10 celkové hodnotenie

"Výber sushi sme nechali na príjemnej obsluhe, 100% spokojnosť. Nadpriemerné služby, krásny interiér, možnosť posedieť si aj na vonkajšej teraske. Chutné, čerstvé sushi, skvost na tanieri, nebíčko v ústach. Odporúčam všetkými desiatimi."

10/10 celkové hodnotenie

"Mňam"

10/10 celkové hodnotenie

"Top Sushi čo..."

Sme jedli ☺️ Odporúčam

6/10 celkové hodnotenie

"Išiel som sem..."

Asi s príliš veľkými očakávaniami. Sushi priemerné a bohužiaľ si myslím že nezodpovedá cene. Spoločníkovi však chutilo preto 3 hviezdičky.

10/10 celkové hodnotenie

"Iné ako 5..."

Hviezdičkové recenzie si nezaslúžia :) veľmi dobre sushi ktoré by obstálo aj v konkurencii reštaurácii vo veľkých mestách. Nabudúce naša voľba jedna :)

10/10 celkové hodnotenie

"Za mňa jednoznačne..."

Najlepšie miesto na sushi v Martine :) chodím sem rada a manžela som vďaka Vám naučila jesť sushi :) odporúčam!

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo vynikajúce..."

- aj tempura rolls, aj Tom Yum, aj spice roll. Pochutili sme si aj na dezerte - kokosových guľkách. Na jedlo sa čaká dlhšie, ale aspoň máte istotu, že bude sushi čerstvé. Pol hviezdičky by som strhla za obsluhu, ale verím, že slečna len nemala svoj deň. Nech vás to určite neodradí od návštevy.

10/10 celkové hodnotenie

"Jedna z najlepších..."

Reštaurácii v Žilinskom kraji ❗️❗️ Najlepšie jedlo a dokonca pre mňa čo NENÁVIDÍM majonézy a omáčky tak mi kúpili prosím pekne kečup 🤍

10/10 celkové hodnotenie

"Super jedlo, super..."

Obsluha. Odporúčam!

10/10 celkové hodnotenie

"Výber sushi sme..."

Nechali na príjemnej obsluhe, 100% spokojnosť. Nadpriemerné služby, krásny interiér, možnosť posedieť si aj na vonkajšej teraske. Chutné, čerstvé sushi, skvost na tanieri, nebíčko v ústach. Odporúčam všetkými desiatimi.

10/10 celkové hodnotenie

"veľmi milá obsluha,..."

Prišla poradila a naozaj chutilo, jedlo bolo rýchlo na našom stole a naozaj bolo chutné

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelá obsluha, ktorá..."

Rada poradí. Jedlo urobia "na mieru". Majú aj fantastické domáce zákusky 😋 Veľká spokojnosť.

10/10 celkové hodnotenie

"Famozne jedlo, skvela..."

Obsluha, kvalitne suroviny, vsetko top 👍

10/10 celkové hodnotenie

"Uzasna atmosfera,jedlo,service, energia..."

.Odporucam kazdemu!!! 😍😍😍

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúce sushi so..."

Sebou, nádherne urobený tanier za prijateľnú sumu vzhľadom k množstvu, odporúčam nechať výber na nich. Výborná kvalita ryby a kreativita. Odporúčam ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

10/10 celkové hodnotenie

"Často nepíšem recenzie,..."

Ale teraz musím naozaj pochváliť aj chuť, porciu a celkové prevedenie, nemám čo vytknúť. Aj pani na rozvoze bola veľmi milá takže celkovo hodnotím na 10/10 👌

10/10 celkové hodnotenie

"Boli sme tu..."

Prvý ale určite nie poslednýkrát. Sushi bolo perfektné, najmä - Futomaki. Vyskúšali sme aj Crispy salmon roll, to nám už menej “bralo“, pretože chuť avokáda, lososa a mangovej omáčky úplne prerazilo vyprážané cesto. Každopádne zjedli sme všetko, takže jedlo aj napriek kritike nebolo vôbec zlé. Ako dezert sme si vybrali Matcha veterník s čokoládovou omáčkou, ten jednoznačne odporúčame. Jediné mínus je čakacia doba, tá sa pohybuje približne od 20-40 minút, takže nechodte do sushi baru úplne vyhladovaní. Čo sa týka cien, tie su primerané.

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúci zážitok! Wasabi Sushi..."

Reštaurácia ma nadchla svojou kvalitou a chuťou jedla. Ich čerstvé suroviny a mistrovské umenie pri príprave jedál nás úplne očarili. Obsluha bola veľmi milá a ochotná. Určite sa sem budeme vraciať. Odporúčam každému, kto má rád výborné sushi. 5 hviezdičiek bez pochýb!

10/10 celkové hodnotenie

"Sushi bar sme..."

Navštívili na základe odporúčaní a vôbec nesklamalo. Sushi bolo naozaj výborné, jedno z najlepších aké som kedy jedla😍Dokonalá súhra chutí... treba skrátka ochutnať a zažiť. Veľmi odporúčam. Milo nás prekvapila aj obsluha, ktorá sa počas jedenia prišla opýtať či je všetko v poriadku. Na Slovensku som toto zažila len v málo reštauráciách. Cítila som sa tu veľmi dobre. Jedlo bolo hotové do 10 minút. Treba brať ale do úvahy, že ľudí bolo málinko. Ďakujeme za skvelý zážitok a určite sa tu opäť vrátime.

10/10 celkové hodnotenie

"Wasabi Sushi bar..."

Tu v Martine som navštívila osobne 1x. Predtým sme si odtiaľto objednali a opäť bolo výborné. Dali sme si sushi rollky. Konkrétne ja som si dala Ebi sushi roll, ďalej to bola Sake sushi roll a nesmela chýbať ani Tempura špeciál, ktorá je naozaj výborná a ma úžasne vyvážené chute s výbornou majonézou. Ochutnali sme aj Matcha koláčik a aj ryžové víno Saké. Obsluha bola milá a pozorná. Určite odporúčam a zastavila by som sa tu rozhodne znova.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10