Menu
zdroj: Google maps


Obsahuje:


Najužitočnejšie hodnotenie:

10/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Za mňa najlepší burger v Bratislave, k tomu milá a ochotná obsluha, celkovo veľmi príjemný zážitok :)"

Nájdete v:

Regal Burger
Palackého 49, Staré Mesto (Bratislava) - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

10/10 celkové hodnotenie

"Za mňa najlepší burger v Bratislave, k tomu milá a ochotná obsluha, celkovo veľmi príjemný zážitok :)"

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi pekný hamburger tu. Dobrý vkus, primeraná cena. (Pôvodné)…"

10/10 celkové hodnotenie

"Vyborné burgre, milá obsluha. Doporučujem."

10/10 celkové hodnotenie

"Regal burger je bratislavskou legendou, ktorá prišla s ponukou výnimočných burgrov v čase, keď bola možnosť ich výberu v našom hlavnom meste úplne minimálna. Po 6 rokoch je na Slovensku už neuveriteľných dvanásť prevádzok, ale Regal na…"

10/10 celkové hodnotenie

"Je mi ľúto, že to musím priznať, ale lepšie Regal ako v Prahe…"

10/10 celkové hodnotenie

"Dnes sme sa..."

Zastavili po večeru cca 20 min. pred záverečnou, a personál ochotne prijal našu objednávku, doma sme si na burgroch velmi pochutili. Ďakujeme, určite Vaše služby v budúcnosti radi využijeme😉

10/10 celkové hodnotenie

"Plná spokojnosť s..."

Jedlom a pitím. Platiť sa dá aj gastro kartou. Veľmi mi nevyhovovalo servirovanie a konzumacia v papieri bez riadu. Ale nie je to nič závažné, skôr praktické, ak beriete jedlo so sebou.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi chutný burger..."

- mala som bezlepkový, veggie classic. Vždy sa sem rada vraciam. Odporúčam. :)

10/10 celkové hodnotenie

"Suverénne najlepší burger,..."

Aký som kedy jedol. Milá obsluha, málo ľudí, čisté a útulné.

10/10 celkové hodnotenie

"Burger bol strašne..."

Dobrý a obsluha bola mila urcite odporúčam ked chcete ist na burger tak najlepšia voľba

10/10 celkové hodnotenie

"Velice dobre jedlo,..."

Wc troška malinké ale to by nevadilo, keby sa dalo zamknúť :) Boli sme spokojný, príjemná obsluha, ďakujeme, Vera

10/10 celkové hodnotenie

"Regal Burger je..."

Jeden z prvých ozajstných burgrov v Bratislave. Výborný burger aj hranolky. K dispozícii boli na stoloch aj super omáčky, ktorými sa dal burger ešte vylepšiť. V tejto konkrétnej prevádzke som vždy narazil na ochotnú obsluhu.

8/10 celkové hodnotenie

"Dobrý burger a..."

Výborné pivo. Asi najlepšie batatové hranolky aké som kedy jedla. V burgroch by som ale ocenila napríklad cibuľový džem.

10/10 celkové hodnotenie

"Za mňa najlepší..."

Burger v Bratislave, k tomu milá a ochotná obsluha, celkovo veľmi príjemný zážitok :)

10/10 celkové hodnotenie

"Regal burger je..."

