Menu
zdroj: Google maps
Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"Dostal som plný zážitok z indickej kuchyne. (Pôvodné)…"

Nájdete v:Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Dostal som plný zážitok z indickej kuchyne. (Pôvodné)…"

8/10 celkové hodnotenie

"Boli sme na obede v nedeľu, s dieťaťom na vozíku. Overovali sme si telefonicky bezbariérový vstup. Vraj 3-4 schody. Obsluha hovorí len anglicky. Po otvorení vchodu do reštaurácie sú 4 schody nadol, potom ďalšie 4 schody nadol, a ďalšia časť…"

10/10 celkové hodnotenie

"Great food and service"

8/10 celkové hodnotenie

"Boli sme na..."

Obede v nedeľu, s dieťaťom na vozíku. Overovali sme si telefonicky bezbariérový vstup. Vraj 3-4 schody. Obsluha hovorí len anglicky. Po otvorení vchodu do reštaurácie sú 4 schody nadol, potom ďalšie 4 schody nadol, a ďalšia časť je znova 2 schody hore, 2 dole, dá sa vládnuť len ak má vozickar doprovod. Jedlo bolo veľmi chutné, veľké porcie, výborný bol aj masala čaj s mliekom alebo mango lassi. Obsluha trochu viazla, bolo sa treba pripomínať, bola len jedna čašníčka na pomerne zaplnenú reštauráciu. V reštaurácii bolo vypnuté kúrenie a bolo tam pomerne chladno.

10/10 celkové hodnotenie

"Výborné indické jedlo...."

Dali sme si kormu a bola naozaj chutná. Naan domáci, žiadny z obchodu. Odporúčam.

8/10 celkové hodnotenie

"Zasita reštaurácia ale..."

Kvalita na dobre úrovni, obsluha bola príjemná anglicky hovoriaca a jedlo bolo dobre :)

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo veľmi chutné,..."

Krásne prostredie obsluha veľmi milá. Hovoria len anglicky, ale jedálny lístok je aj v slovenčine. Určite si budete vedieť objednať. Bohatý výber jedál. Išli sme na odporúčanie a neľutujeme. Určite ešte prídeme. Ďakujeme 💘 Very tasty food in this very nice restaurant. They speak only in english, but menu is in slovak language too. We will go there next time. Thank you 💘

10/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo skvelé...."

Užil som si Mango Chicken. Porcia sa zdala malá, ale bola zato mocná.

10/10 celkové hodnotenie

"Mali sme s..."

Kamarátkou donášku, jedlo bolo veľmi chutné a správne dochutené. 🙂 určite odporúčame

10/10 celkové hodnotenie

"Chutne indicke jedlo..."

A mily vzdy pozitivne naladeny Dheerendra, ktory vam pripravi presne tak pikantnu chicken massalu, ako by ste boli priamo v Madrase.

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia indická kuchyňa..."

V starom meste a celkovo v Bratislave. Plus perfektná obsluha. Každý by mal navštíviť.

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes sme tu..."

Boli prvý raz a všetko bolo super! Výborné jedlo aj prílohy a veľmi prívetivá obsluha, cítili sme sa tu veľmi príjemne. Jedlo priniesli ihneď. Výborný pomer cena/kvalita. Odporúčam hlavne Paneer Butter Masala. Ďakujeme!

10/10 celkové hodnotenie

"JOJ NO TOTO..."

JE PRESNE ONO, typeček sa spyta že ako moc spicy a že medijum a PRESNE TAKE SOM CHCEL VYBORNE ŠTIPLAVUŠNE AKURAT A CHUTNUČKE MOC, PECKI OH ANO!💪🏿😍

6/10 celkové hodnotenie

"Nič extra že..."

By som sa tam chcel vrátiť. Jedlo priemerné, čašník sa hral celý čas na mobile a prevádzka vyzerá ako hocijaký fastfood

6/10 celkové hodnotenie

"Z red chilli..."

Sme si objednávali niekolko krát ešte kým sa neprestahovali. Mali perfektné butter chicken a Nann bol dolonalý aj keď to bola donáška. Teraz sme dostali naozaj slabý, podľa mňa až nedopečený nann bez chuti. Bolo to pre nás sklamanie, ale boli sme už veľmi hladní… Butter chicken bolo trochú iné, ale dalo sa to zvládnuť. Polievka bola super, ale nabudúce radsej konkurencia v Auparku.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi chutné indické..."

Jedlo, obsluha perfektná napriek tomu, že rozpráva len po anglicky. Nám to nevadilo, vedel nám poradiť a odpovedať na každú otázku. Určite sa vrátime

10/10 celkové hodnotenie

"Vyborne cerstve jedlo,..."

Ziadne rozmrazene z tegliku, ako niekde byva, pikantne podla poziadavky, moja oblubena polievka daal uplna spica, chlieb naan super chrumkavy. Toto je stvrta indicka v BA co som navstivila a podla mna najlepsia. No nie je to prostredie na romanticku veceru ;-) ale super obed urcite.

10/10 celkové hodnotenie

"Prvý krát som..."

Vyskúšal indické jedlo a bolo to vynikajúce, mal som Butter chicken a Garlic Naan a bolo to fakt skvelé 👍 ceny prijatelné a čašník bol milý a vtipný 😉

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo dobré,..."

Porcia celkom veľká, stredná štipľavosť bola tak akurát... ale priestory vyzerajú použito, vo dverách sa striedalo viac kuriérov ako zákazníkov. Ak pôjdem okolo, zastavím sa znovu, ale nie je to cieľová destinácia.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi autentická indická..."

Reštaurácia so všetkým čo k tomu patrí. Nechajú Vás vybrať si úroveň štipľavosti, keďže naše a ich chute majú medzi sebou rozdiel v tom čo je pre nich už štipľavé a čo pre nás. Za cca hodinku prišlo niekoľko kuriérov z doručovacích služieb, takže ľudia si objednávajú na donášku dosť často. Autentická indická reštaurácia akú sme v Bratislave ešte nemali, určite odporúčam každému kto chce zažiť indické jedlo u nás.

10/10 celkové hodnotenie

"Velmi chutne jedlo...."

Dlho som hladala obdobu londynskych indickych restauracii. Chicken tika, korma,.curry...velmi chutne a autenticke

10/10 celkové hodnotenie

"Z vonku vyzerá..."

Reštaurácia nenápadito a trochu ošuntile ale co sa týka gastronomického zážitku tak to je pravý opak. Jedlo bolo skutočne vynikajúce a znamenite. Určite odporúčam každému kto chce ochutnať kúsok indie.

10/10 celkové hodnotenie

"Miesto sme si..."

Vybrali náhodne, keď sme boli na obchodnej ulici. Reštaurácia vo vnútri vyzerá jednoducho, nie je to žiaden luxus čo by niekto potreboval, my sme boli spokojný. Dali sme si tu neskorí obed. Na jedlo sme čakali zhruba 20 minút, príprava bola čerstvá a jedlo horúce. Mali sme cesnakový a maslový naan chlieb. Popravde to nás nejak neočarilo že to bolo potreté maslom alebo cesnakom, nabudúce by sme si dali čistý naan chlieb. Ako hlavne jedlo sme tikka masala s kuracím mäsom, s tým sme boli spokojný. Bolo to chutné a pikantné. Miesto môžem odporučiť, rád sa sem vrátim keď bude chuť na indiu.

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia indická reštaurácia,..."

teda skôr by som to volala bistro. Jedine mala výčitka, že obsluha viacmenej nebola k dispozícii. Pani co nás obsluhovala aj varila, teda vpredu nikoho nebolo.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10