Menu
zdroj: Google maps
Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Príjemná obsluha, dobré jedlo, poľské menu. Krásne okolie (Pôvodné)…"

Nájdete v:

Hotel Koliba Gréta
Koliba Gréta 270, Liptovský Mikuláš - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemná obsluha, dobré jedlo, poľské menu. Krásne okolie (Pôvodné)…"

10/10 celkové hodnotenie

"Super👍👍👍👍"

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelé jedlo, veľmi príjemná obsluha, pekné prostredie"

10/10 celkové hodnotenie

"Dobré jedlo a správne porcie. (Pôvodné)…"

10/10 celkové hodnotenie

"vynikajuca kuchyna, slovenska Krajova jedla. prijdmna obsluha. ceny vyssi, ale stoji to za to.…"

6/10 celkové hodnotenie

"Hlad prekonal aj..."

Cenovú facku za halušky so 100% bryndzou16,80€.😱😡Na počudovanie tam bolo dost ľudí , ale všimla som si že viacerí si dali iba polievku zrejme iba na zahnanie prveho hladu keď zbadali tie ceny a išli hľadať dalej. Škoda je to lebo koliba je fajn ale určite sa viac pri tych cenách nezastavíme. Pre objektívnosť bol tam veľmi fajn čašník ,ktorého obsluha nám hnev trochu vykompenzovala.

6/10 celkové hodnotenie

"Chceli sme jest..."

V nejakej kolibe, po ceste bola táto. Na dverách bol papier že kačacie hody od 16. Septembra, boli sme tu 30teho októbra, samozrejme na obed už kačku nemali. Nevadí. Veľký výber jedál nebol, ani to by nevadilo, človek by čakal že za takú cenu aspoň bude jesť čerstvé, originálne, regionálne jedlo. No nie. Neviem aké je tu ubytovanie, raňajky, večere. Ale normálny obed pre okoloidúcich je zlý aj keby bol za polovičnú cenu.

10/10 celkové hodnotenie

"Bol som v..."

Kolibe ako svadobný fotograf a lepšie jedlo som asi ešte nejedol. Neskutočný priestor s veľkým presklenným čelom, ktoré dodáva unikátnosť. Určite parádne miesto na svadbu.

10/10 celkové hodnotenie

"Rozhodne skvelá voľba,..."

Mne sa tu teda moc páčilo a musím povedať, že sme si tu všetci skvelo pochutili na výbornom jedle

8/10 celkové hodnotenie

"Obsluha perfektná, miesto..."

Príjemné, na wc treba po schodoch a v jedle vidím ešte priestor na zlepšenie. Moje jahňacie bolo priemerné a bolo mi po ňom veľmi ťažko. Priateľ mal pečený bôčik a ten bol vraj výborný.

6/10 celkové hodnotenie

"Hodnotím iba reštauráciu,..."

Nakoľko ubytovaný som nebol. Reštauráciu Koliba Gréta som navštívil so svojou rodinou dnes a mám rozporuplné pocity. Objednali sme si 2x obedové menu a pre deti nejaké kuracie soté s ryžou. Jedlo bolo chuťovo výborné, porcie dostatočné, prevedenie a vizuálna stránka tiež nadpriemerná v porovnaní s inými "slovenskými kolibami". Trochu ale kríval servis. Jeden pán, asi vrchný, bol OK, tomu nie je čo vytknúť. Ale dámy boli asi do počtu. Keď sa po 20 minútach prinesú kávu a pri stole zistia, že to nie je tá, čo som si objednal, to zamrzí. Skupina pri vedľajšom stole pre zmenu dostala jedlo, ale bez príbora. Keď sa chceli najesť, boli nútení si ho "ukradnúť" s nastretého a neobsadeného vedľajšieho stola. A čerešničkou bolo večné čakanie na dezert, ktorý bol súčasťou menu. Keď ani po hodine od objednania dezert stále nepriniesli, tak sme to vzdali. Keď sme odchádzali, tak nám ho slávnostne priniesli, ale to sme naň už nemali ani chuť ani nervy. Toto by som ale pripísal na vrub kuchyni, ktorá si nevie ustriehnuť, ktoré objednávky už vybavila a ktoré nie. Alebo ja neviem. Každopádne niečo v tomto podniku nefunguje správne. Variť evidentne vedia, ale servis, resp. komunikácia medzi servisom a kuchyňou viazne. Naplnenosť počas našej návštevy bola menej ako 50%, tak si ani netrúfam predstaviť, aké je to v špičke.

