Menu
zdroj: Google maps

K pivku


Najužitočnejšie hodnotenie:

8/10 celkové hodnotenie pred 2 rokmi

"pekné miesto. koláč je skvelý! Každý týždeň sa od 16:00 mení ponuka jedál pre grilovanie ale nemal Conner pre deti môže hrať…"

Nájdete v:Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

8/10 celkové hodnotenie

"pekné miesto. koláč je skvelý! Každý týždeň sa od 16:00 mení ponuka jedál pre grilovanie ale nemal Conner pre deti môže hrať…"

10/10 celkové hodnotenie

"V penzióne Krone..."

Sme sa cítili príjemne, výborné a chutné jedlo, rýchla , ústretová a milá obsluha, príjemná atmosféra. V rýchlosti som označila iba jednu hviezdičku, no zaslúžia si možna aj viac hviezdičiek ako páť. Všetko bolo výborné, na patričnej úrovni. Ďakujem.

10/10 celkové hodnotenie

"Pekné prostredie, milí..."

Personál. Oslava maminej 70ky bola super aj vďaka dobrému jedlu a kvalitným vínam z ponuky. Miestnosť s hodinami pre 10 ľudí bola útulná a nikto nás nerušil.

10/10 celkové hodnotenie

"Od rezervácie celej..."

Ubytovacej kapacity penziónu až po checkout bolo všetko na 1. Ďakujem všetkým, ktorý sa zaslúžili o výborný dojem z pobytu. Príjemná obsluha, izby čistulinké. Ešte raz veľká vďaka.

10/10 celkové hodnotenie

"Krásny, utulný, historický..."

Priestor na oslavy a svadby. My sme v Krone mali našu mini-svadbu a boli sme veľmi spokojní - od organizácie, priestoru, samotného jedla a milej o obsluhy. Ďakujeme! 🙏🏻💍

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelý priestor, skvelý..."

Personál, skvelá ponuka jedál, doporučujem špeciálne pripraveného sumčeka afrického.

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemný nový penzión..."

V centre Svätého Jura, komfortné ubytovanie, vo dvore grill kde si môžete objednáť k večeri grilované a chutné jedla, pozorná obsluha, sedenie vonku, v kaviarni, vyborne pivo a vína miestných vinárov....určite sa vrátim

10/10 celkové hodnotenie

"Necitajte recenzie drbnutych..."

Ludi. Obsluha je vzdy mila, jedlo je vzdy chutne a celkova atmosfera Krone je velmi prijemna. Grilovane speciality su famozne. Super miesto!

10/10 celkové hodnotenie

"5 hviezdičiek za..."

Všetko... personál, menu, prostredie. Profi správanie, top jedlo. Špeciálne musím vyzdvihnúť letnú terasu, kde má človek pocit, že je niekde v Toskánsku.

10/10 celkové hodnotenie

"Dali sme si..."

Víno a pivo. Obe boli skvelé, víno doslova super. Obsluha bola velmi mila, ochotna. My sme boli spokojni.

10/10 celkové hodnotenie

"Pijemne prostredie ale..."

Najviac musime vychváliť jedlo. 🥰 Nakladaný hermelín najlepší aký sme kedy mali a oštiepok výborný ❤️ odporúčame navštíviť 🤩

10/10 celkové hodnotenie

"Nádherné miesto. Maximálne..."

Vkusne zrekonštruované, dýcha to atmosférou. Moje obľúbené miesto v Jure. Rozhodne odporúčam 🙂

6/10 celkové hodnotenie

"Jedlo... Hm. Musím odvážiť..."

200 g kuracie prsia v surovom stave s upiecť ich. Jedlo bolo dobre ale...... HROZNE VEMI MALO. Velice. Za15 EUR 4 kuuuuuusocky kuracích lacných prsíčok malinkeeé UŹ NEPRIDEM . ODIŠLI SME HLADNÍ .Som sa hanbila pred mojimi hosťami.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi príjemné miesto..."

