Menu

Najužitočnejšie hodnotenie:

8/10 celkové hodnotenie pred rokom

"Skvelé jedlo, ale malé miesto. (Pôvodné) Great food but small place."

Nájdete v:

Café Korzo
Prostredná 29, Svätý Jur - Zobraziť na mape


Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

8/10 celkové hodnotenie

"Skvelé jedlo, ale malé miesto. (Pôvodné) Great food but small place."

8/10 celkové hodnotenie

"Prístup personálu skvelý, len mäso v burgri bolo málo okorenené."

10/10 celkové hodnotenie

"Jedinečná chuť Yummy Korzo Burger č.1…"

10/10 celkové hodnotenie

"Skvele jedlo, fajn atmosfera, urcite odporucam ;)"

8/10 celkové hodnotenie

"Výborne menu, príjemne..."

Sedenie vo dvore, nie je čo vytknúť. Možno len prístup obsluhy - ale to je Slovenska klasika. Určite kedykoľvek sa rad znova zastavím.

10/10 celkové hodnotenie

"Super káva, palacinky..."

Boli veľmi dobre urobene a novinka v podobe lievancov, ktorá nám bola odporúčaná obsluhou bola ešte lepšia. Po objednaní sme nečakali ani 5 minút a už sme boli obslužený. Takže hodnotíme celkovo veľmi dobre.

10/10 celkové hodnotenie

"Do tejto reštaurácie..."

Chodíme veľmi často a veľmi radi na obedové menu. Kvalita jedla pri obedovom menu, nehovoriac o objednávke z jedálneho lístka je na slovenské pomery nadpriemerná. Dokonca mávajú špeciálne "slávnostnejšie" obedové menu ponuky aj cez víkendy - sú ale trošku drahšie a obsahujú aj dezert. Keď nestihneme obedovú smenu, tak si radi dáme aj niečo zo stáleho jedálneho lístka, ktorý nie je prehnane obsiahly ale za to sú jedlá naozaj veľmi pekne chutne pripravené. Nehambíme sa odporučiť toto miesto aj zahraničným turistom, ktorý nehľadajú nákladný luxus. Jediná nevýhoda podniku je, že je schovaný vo dvore, takže ten kto h nepozná ho môže ľahko minúť. Na druhej strane je výhodou pokojnejšia terasa vo vnútri dvora. We visit this restaurant regularly for lunch menu. Quality of offered meals is above average for Slovak standards, not to mention the meals "a la cart" which are done very nicely and truly tasty. The chef is really good here. They offer a daily lunch menu even over the weekends, similar to Sunday roast menus in the UK. These special offers are bit more "posh/elaborated" containing a dessert and of course are a bit more expensive. On days we miss a daily lunch we gladly choose from the regular menu, which is not too extensive but the meals are very well done and nicely presented on a plate. We do not hesitate to recommend this place to a foreign tourists who are not after a bog luxury but decent food. Only disadvantage is that the restaurant is a bit hidden in a courtyard so you can miss it when passing by a gate. On the other hand an outdoor patio is nicely quiet.

10/10 celkové hodnotenie

"Chodíme sem často...."

Jedlo je výborné, personál veľmi milý, vždy vyjde v ústrety. Prostredie je najmä v lete príjemné, sedí sa vonku na terase, v jednej z historických brán na námestí.

10/10 celkové hodnotenie

"Mali sme tu..."

Oslavu dcerkinych 3.narodenin. Jedlo bolo klasicky vynikajúce a obsluha tiež. Pomer výkon cena je to na BA a okolie skvelá restauracia.

6/10 celkové hodnotenie

"Burgre su naozaj..."

Dobre, no mam staznost na talianske rizoto. Ryza chuti ako zo sacku, bez chuti. Mali by ste sa zlepsit alebo pokrm uplne vyradit z jedalnicka.

8/10 celkové hodnotenie

"Café Korzo sme..."

Navštívili vo dvojici po celodennej letnej túre v podvečerných hodinách. Miesto je schované medzi domami, ale pôsobí pokojne. Objednali sme si kofolu, radler, kurací burger a vyprážaný syr so steakovými hranolkami. Jedlo bolo fajn, burger chutný, čakacia doba minimálna a dohromady sme platili cca 25 eur. Osvieženie po celom dni nám padlo vhod, prostredie bolo príjemné a čisté. K úplnej spokojnosti chýbal už len úsmev na perách inak sympatickej čašníčky, ktorá asi nemala svoj deň. Držíme palce.

6/10 celkové hodnotenie

"Chodievali sme sem..."

Pravideľne a jedlo bolo vždy nadpriemerné až vynikajúce, no posledné návštevy sa vyznačovali podpriemernou, priam až príšernou obsluhou, ktorá má očividne “na háku”. 45 minút čakať s prázdnymi pohármi a taniermi škodí len samotnému potenciálnemu zisku reštaurácie (výsledný čas mohol byť kľudne aj vyšší, no odišli sme). Škoda, chodili sme sem radi.

8/10 celkové hodnotenie

"Celkom slušná reštauracia..."

V centre s dobrou kuchynou a prijemnou obsluhov.. pristredie kazia len plachtove pristresky v style lacnej krcmy- inak doporučujem.

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10