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelé jedlo výborná..."

Obsluha pán Dano nám odporučil menu ktoré bolo vynikajúce či po vizuálnej stránke tak po chutovej môžem len odporúčať ďakujeme veľmi pekne hlavne pánovi čašníkovi

10/10 celkové hodnotenie

"Strávili sme tu..."

Dovolenku a nemáme čo vytknúť. Všetko bolo super - jedlo, obsluha veľmi milá, pohotová, ochotná, poloha v krásnom prostredí. Jedlo bolo vynikajúce, za celý čas sme nemali nič, čo by nám nechutilo 🙂. Môžeme iba odporučiť ďalej. Veľmi ďakujeme za krásny čas a prajeme všetko dobré a veľa spokojných hostí. Určite sa sem ešte vrátime.

6/10 celkové hodnotenie

"Cézar salat bol..."

Vyborny, objednanu kofolu sme dostali az po jeho dojedeni po 3 upozorneniach (inak milej) casnicky, ze sme objednane napoje este nedostali. Ludia pri inom stole cakali na obsluhu ale nedockali sa a odisli bez povsimnutia. Neviem posudit, ci bolo v kolibe tak vela hosti, ale obsluha na terase v tomto case zlyhala.

8/10 celkové hodnotenie

"Dali sme si..."

2 džkové polievky. Boli naozaj husté nie mastné a držky poriadné froté uteráky ako to mám rád. Cena 6,20 Pivko Litovel.Okolo obeda bolo celkom plno. Vhodné miesto pre motorkárov bikerov. Za mňa cena výkon spokojnosť.

6/10 celkové hodnotenie

"Dlho som uvažoval..."

Nad hodnotením, hotel ma mnoho kladov ,ale aj negatív. Mali sme pobyt na 3 noci s polpenziou, izby čisté vcelku zariadené, chýbal len fén.Wellness sme mali privátne pre seba, dokonalý zážitok. Okolie upravené a aj s parkom pre deti. Celé to troskotalo na reštaurácii, raňajky švédské stoly - klasika až podpriemer. Ako polpenzia boli 3 chody - polievka,hl. jedlo,dezert. Obsluha nám nevedela vysvetliť čo vlastne môžeme bez doplatku, čakanie medzi chodom aj 15min,viac krát som musel upozorniť , že čakáme na objednané jedlo. Jedna večera trvala cez hodinu a pol, najprv priniesli polievku (500+ml) naraz s hl. chodom a ešte steak bol presolený. Čakanie a čakanie... už sme nemali nervy keď sa nikto neukazoval dalších 15min a išli sme preč aj bez dezertu. Smiešne bolo, že dezert prišiel malý kúsok bublaniny... welcome drink - každého napadne mohito a iné drinky... nie dostanete pivo/kofolu. Obsluha to absolútne nezvláda a kuchár jeden deň uvaril držkovú delikátne a za 2 dni úplne inú a pomaly nejedlú. Obyčajné jedlá naservírované na špecialných tanieroch,ale furt obyčajné jedlá za predražené ceny... nemať polpenziu chodíme večerať inam.

6/10 celkové hodnotenie

"Prostredie krásne, obsluha..."

Rýchla, jedlo všeobecne priemer, halušky katastrofa... Halušky - podpriemerné akoby iba s vodou z vývaru a minimum bryndze, slanina ta najlacnejšia... Hot drop - celkom chutný (trhane mäso mohlo byť viac trhane...) Vyprážaný oštiepok chutný, držková naozaj dobrá.

10/10 celkové hodnotenie

"Absolvovali sme pobyt..."

Na 2 noci s raňajkami. Izby zodpovedali popisu a fotkám na webe, boli čisté a tiché, na izbách boli uteráky a základné hygienické pomôcky. Po prichode sme obdrzali poukaz na welcome drink a zlavu v hotelovej restauracii. Raňajky sme mali objednane, boli veľmi chutné, pestré, k dispozícii boli džúsy, káva, čaj, šampanské, musli, džemy a sypané čaje od výmyslu sveta. Tiež boli na výber vajíčka rôzneho druhu, šunka, samala, syry, zelenina, parky. Boli sme nad miernu spokojní. Celý areál je velmi pekne udržiavaný, welness sme nevyužili, takže nevieme posúdiť. Personál bol veľmi milý a vždy ochotný. Ďakujeme!

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10