Bratislavskou legendou, ktorá prišla s ponukou výnimočných burgrov v čase, keď bola možnosť ich výberu v našom hlavnom meste úplne minimálna. Po 6 rokoch je na Slovensku už neuveriteľných dvanásť prevádzok, ale Regal na Palackého je stále najlepší ! Nie je to iba o nostalgii, tento útulný maličký interiér si človek proste zamiluje od prvého momentu a vždy sa sem po čase, kedy stihol vyskúšať aj iné burger ponuky v meste, rád vracia :-). Naša posledná návšteva potvrdila, že Regal burger latku nepodlieza. Skvelý prístup personálu, výborná atmosféra a jednoznačne najlepší veggie výber burgrov v Bratislave ! Popri už legendárnej dvojici VEGGIE S OVČÍM SYROM, s cviklou, jablkom a chrenovou majonézou a VEGGIE CLASSIC s baklažánom, šampiňónmi, cheddarom a zeleninou, v ponuke nájdete aj VEGGIE ŠPECIÁL (baklažán, šampiňóny, cheddar, zelenina, špeciálna mayo) a VEGGIE CHEF (baklažán, šampiňóny, cheddar, zelenina, avokádová majonéza, jalapeňos). Práve VEGGIE CHEF sme naposledy vyskúšali v rámci COMBO MENU. Jednoznačne skvelý výber ! Burger bol famózny. Žemľa bola skvele prepečená, veľmi chutná, pokojne by som ju zjedol aj samostatne, taká bola parádna. A ten obsah...jedna báseň. Baklažán a šampiňóny sú overenou veggie kombináciou, ale keď ku nim pridáte ešte avokádovú majonézu a jalapeňos, tak nemáte ďaleko od odpadnutia z tohto úžasného pôžitku. Hranolky boli super, chválim, že neboli také mastné ako v iných burgrárňach. Omáčky boli klasika, nesklamali, nenadchli, ale chutili, každopádne, pri takto skvelo pripravenom burgri by hrala akákoľvek omáčka vždy iba druhé husle :-). Vyskúšali sme aj jednu syrovú novinku. PAPRIČKY JALAPEŇOS PLNENÉ SYROM. Boli skvostné, žiadne kilo strúhanky a nevýrazný syr, v tomto prípade bol práve syr a jemná pikantná chuť papričiek v totálnej dominancii ! Len prosím, zmeňte spôsob servírovania burgrov. Malý papierový obal nestačí, hneď po prvom zakusnutí sa zašpoiní stôl a kazí to zákazníkovi zážitok. Stačila by menšia tácka. Okrem skvelej chuti VEGGIE CHEF burgra musím vyzdvihnúť ďalšie pozitíva: 1.) tradične rýchla príprava burgrov (čakali sme 5 min od objednávky), 2.) ochota a pozitívna energia personálu, 3.) útulný priestor, kde človeku musí chutiť, 4.) skvelá cena (combo menu s burgrom, hranolkami a bezodným pohárom za 8,90 eur), 5.) skvelý veggie výber (v ponuke 4 burgre pre vegetariánov), 6.) v ponuke aj výborné paprikové či batatové hranolky, 7.) výborné syrové novinky za dobrú cenu 3,90 eur (papričky jalapeňos plnené syrom a švajčiarske syrové trojuholníky). Regal burger je osvedčená dlhoročná klasika. Určite sa na Palackého budem pravidelne vracať, pretože viem, že ma čaká krásny gastro zážitok v skvelom prostredí :-).

10/10 celkové hodnotenie

"Chutný burger s..."

Poctivou kvalitou a gramážou mäsa, výborná žemľa, rýchle vyhotovenie..

8/10 celkové hodnotenie

"Fajn koncept, prijemne..."

Ma prekvapil nielen samotny burger z poriadnej "flakoty" hovädzieho mäsa (čo u iných burgerov vôbec nie je pravidlom), ale aj taka "drobnost" ako vlastna znacka Regal IPA piva.

10/10 celkové hodnotenie

"Burger ako z..."

Obrázku. A vždy chutí rovnako a výborne. Moja voľba je vždy s ovčím syrom cviklou a jabĺčkami :)

10/10 celkové hodnotenie

"Bola som tu..."

Už niekoľko krát a vždy som bola spokojná. Tento krát som sa prvý krát rozhodla pre donášku. Regal ako vždy nesklamal a kvalitu si udržal aj pri donáške domov. Moja objednávka prišla do 30min. až pred dvere. Jedlo bolo teplé a pivo chladené čo ocenil manžel 😉 takže určite odporúčam aj pre tých veľmi náročných čo my sme ☺️

6/10 celkové hodnotenie

"Pre mňa osobne..."

Veľké sklamanie. Očakával som viac. Mäso v Burgeri bolo presolené, inak bez chuti. Porcia hranolčekov malá v pomere k cene. Navyše v prevádzke bolo veľmi chladno a fučala a hučala tam vzduchotechnika. Za seba určite neodporúčam ako miesto, kde si možno dať dobrý Burger v príjemnom prostredí.

8/10 celkové hodnotenie

"Burger fajn, ale..."

V porovnaní s bratislavskou konkurenciou neoslní 🤷🏼‍♂️

6/10 celkové hodnotenie

"Burger bol chutny,..."

No “velke hranolky” ako uvadzaju za 3,5€ nemali tu hodnotu. Bud tam vymazte to “velke” alebo pridajte na gramazi.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10