Menu
zdroj: Google maps
Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Sushi top 👌 (Pôvodné) Sushi top 👌"

Nájdete v:

Maiko Sushi
Hlavná 1, Staré Mesto (Košice) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Sushi top 👌 (Pôvodné) Sushi top 👌"

8/10 celkové hodnotenie

"Gabo Kocak je prec a s nim aj progresivne menu...skoda, vsetko po starom. Ale stale je to naj sushi v meste."

10/10 celkové hodnotenie

"Dostali sme odporúčanie na tento podnik pri našej plánovanej ceste do Košíc a musím povedať, že nás ani v najmenšom nesklamal. Odporúčal by som rezerváciu vopred, keďže nemusí byť isté miesto na sedenie pre skupinu ľudí, ale kvalita jedla a obsluhy prekoná aj veľké očakávania."

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemné prostredie, milá obsluha, rýchla príprava jedla. Sushi pripravované z kvalitných a čerstvých surovín. Široká paleta výberu, možnosť zobrať so sebou. Určite sa oplatí tam stráviť príjemný čas. Či už s priateľmi alebo rodinou."

4/10 celkové hodnotenie

"Prvý krát som Maiko videla zvnútra Hiltonu, vyzeralo veľmi luxusne a na úrovni - ale to bolo asi pred dvomi rokmi. Keďže sa momentálne nedá jesť vnútri, sadli sme si na terasu. Prostredie je neporovnateľné, cítila som sa ako v lacnom…"

8/10 celkové hodnotenie

"Zatiaľ skúsenosť iba s donáškou, no pozitívna. Jedlo došlo cca za hodinu, čo je ok. Sushi bolo chuťovo super, cenovo prijateľné. Na pekných tackach, k tomu samozrejme sojova omáčka plus paličky, wasabi a zázvor. Myslím, že jedno z naj sushi v Ke."

10/10 celkové hodnotenie

"Perfektné jedlo, príjemná obsluha. Odporúcam. Gastronomický zážitok.…"

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobré sushi. Trochu drahé. (Pôvodné)…"

6/10 celkové hodnotenie

"Ak nebudem hodnotit donasku urcite najlepsie sushi v KE. Vzdy tu rad zavitam aj na menu, ktore je velmi kvalitne. Okrem sushi tu robia vyborne rezance ale aj spickove dezerty. Oplati sa raz za cas prist.…"

8/10 celkové hodnotenie

"V Maiko Sushi v celku spokojnosť. Dobre sme sa najedli, výborný losos, tak isto rezance.. nevieme síce prečo je cena za 3 kúsky bravčového bôčiku taká privysoká, avšak bol dobre pripravený, to musíme uznať. Malá nespokojnosť s obluhou, ktorá na nás zabúdala, no inak fajn."

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi pekné priestory, sushi ohodnotiť neviem, ešte s ním len začínam 😊"

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo veľmi chutné,..."

Obsluha príjemná a hlavne rýchla. Ale to prostredie je dosť zastaralé, zišla by sa menšia rekonštrukcia. Inak mám skúsenosti s donáškou a tam mi to jedlo prišlo veľmi dobré.

10/10 celkové hodnotenie

"Maximálna spokojnosť.. Čo..."

Sa donášky týka.. Ci hlavné jedlo, či predjedlo, či bentoboxy atď.. Všetko bolo čerstvé, chutné,super.. A vyzdvihnúť by som chcela sushi.. Pochutnala som všetky sushi, v Ke.. No Maiko je na prvom mieste.. Ďakujem

10/10 celkové hodnotenie

"Do tejto reštaurácie..."

Som sa chystal uz veľmi dlho najmä pre recenzie a kvôli skvelej polohe. Z jedla sme boli nadšení a určite sa sem ešte vrátime. Atmosféra vo vnútri je skvelá a obsluha veľmi milá.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemné prostredie,..."

Milá obsluha, rýchla príprava jedla. Sushi pripravované z kvalitných a čerstvých surovín. Široká paleta výberu, možnosť zobrať so sebou. Určite sa oplatí tam stráviť príjemný čas. Či už s priateľmi alebo rodinou.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné sushi, odporúčam...."

❤️

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10