Menu
zdroj: Google maps
Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Jeden maly super podnik a veľmi pekne a kvalitne jedlo😋...a veľmi milá obsluha!"

Nájdete v:

Republika Východu
Hlavná 108/31, Staré Mesto (Košice) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Jeden maly super podnik a veľmi pekne a kvalitne jedlo😋...a veľmi milá obsluha!"

10/10 celkové hodnotenie

"Štýlové prostredie doplnené..."

O texty vo východniarskom nárečí je balzam na dušu pre vychodňaroch a zaujímavý objavný prvok pre cezpoľných 😉 Oceňujem jednoduché menu, žiadne litánie, pár kusov o to kvalitnejšieho jedla. Mali sme palacinky naslano, nasladko, šalát aj klasické jedlo - všetko výborné, veľmi chutné a z kvalitných surovín. Obsluha úplne top od začiatku do konca starostlivosť, slušná a profesionálna. Ďakujem, určite prídem zas 👍🏻

6/10 celkové hodnotenie

"Dosť dlho sme..."

čakali na obsluhu, jedlo bolo priemerné, mäso bolo dobre pripravené po technickej stránke, ale chuťovo veľmi vádne. Za tieto ceny až podpriemerné na Košice. Interiér bol pekný aj obsluha v skutku milá ale žiadna pridaná hodnota podniku nebola, proste priemer za vyššie ceny🤷🏼‍♂️ P.S. stôl sa na nás skoro prekotil počas obedovania.

10/10 celkové hodnotenie

"Išli sme sa..."

Sem naobedovať na odporúčanie a neľutujeme, že sme sem zavítali☺️Obsluha milá, rýchla, limonády osviežujúce a jedlo vynikajúce🤩určite sem zavítame znova, keď budeme mať cestu na východ.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi dobrá poloha..."

Podniku, pestrý vyber aj jedál aj nápojov a veľmi simpaticky poňaté menu, kde sú názvy inšpirované východom. Objednali sme si mochito a pomarančovou limonádu a boli výborné. Veľké plus je aj nádherný výhľad na dóm.

6/10 celkové hodnotenie

"Priemerna restauracia na..."

Styl pivarne, ktora okrem nazvu nie je nicim vynimicna. Jedlo neurazi ale nic pre co by som sa vratil. Vzhladom na polohu a referencie som urcite cakal nieco viac ako menu v Saristine...

10/10 celkové hodnotenie

"Perfektnaaa obsluha, vyborne..."

Jedlo,ranajky aj vecera, paradne prostredie a poloha v uplnom centre s vyhladom na Dom sv. Alzbety. Pridzeme zaš!

8/10 celkové hodnotenie

"Dnes opäť naša..."

Republika.. dneska mi odolal paľacinkom a dal som sebe šalácik zos hovädzinku.. šalácik bul fajny.. ale hovädzinka bula gumová ☹️ 🐮🥩🔪.. škoda no a kus nás prekvapkalo, že nemajú colu light ani zero .. iba klasickú kolu 🥤

10/10 celkové hodnotenie

"Úžasný začiatk dňa..."

Pri výdatných raňajkách, ktoré som nestihol zdokumentovať - boli SUPER! A obsluha ako čerešnička na torte - Simonka bola úžasná. Dokonalá kombinácia.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemný a..."

Oddychovy podnik. Káva výborná a jedlo fantastické 😋 Príjemná, skvelá obsluha 👍 Môžem len a len odporučiť 👌🏻 Za mňa by mal každý vyskúšať tento výborný sendvič 😍 Pri ďalšej návšteve Košíc sa tu určite vrátime s priateľkou ☺️☺️

10/10 celkové hodnotenie

"Zastavili sme sa..."

S manželom v sobotu na večeru. O 19:15 boli stoly na terase plne obsadené, dnu nie je klimatizácia, takže sme tam sedeli iba my. Po chvíľke sme sa však aklimatizovali, čo je však super, objednané sme mali do 5 minút a do 10 už jedli. Hamburgery s trhaným hovädzím mäsom boli fantastické!!! Domáca žemľa, celé šťavnaté, v pohode sa dali jesť príborom. Manžel si dal ešte koláčik, ktorý taktiež nesklamal. Večera vybavená za cca 30 minút, neskutočne sme si pochutili a čašníčka s dlhým copom po pás bola takou "čerešničkou na torte", lebo bola neskutočne milá a starostlivá. Opäť zas sme sa nesklamali a šli na istotu. Ďakujeme.

6/10 celkové hodnotenie

"Na základe recenzií..."

Sme čakali trošku viac. Dali sme si vývar, ktorý bol veľmi slabý, bez chuti, palacinky a lievance chutné na pohľad, ale studené. Obsluha milá a usmiata, hviezdička za štýlové a aj poučné menu v nárečí.

10/10 celkové hodnotenie

"Úžasné jedlo, milý..."

Personál a perfektná atmosféra. Určite odporúčam a prideme aj nabudúce ☺️

6/10 celkové hodnotenie

"Atmosféra super na..."

Ranajku. Ale toto vajce Benedik ozaj nie je. 3min 😉 ideál pan kuchár

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10