MenuNajužitočnejšie hodnotenie:

7/10 celkové hodnotenie pred týždňom

"Vlastné mäsko z ich farmy, všetko bolo super až na dresing k hranolkam - to bol jogurt 😂"

Nájdete v:

Nestville Taberna
Hniezdne 420, Stará Ľubovňa - Zobraziť na mape


Ďalšie jedlá z týchto reštaurácií:

Podobné jedlá z rovnakej kategórie:


Hodnotenie jedla:

7/10 celkové hodnotenie

"Vlastné mäsko z ich farmy, všetko bolo super až na dresing k hranolkam - to bol jogurt 😂"

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi milá obsluha,..."

Menu originálne, všetko veľmi chutilo deťom i dospelým. Burger vyzeral veľmi dobre, špeciálne odporúčam polievku žurek a pivo miestnej výroby...ešte aj nealko bolo fantastické...

10/10 celkové hodnotenie

"Skúšať nové veci..."

Je super ♥️ veľmi nám chutilo a nehovoriac o tom aký sme boli očarení celou atmosférou 😇♥️určite sa ešte vrátime ♥️♥️

10/10 celkové hodnotenie

"Poviem Vám moju..."

Skúsenosť. Môj názor je, ze toto je najlepšie miesto na obed minimálne na Slovensku. Moje najobľúbenejšie meníčka a úprimne tam si vždy dám aj jedlo, ktoré moc neobľubujem lebo v Taberne sa čaruje. A veľmi sa mne osobne páči aj pomer cena - kvalita + super obsluha.

10/10 celkové hodnotenie

"Krásne miesto, nádherne..."

Zariadená reštaurácia spojená s obchodom. Jedlo vynikajúce, chutné. Obsluha veľmi ochotná. Maximálna spokojnosť. Určite sa oplatí zastaviť.

10/10 celkové hodnotenie

"Skvelý kulinársky zážitok...."

Všetko premyslené do posledného detailu. Od vlastných surovín, cez výborného kuchára, skvelú obsluhu, krásne priestory, ponuku vlastnych vyrobkov z čokolády, vlastné pivo. Zanechali ste hlboký zážitok. Ďakujem

10/10 celkové hodnotenie

"Miesto krásne a..."

Zvnútra ešte raz tak. Je vidno že majiteľ si dá záležať na detailoch. 👌🏻 Jedlo je naozaj na vyššej úrovni, pastva pre oči aj bruško. 🤭 A k tomu ešte aj mila obsluha. Ďakujeme, určite sem ešte niekedy zavítame. 🙂

10/10 celkové hodnotenie

"Najlepšia reštaurácia a..."

Piváreň v širokom okolí. Rád prídem opäť.

6/10 celkové hodnotenie

"Veľmi pekné prostredie,..."

Na dnešnú dobu a pomery prijateľné ceny. Prípravu jedla hodnotím ako kvalitnú , ale žiaľ v mojom prípade bol hov.vývar horký bez nejakej výraznej žiadúcej chuti. Obsluha sa neunúvala opýtať sa prečo odnáša nedojedený vývar, či je všetko Ok. Hlavné jedlo, mäso mäkké , dobre pripravené, ale opäť horké, v podstate bez chuti. Nie, nemám covid : ) Príjemne prekvapili ceny a prostredie Obsluha pomalšia, bez akéhokoľvek záujmu získať spätnú väzbu od zákazníka ohľadom jeho spokojnosti. Podobná iniciatíva od personálu je v podniku tejto úrovne myslim si minimálne žiadúca.

10/10 celkové hodnotenie

"⭐⭐⭐⭐⭐ Úžasný zážitok!..."

Navštívila som túto reštauráciu nedávno a bola som nadšená. Ich pivo bolo vynikajúce a burger, ktorý som si objednala, bol neuveriteľný. Maslová žemľa, na ktorej bol podávaný, dodala tomu nezameniteľnú chuť. Okrem toho, prostredie reštaurácie bolo veľmi príjemné a útulné. Určite sa sem ešte vrátim! ⭐⭐⭐⭐⭐

10/10 celkové hodnotenie

"Pekná reštaurácia a..."

Chutné hovädzie rebierka. Minulý rok som si dal teľacie rebierka a tohto roku hovädziu, chutili vynikajúco. Manželka mala čerstvý šalát s malinovým dresingom,tiez jej chutilo. Nealko špeciál bol fajn.

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemne posedenie, pekne..."

čiste prostredie. Mila obsluha. Jedlo bolo priemerne dobré. Porcie tak akurát. Mal som burger, bol OK, avšak nie Top (menšia porcia, chuťovo nevynikal, ale ani neurazil) :) batatove hranolky super. hodnotím reštauráciu pozitívne.

10/10 celkové hodnotenie

"Príjemne prekvapenie, nápaditý..."

Jesenný jedálny listok, vyborne pivo. Jedine co mi vadilo bola zbytočne hlasne pustená hudba.

10/10 celkové hodnotenie

"Vynikajúca reštaurácia s..."

Fajn službami, vari sa tu na spôsob ako v USA resp. Amerike.

10/10 celkové hodnotenie

"Už len od..."

Vstupu do reštaurácie sme boli ohromení atmosférou a eleganciou miesta. Ako hlavné jedlo sme si objednali steak a týmto sa chceme hlavne poďakovať kuchárovi Michalovi za prezentáciu steaku priamo pred našimi očami, ktorú sme nikde pred tým ešte nezažili. Vidno, že je v tejto oblasti odborník. Chuťovo bolo všetko DOKONALÉ a určite sa sem čoskoro vrátime. Odporúčam. 100/10.

10/10 celkové hodnotenie

"Veľmi pekne prostredie,..."

Slušne jedlo a ochotná pomôcť obsluha

Napíšte recenziu

Celkové hodnotenie - 5/10