So super obsluhou! Živá hudba, skvelé jedlo a výborné vínko sú dôvodom pre opätovnú návštevu :)

8/10 celkové hodnotenie

"Jedlo bolo veľmi..."

Chutné , steak medium ako som si objednala , dobre dokorenený a dosolený ,detské jedlo tiež veľmi chutné ,mäsko mäkké. Jedlo bolo nachystané rýchlo a veľmi sa mi páči príprava vonku kde vidíte kuchára, ktorý jedlo pripravuje . Obsluha mala veľa práce a trvalo v celku dlho kým nás obslúžili, slečna bola , ale veľmi milá . Ako negatívum hodnotím možnosť zmeny prílohy. Pri objednaní som sa opýtala či je možné zmeniť pri detskej porcii hranolky za batatove hranolky , odpoveď bola áno . Nevidím potom dôvod prečo boli na účte plne zarátané batatové hranolky, rozdiel v cene príloh je 1€ , preto si myslím, že ak Vás informuje obsluha o možnej zmene prílohy má byť odpoveď nie je možná zmena alebo má byt zákazník informovaný o tom ,že si bude musieť zaplatiť plnú cenu 4€. Keby som o tom oboznámená zmenu nežiadam. Rovnako situácia pri polievke , z hľadiska toho ,že sme mali za sebou 5 hodinovú cestu autom potrebovala som synovi dať niečo rýchle , opýtala som sa preto či je k dispozícii polievka z denného menu ( cena má byť 1,50€) odpoveď bola áno. Za polievku bolo účtované 4€ , rozumiem keďže čas obeda už nebol , ale v kombinácii s hranolkami mi to príde už naozaj neadekvátne. Nemám absolútne problém zaplatiť si za dobré jedlo , ale ... Každopádne, určite reštauráciu ešte navštívime keďže s jedlom sme boli spokojní a celkový priestor reštaurácie je veľmi pekný .

10/10 celkové hodnotenie

"Po dlhej ceste..."

Dobre padlo zastaviť sa na kávičku mila obsluha bez dlhého čakania :)

10/10 celkové hodnotenie

"Krásne historické miesto..."

S nádychom Toskánska, chutné jedlo a kvalitné víno. Veľmi príjemná obsluha.

10/10 celkové hodnotenie

"Neskutočne milí personál,..."

Skvelé jedlo a príjemné ubytovanie. Môžem iba odporučiť.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi sme boli..."

Milo prekvapení kvalitou jedla aj obsluhy. Mali sme vývar, krémové rizoto so zubáčom a jemne zaudene kačacie prsia na vínovej omáčke s batatovym pyré. Pre mňa osobne vynikajúce jedlo, bol to zážitok, už dlho som si takto na niečom nepochutil, jednoduché jedlo s úplne nevšedným zvratom ponúka výbuch chutí. Mäsko bolo pripravené podobne ako steak mierne prepečene. Vínová omáčka bola pravdepodobne s nejakým džemom alebo brusnicami(?). Dali sme si aj pivo a po jedle kávu.. treba sem prísť bez auta na vínko ak sa dá.. my sme sa museli uskromniť dnes :)

8/10 celkové hodnotenie

"Boli sme na..."

Valentinskej veceri, predjedlo, polievka aj hlavne jedlo boli velmi chutne, no dezert -lava cake- bol po prekrojeni uplne tekuty, az surovy, kde sme citili chut cesta. Trebalo by dlhsie piect. A obsluha bola neskutocne pomala, na to, ze tento vecer mali pripraveny a dopredu vedeli pocet nahlasenych ludi. Celkovo sa nam ale velmi pacilo, prijemna atmosfera a kvalitne jedlo, dakujeme :)

10/10 celkové hodnotenie

"Výborná obsluha, chutná..."

Kuchyňa. Super miesto vhodné na posedenie i ubytovanie.

10/10 celkové hodnotenie

"Počas hodov sme..."

Zašli na fazuľovú polievku. Bola výborná. Bola to príjemná oáza ticha a pôžitku, pri tom hluku ktorý vládol na námestí...

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10