MenuNajužitočnejšie hodnotenie:

9/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Dokonalý gastronomický zážitok. Fantastická Ázia v menšom meste"

Nájdete v:

Wakizashi
Štúrova 4652/11, Topoľčany - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

9/10 celkové hodnotenie

"Dokonalý gastronomický zážitok. Fantastická Ázia v menšom meste"

10/10 celkové hodnotenie

"Po vstupe do..."

Reštaurácie ma zarazilo ticho.obsadeny iba jeden stôl.Dúfal som ze návštevnosť neozrkadluje pokrm vychádzajúci z kuchyne,ale moje predtuchy sa nenaplnily.Ochutnal som chrumkavu kačicu ktorá bola veľmi chutná a ta ryža doplnená o všeličo bola neobyčajne veľmi chutná.možem povedať že sa mi páčil gurmánsky zážitok z tohto pokrmu.žena si dala hovädzie Poké, ktoré vychvalovala.syn vyskúšal suchi a tiež potvrdil čerstvosť jedla.ďakujeme pochutily sme si cela rodina.určite sa ešte čoskoro vrátime.

10/10 celkové hodnotenie

"Naposledy aj so..."

Svojimi blízkymi sme túto dobre vyzerajúcu reštauráciu s príjemným prostredím navštívili niekedy v júni a júli ,no jedlo nás vtedy nenadchlo . Suroviny síce boli použité kvalitné , ale jedlo samotné nebolo dobre dochutené . Tak sme tam jednoducho nechodili . Teraz v novembri sme skúsili znovu , či sa niečo zmenilo a boli sme veľmi milo prekvapení . Chodíme už celý týždeň na obed , chutí každému z nás , no za seba môžem povedať , že už dávno som si 5 dní po sebe nepovedal po jedle , že mňam výborné . Ja síce nie som nejakým fanúšikom sushi , ale určite skúsim aj to . Zmena kuchára určite prospela a ja môžem návštevu tejto skvelej kuchyne smelo odporučiť. A hlavne sa nemusím báť pozvať na skvelé jedlo i svojich priateľov a známych. Obsluha - dievčatá veľmi milé , takže prajem celému kolektívu veľa spokojných návštevníkov a hlavne aby sa kvalita jedla niesla na tejto vynikajúcej úrovni.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborne, radi sa..."

Vratime a skúsime iné špeciality.

10/10 celkové hodnotenie

"Po dlhšej dobe..."

Sa v meste Topoľčany začína objavovať gastronómia v tom správnom zmysle. Nebolo tu dlhodobejšie zvykom navštíviť “lepší podnik” nakoľko sme tu doposiaľ žiadny nemali. Pre ľudí čo cestujú a stretávajú sa s kuchyňami v rôznych kútoch sveta bolo mierne komplikované vždy niekam cestovať za dobrým jedlom mimo hranice okresu možno aj kraja. Som veľmi rád že zopár ľudí nabralo odvahu a skúsili to napriek predsudkom miestného obyvateľstva. Konečne nemusíme jesť dookola to isté. Som nesmierne rád za túto pozitívnu zmenu v našom meste. Hodnotenie: Lokalita 5/5 Priestory reštaurácie: 5/5 Obsluha: 5/5 Kuchyňa: 5/5 Za mňa výborný podnik len tak ďalej 👌👌👌

10/10 celkové hodnotenie

"V rámci Zimného..."

Festivalu jedla sme mali skvelo vyskladané trojchodové menu - predjedlo, sushi a dezert. Jedlo bolo špičkovo pripravené i servírované, bol to gastronomický zážitok na vyššej úrovni. Určite odporúčame navštíviť.

10/10 celkové hodnotenie

"Do tejto reštiky..."

Nás zobrala manželka a s priateľmi to bol úžastný večer s výborným jedlom a dobrým vínkom. Tento podnik sme určite nenavštívili posledný krat. Jedlo výborné, príjemné miesto a milá obsluha.

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšie sushi aké..."

Som kedy mala, obsluha bola príjemná a ceny primerane, bolo tam pekne a WC bolo čisté a nechýbali im základne potreby. Pre mňa nové obľúbené miesto

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo výborné a..."

Veľký výber, obsluha v poriadku, čisté, príjemné prostredie. Konečne zaujímavá reštaurácia v Topoľčanoch.

10/10 celkové hodnotenie

"Boli sme tam..."

S rodinkou prvý krát, prostredie pekné . Veľmi milá obsluha.Bola som na sushi aj v Nr,ale tu mi chutilo oveľa viac🥰

8/10 celkové hodnotenie

"Sushi vypadalo aj..."

Chutilo dobre. Čo nás prekvapilo tak si pýtajú 0.50e na deci vody. Prostedie pekné.

6/10 celkové hodnotenie

"Všetko by bolo..."

V poriadku, ale účtovať si pohár čistej vody k 8€ menu som už dlho nezažila. Hlavne keď je pohár vody drahší ako karafa v cenníku 🤷🤷🤷

10/10 celkové hodnotenie

"Vyborne jedlo. Tom..."

Yum polievocka s krevetkami vynikajuca (moznost malu alebo vacsiu verziu). Aj udon kuracie rezance a sushi fantasticke. Ked je chut na sushi v Topolcanoch je to oaza, ktora splni vsetky priania. Rada sa vratim. Da sa platit aj kartou aj gastro listkami aj kombinovane.. velmi mila obsluha, ktora sa pride aj viackrat starostlivo opytat.. neviem ako je to s parkovanim. Rada zavitam opat.

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná japonská reštaurácia..."

So skvelým jedlom. Chutné suši, ale aj výborne poke. Donáška je tiez super. Určite odporúčam každému pre zmenu vyskúšať.

10/10 celkové hodnotenie

"Úžasné obedové menu,..."

Pho polievka bola perfektne teplá vychutená a pikantná a ako Hlavne jedlo som si dal poké a chute všetky hrali ako mali. Za mňa sa určite zastavím vždy keď pridem do TO . Pozdravujem tím Wakizashi -MatúŠ z Nitry

8/10 celkové hodnotenie

"Všetko bolo v..."

Poriadku jedlo chutné

10/10 celkové hodnotenie

"Sushi vynikajúce odporúčam...."

Prvýkrát ma sem vzal môj spolužiak s pani manželkou a keďže mi sushi neskutočne chutilo, vzal som naposledy aj svojich kolegov. Vynikajúci podnik, kam sa isto rád budem vracať.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10